Poniższy wykaz obejmuje najbardziej istotne i najciekawsze Konferencje w Warszawie w 2014 roku. Choć jest to lista wydarzeń, które już się odbyły, warto wynotować niektóre z nich – po pierwsze ze względu na ciekawe wnioski, kształtujące wizerunek branży. Po drugie – z racji tego, że część spośród wydarzeń przedstawionych na liście Konferencje Warszawa 2014 ma charakter cykliczny.

 • 24-25.11.2014 Warszawa Konferencja Compliance 2014. To już III Ogólnopolska Konferencja Compliance. W dniach 24-25 listopada 2014 r. odbędzie się trzecia już Ogólnopolska Konferencja Compliance organizowana przez Stowarzyszenie Compliance Polska przy wsparciu Langas Group. Podczas dwudniowego wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazje spotkać przedstawicieli środowiska Compliance i AML sektora bankowego, kapitałowego, ubezpieczeniowego.
 • 19.11.2014 Warszawa Forum Employer Branding 2014. 4. Forum Employer Branding odbędzie się 19 listopada 2014 roku w Warszawie. Będziemy dyskutować na temat jak kultura organizacji wpływa na markę pracodawcy, oraz jak marka pracodawcy kształtuje kulturę organizacji.
 • 18-19.11.2014 Warszawa Kongres Dyrektorów Marketingu 2014. W dniach 18-19 listopada 2014 roku odbędzie się w Warszawie IV edycja Kongresu Dyrektorów Marketingu oraz Marketing & Technology Expo. Wśród zaproszonych gości oraz wystawców będzie również agencja badawcza ABR SESTA, która zaprezentuje najnowsze metody badawcze. ABS SESTA przygotowała specjalne stoisko, znajdujące się w strefie bezpłatnej rejestracji, na którym uczestnicy Kongresu będą mieli możliwość zapoznania się z nowoczesnymi metodami badawczymi takimi jak neuromarketing (EEG i Eyetracking), NPVO - obserwacja nieuczestnicząca wideo oraz crowdcourcing. Jednocześnie prezes ABR SESTA Sebastian Starzyński wygłosi prelekcję na temat nowych technologii pt. „Przekroczyliśmy Rubikon - jak technologie umożliwią rewolucję społeczno-biznesową”. – Świat pod względem technologicznym zmienia się coraz szybciej, ilość i szybkość przetwarzanych danych rośnie wykładniczo, jednak do tej pory nie obserwowaliśmy tak dynamicznych zmian w obszarze prowadzenia biznesu i organizacji społeczeństwa. Nowe technologie umożliwią rewolucje w tych obszarach, a jakie to technologie i jaki mają potencjał będzie można usłyszeć podczas prezentacji, mówi prezes ABR SESTA Sebastian Starzyński.
 • 18.11.2014 Konferencja F5 Agility Forum 2014 Warszawa Oficjalna konferencja F5 Networks na której tematyką w tym roku są Rozwiązania dla świata aplikacji . W czasie prelekcji zaprezentowane zostaną najnowsze trendy związane z projektowaniem środowisk dla usług w centrach danych, ochroną informacji oraz bezpiecznym dostępem klientów oraz współpracowników do sieci.
 • 5-6.11.2014 Warszawa Kongres Kadry & Expo 2014. XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo odbędzie się w dniach 5-6 listopada 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jesiennej edycji towarzyszyć będzie wystawa firm szkoleniowych i dostawców usług dla HR - Expo Kadry.
 • 24.10.2014 Warszawa Konferencja Digital Learning Congress 2014. Digital Learning Congress - poznaj trendy w dziedzinie zarządzania cyfrową wiedzą. To już trzecia edycja Digial Learning Congress. Celem wydarzenia jest pokazywanie najnowszych trendów w dziedzinie zarządzania cyfrową wiedzą w firmach, a także narzędzi wspierających proces uczenia się. W kongresie weźmie udział ponad 600 przedstawicieli biznesu z całego świata.
 • 23.10.2014 Warszawa Konferncja Shopper 3.0 2014 Trendy w komunikacji produktów FMCG w świecie online są tematem konferencji Shopper 3.0. Prezentacje dotyczą m.in. globalnych trendów konsumenckich, e-commerce w branży FMCG, pomiaru efektywności kampanii online i offline, nowym rozwiązaniom shopper marketingowym i big data.
 • 21.10.2014 Konferencja Strategy Summit 2014 Transformacja modeli biznesowych Warszawa Konferencja Startegy Summit zgromadzi najlepszych ekspertów i praktyków biznesu, którzy wspólnie będą zastanawiać się, jak znajdować i wdrażać nowe modele biznesowe na dynamicznie zmieniającym się rynku.
 • 8.10.2014 Warszawa Konferencja e-mail marketingowa WarsawEmailSummit 2014. WarsawEmailSummit 2014 to okazja do spotkania polskich i międzynarodowych ekspertów z różnych gałęzi biznesu, którzy dostarczą Ci niezbędnej wiedzy potrzebnej do prowadzenia skutecznych kampanii e-mail marketingowych. Konferencja adresowana jest do Dyrektorów oraz Marketerów odpowiedzialnych za prowadzenie działań e-mail marketingowych i e-commerce w swoich firmach oraz ich optymalizację.
 • 30.09.2014 Warszawa Kongres for Social Media 2014. Kongres For I Kongres for Social Media to 6 bloków tematycznych podczas, których omówione zostaną zagadnienia tj.: trendy w social media, mierzenie skuteczności w social media, marketing społecznościowy w podziale na 3 kategorie – porównanie najbardziej popularnych kanałów komunikacji i narzędzi Social Media, sytuacje kryzysowe w social media, narzędziownia social managera oraz współpraca z agencjami. Ponadto przez cały dzień zaproszeni eksperci będą do dyspozycji uczestników, udzielając odpowiedzi na indywidualne pytania. Zaś po całym dniu wrażeń i inspiracji wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na after party do Hard Rock Cafe w Złotych Tarasach, by już w mniej oficjalnej atmosferze oddać się dalszym rozmowom i dyskusjom.
 • 25.09.2014 Konferencja Google Analytics User Conference 2014 Warszawa Wraz z czołowymi ekspertami z obszaru analityki internetowej, ekspertami Google Analytics mamy zaszczyt zaprosić Państwa do współtworzenia z nami tego wyjątkowego wydarzenia.
 • 18-19.09.2014 Warszawa Forum Marketingu, Komunikacji i PR w Ochronie Zdrowia 2014. Podczas dwóch dni V Forum Marketingu Komunikacji i PR w Ochronie Zdrowia nasi eksperci i praktycy podpowiedzą Państwu, co zrobić, aby placówka medyczna (szpital, przychodnia, indywidualna praktyka lekarska) cieszyła się zaufaniem i uznaniem pacjentów oraz kontrahentów, zdobyła i utrzymała pozytywną opinię w otoczeniu, zyskała „dobrą prasę”. Jednym słowem – aby stworzyć silną markę, wyróżniającą organizację na rynku lokalnym i krajowym. Nie zabraknie wiedzy dla nowych uczestników oraz tych, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach.
 • 23-24.09.2014 Warszawa Konferencja Agile w biznesie 2014. IV Konferencja Computerworld Agile w biznesie jest poświęcona wykorzystaniu metodyk zwinnych zarówno do zarządzania projektami, jak i do zmiany prowadzenia biznesu na poziomie całej organizacji. W trakcie pierwszego dnia konferencji, na konkretnych przykładach, przedstawimy główne wyzwania z jakimi spotykają się osoby pracujące w metodykach agile. Drugiego dnia, podczas interaktywnych warsztatów i pod okiem ekspertów, uczestnicy będą mogli zgłębić swoją wiedzę i umiejętności.
 • 13.06.2014 Warszawa Forum Jakości Systemów Informatycznych 2014. 13 czerwca odbędzie się IV edycja Forum, poświęconego tematyce zarządzania procesem powstawania oprogramowania w celu otrzymania wysokiej jakości produktu końcowego. To spotkanie dla rosnącej rzeszy fachowców, z których wiedzy i umiejętności Polska jest coraz lepiej znana na świecie.
 • 12-13.06.2014 Warszawa Konferencja B2B Marketing Standard – od lead do sales 2014. Dobrze prosperujące modele marketingu B2B mogą nagle i niespodziewanie przejść do lamusa. Żyjemy w czasach nieograniczonego dostępu do informacji, klienci na większość swoich pytań znajdują odpowiedzi w Internecie. Wiedzę czerpią przede wszystkim z Google, forów, portali. Słuchają opinii blogerów. Poszukują informacji w artykułach i raportach branżowych. To na tej podstawie podejmują decyzje nie tylko o wyborze produktów, ale także partnerów biznesowych.
 • 12-13.06.2014 Warszawa Konferencja Marketingowa: Kiedy świat staje się medium 2014 Konferencja marketingowa będzie miejscem do dyskusji, jak we współczesnym świecie marka współtworzy świat swojego konsumenta, jak Klient i marka cały czas pozostają ze sobą w interakcji, uczą się od siebie wzajemnie, dbają o siebie, rozumieją się i dzielą wspólne pasje... W dzisiejszych czasach marka nie komunikuje się z Klientem tylko poprzez reklamy w mediach lub ekspozycję i promocję w miejscu sprzedaży, ale towarzyszy mu każdego dnia, jest obecna w codzienności swojego Klienta i z nim współtworzy jego styl, rytm życia, potrzeby, pozwala mu się realizować. Klient i marka cały czas pozostają ze sobą w interakcji.
 • 12-13.06.2014 Warszawa Konferencja Salesforce Cloud Tour 2014. Konferencja Salesforce Cloud Tour organizowana przez Salesforce.com we współpracy z Partnerami odbędzie się już 26 maja w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Będziemy rozmawiać o tym, jak technologia powinna w efektywny sposób wspierać biznes i jak dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań dostosowywać się do stale zmieniającego się otoczenia biznesowego.
 • 21.05.2014 Warszawa Konferencja Power of Content Marketing 2014. Konferencja Power of Content Marketing Warszawa to konferencja w całości poświęcona  zagadnieniom efektywności content marketingu. Gdzie to będzie? 21 maja 2014 w Teatrze Kamienica w Warszawie. Prelegenci konferencji to praktycy z Polski i zagranicy. