Szkolenia sprzedażowe

Konferencje sprzedażowe 2017

Lista ponad 50 konferencji sprzedażowych 2017 r. W ciągu całego 2017 roku znajdziesz na stronie informacje o ponad 100 konferencjach sprzedażowych.

Zakres i tematyka konferencji sprzedażowych 2017 odzwierciedlają ogromne przemiany, jakie zachodzą w tej dziedzinie zarówno w Polsce, jak i na świecie. Techniki, narzędzia i koncepcje prezentowane podczas konferencji sprzedażowych 2017 wskazują wyraźnie na bardzo szybką profesjonalizację tej branży. Oto wybrane przez nas, najciekawsze Konferencje sprzedażowe 2017, organizowane w Polsce:

 • 14.12.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Poznań W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom.

 • 7.12.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Toruń  W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom.

 • 5.12.2017 Konferencja Trzej Muszkieterowie Sprzedaży 2017 Jasionka Jedną z najbardziej pożądanych przez Pracodawców kompetencji wśród pracowników są umiejętności sprzedażowe. Rynek jest coraz trudniejszy, a klienci wymagający, dlatego nie można pozwolić sobie na to, aby się nie rozwijać i pozostać w tyle.

 • 1-2.12.2017 Konferencja Opowiadaj i Zarabiaj 2017 Poznań  To jest konferencja dla wyjątkowej grupy osób, które swój biznes traktują bardzo osobiście. Nie sprzedają samych produktów i usług – oddają swój czas i zaangażowanie.

 • 30.11.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Kraków W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 23-24.11.2017 4. Forum Szefów Sprzedaży Skuteczna sprzedaż w 2018 r. – od efektywnej strategii do obsługi posprzedażowej 2017 Warszawa Skuteczna sprzedaż w 2018 r. - od efektywnej strategii do obsługi posprzedażowej. Dobrze zaplanowany i zorganizowany proces sprzedażowy to podstawa osiągnięcia oczekiwanego wyniku.

 • 23.11.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Chorzów W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 21.11.2017 Konferencja Walka o marżę: cena, oferta, rabaty Nowe narzędzia optymalizacji i zwiększania zysków 2017 Warszawa Sprzedaż to nie tylko umiejętności i zaangażowanie handlowców. To system złożony z wielu mechanizmów, łączących działania z różnych obszarów. Wiodące firmy na całym świecie nieustannie testują nowe rozwiązania, które pozwalają zwiększyć skuteczność działań sprzedażowych: dziś również Ty możesz z nich skorzystać!

 • 16.11.2017 VIII Konferencja Menedżerów Sprzedaży Morfologia Sprzedaży 2017 Gdańsk  Sprzedaż produktów związanych z nowymi technologiami i innych produktów trudnych ze względu na ich zaawansowanie techniczne lub wielką konkurencję rynkową.  Nowe technologie wykorzystywane w sprzedaży.

 • 16.11.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Szczecin  W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 15-16.11.2017 VIII Konferencja Retail Congress 2017 Warszawa 15 listopada, pierwszego dnia targów RetailShow w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbyła się VIII edycja konferencji Retail Congress. Zapraszamy do udziału zarządy i osoby odpowiedzialne za marketing, rozwój, IT, merchandising i zakupy w sieciach handlowych, właścicieli sklepów oraz wszystkich uczestników rynku. Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna, największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce. Najbliższa ósma edycja odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2017 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.
 • 14.11.2017 Konferencja E-commerce Insights 2017 Warszawa Poszukujesz pomysłów na strategię marketingową swojej firmy? Chcesz poznać najnowsze trendy i technologie w e-handlu? E-commerce Insights to 10 prelekcji najlepszych ekspertów z branży, inspirujące case studies i wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń z pasjonatami e-commerce.

 • 8.11.2017 XIII Targi eHandlu Konferencja ecommerce 2017 Warszawa Strateg zakłada sklep internetowy, czyli jak narodziła się marka. E-commerce & cloud hype  

 • 25.10.2017 Konferencja European Retail Congress 2017 Warszawa Pricing – jak zwiększyć zysk zarządzając cenami? Big Retail Business – Big Retail Data, Globalne trendy w centrach handlowych

 • 25.10.2017 Konferencja Maksimum Osiągnięć Brian Tracy 2017 Szczecin Jeśli wprowadzisz te techniki do Twojego codziennego życia, zyskasz poczucie szczęścia, zdrowia i pewności siebie. Poznasz wspaniałe uczucie mocy, celu i samodzielnego kierowania własnym życiem. Twoja postawa stanie się bardziej pozytywna i skupiona. Zyskasz umiejętność osiągania założonych celów. Nauczysz się postępować z ważnymi dla Ciebie ludźmi. Osiągniesz sukces zawodowy i poczujesz się naprawdę spełnionym człowiekiem.

 • 25.10.2017 Konferencja Rewolucja w zarządzaniu sprzedażą 2017 Warszawa Jak wykorzystać naukowe podejście do stworzenia skalowalnej i efektywnej ekipy handlowej? Sprzedaż to nie tylko umiejętności i zaangażowanie handlowców. To system złożony z wielu mechanizmów, łączących działania z różnych obszarów. Wiodące firmy na całym świecie nieustannie testują nowe rozwiązania, które pozwalają zwiększyć skuteczność działań sprzedażowych: dziś również Ty możesz z nich skorzystać!

 • 24.10.2017 Konferencja Wywieranie Wpływu w Sprzedaży- Brian Tracy 2017 Warszawa Podnieś swoja efektywność sprzedaży szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek uznawałeś za możliwe! Pozwól sobie na to, aby największy autorytet w dziedzinie sprzedaży Brian Tracy przekazał Ci efektywne techniki sprzedaży, które umożliwią Ci zwielokrotnienie Twoich wyników.

 • 23.10.2017 II Konferencja Eksport do krajów Zatoki Perskiej 2017 Warszawa Polski rynek rośnie w siłę, a przedsiębiorcy i biznesmeni zaczynają się już rozglądać za nowymi rynkami, które do tej pory wydawały się być tylko sferą marzeń.

 • 19.10.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Gorzów Wielkopolski W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 18-19.10.2017 VI Forum Retail Channels 360 2017 Warszawa Podczas Forum Retail Channels 360° już po raz szósty spotkają się Prezesi, Członkowie Zarządów i Dyrektorzy z sieci handlowych działających w modelu „bricks & clicks” oraz producenci FMCG, dóbr trwałych i dostawcy rozwiązań. Wydarzenie w całości skupione jest na zwiększaniu efektywności sprzedaży w kanałach off- i on-online oraz rozwijaniu modelu omnichannel.

 • 16-17.10.2017 Konferencja Customer Congress 2017 Warszawa Customer Congress to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń wśród menedżerów odpowiedzialnych za budowanie i wdrożenie strategii obsługi klienta, ale jest to także doskonała okazja do nawiązania i budowania relacji biznesowych. Podczas dwóch dni Customer Congress zaproponujemy Państwu kilkanaście wystąpień ekspertów i praktyków. Zapraszamy wszystkich, którzy w swoich firmach uczestniczą w budowaniu strategii obsługi klienta i w procesie obsługi klienta na każdym jego etapie.

 • 13-14.10.2017 4. Wschodnie Forum e-biznesu EASTBIZ 2017 Białystok  Interesujesz się e-commerce? Weź udział w EastBiz. Poznaj najnowsze trendy, zdobądź ciekawą wiedzę i poznaj świetnych ludzi, którzy na co dzień prowadzą swoje biznesy w świecie Internetu i odnoszą ogromne sukcesy.

 • 12.10.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Łódź W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 11.10.2017 Konferencja DNA Własnego Zespołu Telefonicznej Sprzedaży i Obsługi Klienta 2017 Warszawa Podczas konferencji przedstawimy najlepsze praktyki w fundamentalnych zagadnieniach związanych z prowadzeniem i tworzeniem własnego zespołu telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta - takiego własnego mini call center.

 • 4-5.10.2017 IX Forum Sales Performance 2017 Warszawa Sales Performance jest jedną z trzech równoległych sesji IX Data Commercialization Summit. Konferencja jest skupiona na podnoszeniu efektywności kluczowych obszarów nowoczesnej organizacji z wykorzystaniem narzędzi IT, specjalistycznej wiedzy oraz zaawansowanej analizy dostępnych danych. To wymiana doświadczeń, skutecznych strategii i benchmarków w gronie praktyków podczas trzech równoległych forum: Customer OmniData, Marketing to Individuals i Sales Performance.

 • 28-29.09.2017 12. Konferencja E-commece Standard 2017 Warszawa Skalowanie dynamicznie rozwijających się firm e-commerce, Strategie obsługi klienta online i offline, Narzędzia do pozyskania, analizowania i efektywnego wykorzystania leadów, Systemy płatności dla e-commerce, Rozwój projektów e-commerce w dużych organizacjach, Logistyka w e-commerce: rozwiązania, dopasowanie ofert, obsługa, Najlepsze praktyki ekspansji na rynki zagraniczne, Wykorzystanie rozwiązań technologicznych do rozwoju e-commerce

 • 28.09.2017 10 Konferencja Ecommerce Trends CEE 2017 Warszawa Na konferencji Ecommerce Trends CEE 2017 zaprezentujemy najnowsze dane dotyczące rynku ecommerce i retailu w regionie CEE, wyniki badań oraz najciekawsze case studies. Prelegenci Ecommerce Trends to uznani na rynku eksperci i praktycy ecommerce, znane nazwiska zarówno w Polsce jak i za granicą. Ecommerce Trends CEE to konferencja na której występują zarówno przedstawiciele największych sklepów internetowych m. in. z Polski, Rosji, Niemiec, Czech i Rumunii jak również reprezentanci sklepów nagrodzonych w branżowych konkursach. 

 • 28.09.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Wrocław W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 27-28.09.2017 Konferencja Shopping Center Forum 2017 CEE Edition Warszawa Jesienna edycja Shopping Center Forum 2017 to największe w regionie CEE spotkanie osób decydujących o kształcie rynku centrów handlowych w naszej części Europy.

 • 23-24.09.2017 Konferencja Blog Forum Gdańsk 2017 Konferencja Blog Forum Gdańsk to najważniejsza w Polsce interdyscyplinarna konferencja dla blogerów. Do zobaczenia 23-24.09.2017 w Gdańsku. #BFGdansk Konferencja Blog Forum Gdańsk zarezerwowana jest jedynie dla twórców internetowych.
 • 21.09.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Konin W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 20-21.09.2017 Konferencja e-Commerce w Praktyce 2017 Warszawa Na temat e-commerce powiedziano już wszystko i nie powiedziano nic. Temat jest równie rozległy jak ocean. Możliwości wynikające z zastosowania sieci internetowej do zwiększenia sprzedaży i promocji marki są niepoliczalne. To obecnie najszybciej rozwijający się rynek w Polsce. Wciąż jednak wiele firm obawia się inwestowania pieniędzy w działalność internetową.

 • 14.09.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Olsztyn W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 13.09.2017 Konferencja DNA Własnego Zespołu Telefonicznej Sprzedaży i Obsługi Klienta 2017 Lublin Podczas konferencji przedstawimy najlepsze praktyki w fundamentalnych zagadnieniach związanych z prowadzeniem i tworzeniem własnego zespołu telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta - takiego własnego mini call center.

 • 7.09.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Rzeszów W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!
 • 22-23.07.2017 Konferencja See Bloggers 2017 Gdynia Konferencja See Bloggers 2017, w której wezmą udział polscy blogerzy, vlogerzy, influencerzy i po prostu fani nowych mediów zajmujący się m.in. tematami kulinarnymi, modowymi, lifestylowymi, czy też technologicznymi i parentingowi, odbędzie się w Gdyni już po raz piąty. Podczas konferencji Konferencja See Bloggers jej uczestnicy mają okazję pogłębić swoją wiedzę marketingową, skorzystać z porad prawników, czy też wziąć udział w warsztatach z obsługi narzędzi przydatnych blogerowi.
 • 21-22.06.2017 Konferencja Trendy Contact Center 2017 Warszawa Tegoroczną edycję konferencji Trendy Contact Center przygotowaliśmy z myślą o Tobie, Twoim zespole, a w konsekwencji Twojej organizacji! Zaczynamy od początku – trend, czym jest? Gdy już pokażemy Ci, za czym warto podążać i jak samemu trendy kreować i wyznaczać, udowodnimy, że jest wiele trendów, które mogą wydawać Ci się odległą przyszłością, ale tak naprawdę powinieneś pomyśleć o niej i zacząć działać już dziś.

 • 21-22.06.2017 VIII Poland Pharma Commerce Forum 2017 Warszawa Największym obecnie Państwa wyzwaniem jest przygotowanie firm na przyszłość – taka antycypacja modelu biznesowego rynku farmaceutycznego by aktualnie rozwijane strategie, taktyki i innowacyjne rozwiązania przygotowywały Państwa organizacje na jutro. Kto pierwszy, lepszy i bardziej innowacyjny ten wygra. Naszym celem podczas każdej edycji Poland Pharma Commerce Forum jest zainspirowanie Państwa do zupełnie nowego spojrzenia na biznes farmaceutyczny. Nie inaczej będzie w tym roku – pokażemy Państwu głębsze i szersze spojrzenie na otaczające nas możliwości.

 • 20-21.06.2017 e-Commerce w praktyce 2017 Warszawa Na temat e-commerce powiedziano już wszystko i nie powiedziano nic. Temat jest równie rozległy jak ocean. Możliwości wynikające z zastosowania sieci internetowej do zwiększenia sprzedaży i promocji marki są niepoliczalne. To obecnie najszybciej rozwijający się rynek w Polsce. Wciąż jednak wiele firm obawia się inwestowania pieniędzy w działalność internetową.

 • 13.06.2017 Konferencja Efektywne Techniki Sprzedaży - Brian Tracy 2017 Poznań Sprzedaż jest iskrą zapalającą silniki przedsiębiorstwa. Bez sprzedaży upadają nawet największe i najmądrzej działające firmy - tak więc im żywiej bije puls sprzedaży, tym większe sukcesy i zyski osiąga Twój biznes.

 • 12.06.2017 Konferencja Eventomania - Konferencja dla organizatorów wydarzeń 2017 Poznań Prowadzisz firmę eventową? Zlecasz innym organizację eventów i wydarzeń biznesowych? Organizujesz szkolenia, warsztaty, spotkania networkingowe? Przymierzasz się do organizacji konferencji firmowej, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Eventomania to wydarzenie specjalnie dla Ciebie.

 • 7.06.2017 Kongres Bohaterów Sprzedaży 2017 Katowice Kongres Bohaterów Sprzedaży to wyjątkowy dzień dla praktyków, którzy na co dzień realizują indywidualne i zespołowe wyzwania sprzedażowe. Jest to pierwsza Konferencja promująca uczciwość w zarządzaniu sprzedażą w oparciu o doświadczenia autentycznych Bohaterów Sprzedaży z uwzględnieniem najnowszych trendów rynkowych.

 • 6-7.06.2017 II Konferencja Smart Lead Generation 2017 Skuteczne strategie marketingowe i generowanie leadów B2B & B2C Warszawa II Smart Lead Generation to przede wszystkim wiedza ekspertów! Celem konferencji Smart Lead Generation 2017 jest pokazanie jak w praktyce organizacje tworzą popyt na swoje produkty i usługi!

 • 6.06.2017 Konferencja Sales Excellence: jak podnieść efektywność sprzedaży, by w pełni zrealizować założone cele biznesowe 2017 Warszawa Warszawskie biuro Simon-Kucher & Partners wraz z partnerami:  Harvard Business Review Polska, ICAN Institute, Szef Sprzedaży, Nowa Sprzedaż, TVIP, Streameus zaprasza na drugą edycję konferencji poświęconej wynikom Polskiego Badania Sprzedaży 2017

 • 1-2.06.2017 ECR Forum 2017 Warszawa ECR FORUM to coroczna konferencja dla managerów szeroko pojętej branży FMCG i DIY, organizowana przede wszystkim po to, by w oderwaniu od codziennego konkurowania szefowie firm producentów, pośredników, sieci handlowych i mniejszych detalistów oraz dostawców usług transportowych, logistycznych, marketingowych i IT, mogli spotykać się i wymieniać doświadczeniami oraz przykładami sukcesów wynikających ze skutecznego współdziałania i wdrażania wspólnie wypracowanych standardów.

 • 27-28.05.2017 Konferencja Blog Conference Poznań 2017 Blog Conference Poznań to wydarzenie związane z biznesową stroną blogosfery. Potwierdzamy, że blogowanie to praca i jest to poważne zajęcie z bardzo dużym potencjałem reklamowym. Stawiamy na merytoryczne i praktyczne prelekcje, uczymy jak budować własną markę i relacje z klientem. Konferencja Blog Conference Poznań to: Praktyka, Etyka i Jakość.
 • 25.05.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Radom W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 24-26.05.2017 IV Kongres Dyrektorów E-commerce 2017  Konferencja Strategie Rozwoju E-commerce Wrocław To już czwarta edycja Kongresu Dyrektorów E-commerce. Tym razem zapraszamy do Wrocławia, gdzie w gronie liderów e-handlu porozmawiamy o najważniejszych strategiach rozwoju e-commerce

 • 24-26.05.2017 XX Kongres Brokerów 2017 Mikołajki Ponad 500 brokerów na XX Kongresie Brokerów! XX Kongres Brokerów cieszy się niezwykłym powodzeniem wśród branży ubezpieczeniowej. Zgłoszonych już jest ponad 500 brokerów i ta liczba ciągle rośnie! Nie zabraknie także towarzystw ubezpieczeniowych i firm współpracujących. Zwiększona pula miejsc w Hotelu Gołębiewski zapewniła miejsce wszystkim zainteresowanym czekającym na liście rezerwowej.

 • 24-25.05.2017 Konferencja e-klient. Trendy i wyzwania 2017 8. Konferencja E-commerce Development Warszawa A gdybyśmy tak popatrzyli na branżę internetową z perspektywy klienta? W końcu wszyscy, mniejszym lub większym stopniu, jesteśmy e-klientami. Zweryfikujmy więc, jak nasz e-rynek wygląda z drugiej strony i zastanówmy się wspólnie jak go usprawnić, ulepszyć, albo po prostu – jak sprawić, by proces e-sprzedaży był łatwy i przyjemny dla obu stron. Porozmawiajmy o rozwiązaniach, możliwościach i prognozach, ale właśnie z perspektywy klienta, czyli tej która ma faktyczne znaczenie. To e-klient decyduje o powodzeniu naszego e-commerce’u, wsłuchajmy się więc w jego głos!

 • 23.05.2017 10. Kongres Rynku FMCG 2017 Warszawa Kongres Rynku FMCG – Market Roku i Drogeria Roku” to kluczowe spotkanie branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej, które od lat gromadzi najważniejsze postaci rynku polskiego oraz podmiotów działających na najważniejszych rynkach europejskich. Uczestnikami Kongresu są przedstawiciele handlu i dystrybucji (m.in. zarządy, dyrektorzy ds. zakupów) oraz producenci i dostawcy usług (m.in. zarządy, dyrektorzy sprzedaży i marketingu).

 • 24.05.2017 Konferencja Polish Luxury Market Summit 2017 Warszawa Konferencja Polish Luxury Market Summit to pierwsze takie wydarzenie w Polsce, które zgromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i Europy. To także wyjątkowa okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 • 24.05.2017 Konferencja Wygrywająca strategia sprzedaży. Jak ją tworzyć, wdrażać i przekładać na działania sprzedawców? dr Frank Cespedes 2017 Warszawa Badania pokazują, że w większości firm panuje olbrzymi rozziew między strategią sprzedaży a strategią ogólną. Tymczasem ich połączenie ma kluczowe znaczenie dla organizacji, które chcą zdobyć i utrzymać przewagę konkurencyjną na rynku. Tylko spójna realizacja strategii pozwala bowiem osiągnąć doskonałość wyróżniające firmę w oczach klienta, a jednocześnie nieosiągalne dla rywali z branży.

 • 24.05.2017 VII Konferencja Morfologia Sprzedaży 2017 Konferencja Menedżerów Sprzedaży 2017 Gdańsk Głównym tematem VI edycji konferencji Morfologia Sprzedaży 2016, były wartości w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą: Handlowcy i menedżerowie sprzedaży to nie są zawody obdarzane największym szacunkiem społecznym. Na pytanie do dużego audytorium - "kto chciałby aby jego dziecko zostało handlowcem" niewiele osób odpowiada twierdząco. Dlaczego? Może zbyt mało uwagi, my - menedżerowie sprzedaży, poświęcaliśmy wartościom przyświecającym nam w pracy klientami i w pracy z naszymi zespołami... W szóstej edycji Morfologii Sprzedaży wartości były tematem wiodącym i wszyscy prelegenci będą do tego tematu w jakiś sposób nawiązywać.
 • 22-24.05.2017 IX Kongres Sprzedaż 2017 Warszawa Kongres Sprzedaż jest obecny na polskim rynku już od 9 lat. Inspirujące prelekcje, studia przypadków, uznani eksperci i praktycy z bogatym doświadczeniem prezentujący nowe trendy w sprzedaży przyciągają na Kongres liczne grono członków zarządu odpowiedzialnych za strategię sprzedaży, dyrektorów i menedżerów sprzedaży.. Kongres Sprzedaż jest obecny na polskim rynku już od 9 lat. Inspirujące prelekcje, studia przypadków, uznani eksperci i praktycy z bogatym doświadczeniem prezentujący nowe trendy w sprzedaży przyciągają na Kongres liczne grono członków zarządu odpowiedzialnych za strategię sprzedaży, dyrektorów i menedżerów sprzedaży.
 • 18-19.05.2017 Konferencja Retail Forum 2017 Forum FMCG Warszawa Podczas Forum Retail 2017 prelegenci pełni ciekawych przemyśleń zaprezentują swój punkt widzenia dotyczący  planów rozwoju wiodących sieci handlowych, strategie działań producentów, a także przyszłość i zmiany jakie szykuje rynek branży FMCG z perspektywy praktyka i prawnika.

 • 16.05.2017 Konferencja Pipeline Summit 2017 Gdynia Pipeline Summit is the first of it's kind Event for Sales and Marketing professionals in Poland. Pipeline Summit has one core focus. To provide businesses the tools and knowledge that allow them to grow their revenue faster. We provide experts from across the globe, who present real life examples of how they increased conversion at every stage of the funnel. Our goal is that our attendees are able to implement changes the very same day to increase their revenue. Pipeline Summit 2017  gives you the real life processes how to optimise every stage of the sales process, from Lead Generation, to Conversion, and Retention.

 • 11.05.2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Bydgoszcz W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu!

 • 27.04.2017 Konferencja E-commerce Summit 2017 Warszawa Cyfrowe środowisko znacząco zmieniło sposób prowadzenia biznesu. Konferencja E-commerce Summit, pomoże Ci pozostać w czołówce sprzedaży detalicznej online i opracować najbardziej skuteczną strategię dla swojej firmy. Tematyka wydarzenia będzie dotyczyła różnych aspektów postępu i rozwoju e-commerce, e-biznesu oraz e-usług. Specjalistyczne panele ekspertów, pomogą przeanalizować tematy uważane za fundamentalne, dla dokładnego zrozumienia branży e-commerce. Nasi wybitni prelegenci, będą dzielić się swoimi doświadczeniami i przedstawiać interesujące studia przypadków. Konferencja będzie dniem, pełnym inspiracji dla wszystkich osób, zaangażowanych w sprzedaż produktów online. Dostarczy cennych narzędzi, generujących zwrot z inwestycji, wiodących koncepcji ,porad i strategii. Udział w wydarzeniu będzie szansą na spotkanie kluczowych graczy branżowych, którzy mogą pomóc w zwiększeniu jakości i efektywności twojego biznesu internetowego.

 • 27.04.2017 Konferencja BeHuman Akademia Handlowca 2017 Warszawa Akademia Handlowca Już po raz piąty w warszawskim Teatrze spotkają się najlepsi handlowcy z całej Polski, by zdobywać nowe narzędzia sprzedażowe i wzmacniać swoją motywację. By się rozwijać.

 • 19.04.2017 Konferencja B2B Sales and marketing Summit 2017 Warszawa Udział w Konferencji B2B Sales Marketing Summit 2017, to wyjątkowa okazja spotkania z najważniejszymi osobami reprezentującymi branżę sprzedaży i marketingu B2B. Wysłuchania prezentacji praktyków z czołowych firmy, wymiany doświadczeń podczas moderowanych warsztatów pytania i odpowiedzi oraz okazji do poznania osób z branży.

