Konferencje Logistyczne

Konferencje Logistyczne 2017

 • 23.11.2017 VII Kongres Kolejowy 2017 Warszawa Tegoroczny Kongres Kolejowy będzie już VII edycją tego wydarzenia. To największa i najbardziej prestiżowa konferencja w branży transportu szynowego, organizowana przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR, wspólnie z Forum Kolejowym – Railway Business Forum.

 • 15-16.11.2017 IX Kongres Modern Warehouse 2017 Warszawa Flagowe wydarzenie branży magazynowej i logistycznej - Kongres Modern Warehouse na stałe wpisał się w kalendarz logistyków odpowiedzialnych za organizację procesów logistycznych i magazynowych, stając się największym tego typu wydarzeniem w Polsce.

 • 15.11.2017 Konferencja Spotkania Transportowe 2017 Poznań Zapraszamy przewoźników, właścicieli i menedżerów firm transportowych oraz pracowników działów transportu drogowego do udziału w kolejnej, jesiennej edycji Spotkań Transportowych, czyli cyklu bezpłatnych konferencji szkoleniowych dla branży transportowej.

 • 9.11.2017 Konferencja Spotkania Transportowe 2017 Warszawa Zapraszamy przewoźników, właścicieli i menedżerów firm transportowych oraz pracowników działów transportu drogowego do udziału w kolejnej, jesiennej edycji Spotkań Transportowych, czyli cyklu bezpłatnych konferencji szkoleniowych dla branży transportowej.

 • 6.11.2017 IV Kongres Rozwoju Transportu 2017 Łódź Kongres Rozwoju Transportu to jedno z największych niezależnych wydarzeń związanych z sektorem transportowym. Gromadzi przedstawicieli władzy centralnej, największe firmy branżowe oraz liczne grono ekspertów i obserwatorów rynku.

 • 26.10.2017 Konferencja Spotkania Transportowe 2017 Wrocław Zapraszamy przewoźników, właścicieli i menedżerów firm transportowych oraz pracowników działów transportu drogowego do udziału w kolejnej, jesiennej edycji Spotkań Transportowych, czyli cyklu bezpłatnych konferencji szkoleniowych dla branży transportowej.

 • 18.10.2017 Konferencja Spotkania Transportowe 2017 Kraków Zapraszamy przewoźników, właścicieli i menedżerów firm transportowych oraz pracowników działów transportu drogowego do udziału w kolejnej, jesiennej edycji Spotkań Transportowych, czyli cyklu bezpłatnych konferencji szkoleniowych dla branży transportowej.

 • 4-5.10.2017 XIV Forum Polskich Menedżerów Logistyki Polska Logistyka 2017 Warszawa Forum. Logistics Revolution. Najważniejsze Spotkanie Liderów Logistyki! zapraszam serdecznie na kolejną, 14. już edycję Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA - jedno z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym. Spotkanie będzie miało miejsce 4-5 października 2017 roku w Hotelu Hilton w Warszawie.

 • 29.09.2017 Kongres i Targi TSLA EXPO Rzeszów 2017 Rzeszów  29 i 30 września w G2A Arena zagości najważniejsze wydarzenie branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej na Podkarpaciu – Kongres TSLA Expo Rzeszów 2017.

 • 26.09.2017 II Konferencja eDelivery 2017 Warszawa Druga edycja konferencji o posprzedażowej obsłudze klienta w e-commerce Przeznaczona dla właścicieli e-sklepów, dyrektorów, menedżerów i praktyków rynku Połowa agendy w formie case studies W programie oprócz logistyki m.in: Komunikacja Płatności Cross border Gotowe rozwiązania wpływające na sprzedaż Networking z ponad 250 przedstawicielami e-sklepów

 • 19-20.09.2017 Konferencja Odpady  III Międzynarodowa Konferencja Logistyka Odzysku 2017 Wrocław umożliwienie wymiany poglądów wśród zwolenników oraz przeciwników gospodarowania odpadami poprzez ich termiczne przekształcanie, zapoznanie uczestników z historią oraz znaczeniem termicznego przekształcania odpadów komunalnych w Polsce i na świecie, przedstawienie ekologicznych, prawnych i ekonomicznych aspektów termicznego przekształcania odpadów, przedstawienie nowych trendów i kierunków, stosowanych technologii oraz najlepszych praktyk w zakresie termicznego przekształcania odpadów.

 • 14.09.2017 Forum Lotnicze 2017 Warszawa Forum Lotnicze 2017 odbędzie się w Warszawie – największym i najprężniej rozwijającym się mieście naszego kraju.

 • 11-13.09.2017 Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO 2017 Gdańsk Targom towarzyszy bogaty program konferencji poświęconych tej tematyce.

 • 30.08.2017 Forum Transportu Publicznego 2017 Warszawa Celem ogólnym dla systemu komunikacji zbiorowej jest optymalna realizacja potrzeb przewozowych pasażerów poprzez wykorzystanie dostępnych technologii. Zaproszeni eksperci w zwięzłej formie przekażą pełen zakres praktycznych informacji dotyczący tej tematyki, szczególnie istotnej po rozpoczęciu kolejnego okresu budżetowego Unii Europejskiej.

 • 19.06.2017 V Kongres Infrastruktury Polskiej 2017 Warszawa Kongres Infrastruktury Polskiej to najważniejsze wydarzenie w roku dla branży infrastrukturalnej. Zespół Doradców Gospodarczych TOR we współpracy z najbardziej znaczącymi podmiotami branżowymi i samorządowymi już od pięciu lat tworzy miejsce do wymiany opinii i informacji na temat kondycji szeroko pojmowanego polskiego rynku infrastruktury transportowej i energetycznej.

 • 8.06.2017 Konferencja Truck Forum&Awards 2017 Warszawa Redakcja czasopisma Truck&Business Polska zaprasza na największe spotkanie handlowe w branży transportowej, które odbędzie się 8. czerwca w Warszawie.

 • 6.06.2017 Konferencja Szczecin przyjazny logistyce 2017 Szczecin Miasto Szczecin ma przyjemność zaprosić na konferencję „ Szczecin przyjazny logistyce”, która odbędzie się 6 czerwca 2017 roku  w Technoparku w Szczecinie!

 • 5-6.06.2017 VI Forum Kobiet w Logistyce 2017 Kraków 6. FORUM KOBIET W LOGISTYCE które odbędzie się 5 -6 czerwca 2017 roku w Novotel City West Kraków pod hasłem LOGISTYKA + Czyli wszystko o wartości dodanej i retencji klienta w logistyce, transporcie i spedycji!

 • 5-6.06.2017 Konferencja Nowoczesna Flota 2017 Warszawa Skuteczne zarządzanie, sprawna realizacja zadań i bezpieczeństwo pracowników. Zarządzanie flotą to aktualnie olbrzymie wyzwanie dla menedżera, który musi połączyć bycie liderem, z wiedzą z wielu dziedzin takich m.in.  jak: prawo, ubezpieczenia czy finanse. Zarządzanie flotą to nie tylko kwestie techniczne, ale też odpowiedzialność za pracowników i środowisko.

 • 31.05.2017 Konferencja Trans&Log 2017 Ożarów Mazowiecki Pierwsza w Polsce, otwarta debata redakcji „Transportu i Spedycji” oraz Związku Pracodawców „Transport i Logistyka Polsaka” poświęcona skomplikowanej sytuacji polskich przewoźników w transporcie międzynarodowym oraz problemom w poszukiwaniu zawodowych kierowców. Mocny głos wszystkich najważniejszych organizacji w branży TSL w Polsce - zarówno aktywnie działających na rzecz poprawy sytuacji polskich przewoźników w Europie, jak i orędowników zrównoważonego transportu w UE

 • 24.05.2017 Forum kobiet w infrastrukturze i transporcie 2017 Warszawa Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie to druga edycja konferencji połączonej z networkingiem i warsztatami dla kobiet, które piastują stanowiska menedżerskie w branży transportu i infrastruktury.
 • 18-19.05.2017 Konferencja Trendownia 2017 Poznań Trendownia to konferencja poświęcona trendom w sieciach dostaw i produkcji. Konferencja adresowana jest do osób, które odpowiedzialne są w firmach za obszar produkcji lub logistyki, zarówno na szczeblu zarządu jak i na szczeblach dyrektorskich i menedżerskich. Dokładamy wszelkich starań aby nasza konferencja była rozpoznawalną i uznaną platformą wymiany poglądów o trendach w sieciach dostaw i produkcji. Dwudniowa konwencja pozwala na zaprezentowanie wielu najnowszych trendów w interesujący sposób. Trendownia to miejsce wielu nowych kontaktów biznesowych.
 • 18-19.05.2017 III Ogólnopolska Konferencja Menadżerów: Jakości, Produkcji i Logistyki 2017 Wieliczka Konferencja Menadżerów: Jakości, Produkcji i Logistyki 2017  będzie miała formę dwudniową.  Pierwszy dzień będzie obfitował w merytoryczne wykłady i dyskusje. Stały gość konferencji Mikiharu Aoki, który zarządzał fabrykami Toyoty w Japonii i USA, tym razem podzieli się swoim doświadczeniem w budowaniu organizacji uczących się. Dowiemy się, jak między innymi robi to Toyota.  Sprawdzimy także,  jak  firmy w Polsce i na świecie wykorzystują nietradycyjne metody zarządzania m. in. Lean management, teorię ograniczeń (TOC), czy six sigma. Drugiego dnia w ramach benchmark tour odbędziemy wizytę do „magazynu przyszłości” firmy Medicare Sp. z o. o.

 • 16-17.05.2017 X Polski Kongres ITS 2017 Warszawa Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA już od dziesięciu lat, wspólnie z dynamicznie rozwijającą się branżą współtworzy rynek ITS w Polsce.
 • 27.04.2017 Konferencja Transportowa Polskiej Unii Transportu 2017 Sosnowiec Konferencja Transportowa Polskiej Unii Transportu, bezpłatne spotkanie regionalne, na których omówione zostaną bieżące problemy przewoźników. Spotkanie organizowane jest przez Polską Unię Transportu oraz partnerów spotkań. Temat konferencji: Europa nie chce polskiego transportu. Jak dostosować firmę do coraz nowszych wymogów państw Starej Unii.

 • 12-13.04.2017 V Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2017 Gdańsk Forum Transportu Intermodalnego FRACHT to wydarzenie na stałe wpisane w kalendarz polskiej branży transportowej. Organizowane co roku w Gdańsku gromadzi ponad 200 przedstawicieli portów morskich, terminali kontenerowych, przewoźników i spedytorów z całego kraju, a także przedstawicieli rządu i instytucji naukowych.
 • 12-13.04.2017 V Konferencja Distribution & Logistics for Pharma 2017 Warszawa Misja Konferencji Distribution & Logistics for Pharma Wymiana doświadczeń prowadząca do wypracowania efektywnego i optymalnego (pod względem kosztowym, przy zachowaniu restrykcyjnych norm bezpieczeństwa i stale zmieniającym się ładzie prawnym) łańcucha dostaw, gwarantującego pełny dostęp pacjentów do leków danej firmy i będącego źródłem przewagi konkurencyjnej.
 • 7.04.2017 Konferencja Masters of Supply Chain 2017 Warszawa Takiej dawki inspiracji biznesowej nie można przegapić. Coca-Cola, Knauf, Panasonic, Hilding Anders, Carlsberg, Philips, Lumileds, Delphi – oto Mistrzowie Logistyki. MSC to spotkanie dla menedżerów łańcucha dostaw na którym promowane będą inicjatywa i twórczość operacyjna kadry zarządzającej firm produkcyjnych i handlowych.
 • 6.04.2017 Konferencja Safe City Forum 2017 Forum Bezpieczeństwa Miejskiego Warszawa O inteligentnych miastach mówi się przeważnie w kontekście nowinek technologicznych. Na Konferencji Safe City Forum skupiamy się na bezpieczeństwie, na tym jakie wyzwania stoją przed samorządami w nadchodzących latach i jak technologie mogą zapobiec przyszłym problemom. Zbieranie danych na temat bezpieczeństwa, integracja służb czy systemy monitoringu, to nie ciekawostki, ale konkretne wyzwania z którymi technologia pomaga się zmierzyć.
 • 4-5.04.2017 V Forum Logistyka & Łańcuch Dostaw 2017 Warszawa Już po raz piąty mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w jednej z największych konferencji kompleksowo dotykających kluczowych aspektów logistyki. Ta szczególna jubileuszowa odsłona ponownie skupi praktyków działających w branży, a spotkanie stanie się unikalną platformą dla wymiany doświadczeń, sugestii oraz rozmów o kierunkach w których zmierza współczesna logistyka.
 • 30.03.2017 VI kOnferencja Logistyczna Logistyka. Inwestycje. Przyszłość. 2017 Gliwice Przedstawiciele administracji, wraz z ekspertami rozmawiają o tym jak ściągnąć kolejnych inwestorów logistycznych i jakie są perspektywy dla rozwoju transportu intermodalnego na Śląsku.

 • 29.03.2017 Konferencja Transport Drogowy w Nowej Gospodarce Cyfrowej 2017 Łódź Podczas spotkania będziemy mówili m.in. o nowych technologiach, integracji istniejących platform oraz odpowiemy na pytanie w jakim kierunku podążają firmy oferujące cyfrowe rozwiązania.
 • 15.03.2017 Europejskie Forum Taborowe 2017 Warszawa Europejskie Forum Taborowe jest największą i najbardziej prestiżową konferencją w Środkowo-Wschodniej Europie, poświęconą rynkowi produkcji i modernizacji taboru kolejowego. Co roku podejmowane są tematy planowanych zakupów w regionie, nowoczesnych technologii i innowacyjności w konstruowaniu oraz utrzymaniu pojazdów kolejowych, zwłaszcza odnośnie zużycia energii, designu i podzespołów.
 • 13.03.2017 V Konferencja Forum Technologiczne 2017 Forum Nowoczesnych Dostaw Warszawa Zapraszamy Państwa do udziału w V edycji Forum Technologicznego 2017 - Forum Nowoczesnych Dostaw - największego wydarzenia konferencyjnego poświęconego nowoczesnym dostawom, cyfryzacji usług pocztowych, mobilności, poczcie hybrydowej, obsłudze sektora e-commerce, automatyzacji procesów pocztowych i innym innowacjom na rynku dostaw (pocztowym, kurierskim i logistycznym).

 • 7.03.2017 Forum Bezpieczeństwa Kolejowego 2017 Warszawa Forum Bezpieczeństwa Kolejowego to coroczna konferencja poświęcona szeroko pojmowanemu bezpieczeństwu na kolei w Polsce, współorganizowana przez Tor-Audytor i TOR Konferencje (organizator techniczny).
 • 8-10.02.2017 VII Konferencja Systemy Kolejowe 2017 Katowice Celem VII edycji konferencji Systemy Kolejowe będzie zwrócenie uwagi na problem bezpieczeństwa na kolei, na przejazdach kolejowych czy w przewozach transgranicznych. Przedstawimy aktualne dyrektywy unijne, problemy i zagrożenia dla przewoźników, zarządców infrastruktury oraz właścicieli bocznic. Omówimy również systemy informatyczne pomocne w organizacji pracy przewoźników kolejowych, zarządców infrastruktury, terminali intermodalnych oraz zakładów przemysłowych.
 • 8.02.2017 8. Konferencja Infrastruktura Polska & Budownictwo 2017 Warszawa
 • 1-2.02.2017 Polskie Forum e-Logistyki 2017 Warszawa Rynek e-commerce w Polsce rozwija się w niewyobrażalnym tempie. Liczba e-klientów stale rośnie, sklepów internetowych przybywa, a wraz z nimi pojawiają się nowe technologie. Do tego produktów jest coraz więcej, świadomość konsumencka jest coraz większa, a jest to jedynie cząstka zmian jakimi targany jest rynek e-commerce, nie tylko w Polsce! W powodzeniu sklepu internetowego, kluczową – jeśli nie najważniejszą- rolę odgrywa właśnie logistyka.
 • 31.01.2017 Forum Transortu Publicznego 2017 Warszawa Istotnym obowiązkiem organizatorów publicznego transportu zbiorowego jest planowanie rozwoju transportu, zdecydowana poprawa jakości systemu transportowego i jego rozwój. Celem ogólnym dla systemu komunikacji zbiorowej jest optymalna realizacja potrzeb przewozowych pasażerów poprzez wykorzystanie dostępnych technologii. Poprawę funkcjonowania systemu transportowego osiąga się poprzez zakup nowoczesnego taboru, modernizację infrastruktury towarzyszącej w zakresie transportu miejskiego oraz zastosowanie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo.
 • 24.01.2017 II Forum Logistyki w e-commerce 2017 Warszawa Organizowane po raz drugi Forum Logistyki w E-Commerce stanie się miejscem spotkania branży logistyki i e-handlu. Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych rozwiązań usprawniających logistykę e-commerce, zwiększających zadowolenie e-klientów oraz mogących zapewnić e-sklepom przewagę konkurencyjną zarówno na krajowym, jak i zagranicznych rynkach.
 • 21.01.2017 Konferencja Transport w turystyce. Dobre praktyki CSR 2017 Warszawa Grupa Uczelni Vistula wraz ze studentami pierwszego roku studiów magisterskich pod opieką dr Krzysztofa Celucha ma ogromny zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na konferencję "Transport w Turystyce. Dobre praktyki CSR"
Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce Polityka prywatności.