 • 12-13.04.2017 Forum Sales Team Management 2017 Warszawa  Rotacja w zespole sprzedaży – która wynosi obecnie średnio 23% i ciągle rośnie – jest jednym z czynników mających znaczący wpływ na wyniki biznesu. Jak więc zatrzymywać najlepszych sprzedawców? Jak budować stabilny zespół gwarantujący realizację celów sprzedażowych firmy? Jak budować przywództwo, zarządzać motywacją i angażować poszczególnych członków zespołu? W gronie dyrektorów i managerów, odpowiadających za zarządzanie zespołami sprzedaży w największych firmach w Polsce, ich efektywność i wyniki, zaprezentujemy odpowiedzi na powyższe pytania.

 • 6.04.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Opole W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu! Umiejętność sprzedaży jest aktualnie najczęściej poszukiwaną kompetencją wśród pracowników. Przecież sukces każdego biznesu zależy właśnie od wyników sprzedaży. Nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie rozwijać i pozostać z tyłu.

 • 5.04.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Labirynt Ścieżki wzrostu dla branży farmaceutycznej 2017 Warszawa Z przyjemnością zapraszam na pierwszą konferencję nowego zespołu Kantar Healthcare „Labirynt – ścieżki wzrostu dla branży farmaceutycznej”.  Zaprezentujemy na niej najświeższe prognozy ekspertów i praktyków branżowych oraz trendy, które będą kształtować zachowania konsumentów w nadchodzących latach.

 • 5.04.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Shopping Center Forum 2017 Warszawa. Wiosenna edycja Shopping Center Forum 2017 to przestrzeń targowo- networkingowa i konferencja poświęcona najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie branża centrów handlowych w Polsce. Głównym tematem rozmów będzie oczywiście komercjalizacja obiektów handlowych, ale w ramach paneli konferencyjnych pojawią się mocne wątki związane z fiansowaniem inwestycji, ich wyceną i sprzedażą.
 • 29-30.03.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Poland & CEE Retail Summit 2017. Tradycyjnie zapraszamy Państwa do współtworzenia agendy Kongresu oraz rozwijania jego formuły, tak aby jeszcze lepiej odpowiadała na potrzeby sektora handlu w Polsce. W programie skupimy się na największych wyzwaniach przed jakimi stoi polski handel i praktycznych odpowiedziach na nie. Nie zabraknie więc tematów dotyczących rozwoju multi-formatowości, nowych przepisów kształtujących relacje producent–detalista, czy szerzej – wpływu otoczenia polityczno-gospodarczego na ten sektor gospodarki. Jak zawsze przyjrzymy się zmianą w obszarze zachowań i nawyków zakupowych konsumentów. Istotnym elementem Kongresu Poland & CEE Retail Summit 2017 będzie tradycyjnie intensywny networking.
 • 29.03.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Zielona Góra W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu! Umiejętność sprzedaży jest aktualnie najczęściej poszukiwaną kompetencją wśród pracowników. Przecież sukces każdego biznesu zależy właśnie od wyników sprzedaży. Nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie rozwijać i pozostać z tyłu.

 • 24-25.03.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja tłumaczy 2017 TLC 2017 Warszawa It’s our great pleasure to invite you to the sixth Translation and Localization Conference TLC 2017 which will take place on 24-25 March 2017 in Warsaw. Remember last year? Encouraged by the feedback received in previous years, we planned an even wider array of English-language workshops, presentations and networking opportunities. Concentrating on enhancing your knowledge about the industry, this year’s conference theme is “Level up!”.

 • 17.03.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Katowice W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu! Umiejętność sprzedaży jest aktualnie najczęściej poszukiwaną kompetencją wśród pracowników. Przecież sukces każdego biznesu zależy właśnie od wyników sprzedaży. Nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie rozwijać i pozostać z tyłu.

 • 8.03.2017 Konferencja sprzedażowa Konferencja Psychologia Skutecznej Sprzedaży 2017 Konferencja Brian Tracy III Międzynarodowy Kongres Liderów Biznesu Warszawa Zapewne wielokrotnie zastanawiałeś się nad tym, czy klienci, którzy do Ciebie przychodzą są zadowoleni z oferowanych przez Twoją firmę usług. Jednak czy po postawieniu sobie tego pytania udało Ci się odnaleźć sposób, aby zmierzyć poziom tego zadowolenia? Kluczem do zwielokrotnionego zysku jest zadowolony klient, czyli ten który będzie chciał do Ciebie wrócić i łatwo znajdzie drogę, która ponownie poprowadzi go do Ciebie.
 • 7.03.2017 Konferencja sprzedażowa Kongres Maksimum Osiągnięć Brian Tracy 2017 Kraków. Największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie 2017 w południowej Polsce! Skorzystaj z wyjątkowej możliwości poznania skutecznych i sprawdzonych narzędzi do rozwoju swojego biznesu.
 • 2.03.2017 Konferencja Sprzedaż wielokanałowa 3.0 2017 Warszawa Idea konferencji Sprzedaż wielokanałowa 3.0 2017 Sprzedaż za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji pozwala firmom usatysfakcjonować coraz bardziej wymagających klientów, którzy chcą jednocześnie korzystać z zalet zakupów online i tych dokonywanych w sklepach stacjonarnych. Wielokanałowy świat stawia jednak przed nami kolejne wyzwanie: w jaki sposób harmonijnie połączyć elektroniczne i tradycyjne formy sprzedaży, by w pełni odpowiadać na potrzeby klienta, maksymalizując przy tym zyski?

 • 22.02.2017 III Konferencja Rozwiń Skrzydła w Sprzedaży 2017 Olsztyn Konferencja „Rozwiń skrzydła w sprzedaży” pokaże sprawdzone i skuteczne metody zarządzania wielokanałową komunikacją z klientem ukierunkowaną na sprzedaż produktów. Konferencja będzie miała charakter spotkania w luźnej biznesowej konwencji, połączonej z networkingiem.

 • 21.02.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Gdańsk W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu! Umiejętność sprzedaży jest aktualnie najczęściej poszukiwaną kompetencją wśród pracowników. Przecież sukces każdego biznesu zależy właśnie od wyników sprzedaży. Nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie rozwijać i pozostać z tyłu.

 • 16.02.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Kielce W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu! Umiejętność sprzedaży jest aktualnie najczęściej poszukiwaną kompetencją wśród pracowników. Przecież sukces każdego biznesu zależy właśnie od wyników sprzedaży. Nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie rozwijać i pozostać z tyłu.

 • 24.01.2017 Konferencja sprzedażowa Konferencja Trendy Sprzedaży 2017 Warszawa. Zapraszam na kolejną edycję Trendów Sprzedaży, które odbędą się 24-25 stycznia w Warszawie. Rok rocznie Kongres gromadzi najlepszych ekspertów oraz praktyków rynku i już na stałe wpisał się w kalendarz imprez branżowych. W tym roku myślą przewodnią naszego wydarzenia jest nowoczesne zarządzanie sprzedażą. Jak dostosować strategię sprzedaży do zmieniającego się rynku oraz jak stawiać realne cele sprzedażowe? Jak mądrze i efektywnie zarządzać sprzedażą, aby budować dobre relacje zarówno z rynkiem, jak i pracownikami? Jak rekrutować, motywować i dbać o zespół sprzedażowy oraz jak efektywnie wykorzystywać zasoby sprzedażowe? Jak sprostać natężeniu komunikacyjnemu, tak aby oferta sprzedażowa docierała do założonego targetu? Jak zarządzać różnymi kanałami sprzedażowymi jednocześnie oraz jak decydować o celach konkretnych kanałów? Jak wykorzystywać nowoczesne technologie do osiągania celów sprzedażowych? Jak poznać i wartościować naszego klienta, skąd czerpać rzetelne informacje na jego temat i jak ich nie zmarnować?
 • 24.01.2017 Konferencja Sprzedaż 2017 Konferencja Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2017 Białystok W czasie konferencji „Nowoczesne Techniki Sprzedaży” poznasz wszelkie wskazówki, techniki i narzędzia do tego, aby przenieść swoje wyniki sprzedażowe na wyższy poziom. Jeśli tylko z nich skorzystasz, gwarantuje Ci to drogę do sukcesu! Umiejętność sprzedaży jest aktualnie najczęściej poszukiwaną kompetencją wśród pracowników. Przecież sukces każdego biznesu zależy właśnie od wyników sprzedaży. Nie możesz sobie pozwolić na to, aby się nie rozwijać i pozostać z tyłu.

Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce Polityka prywatności.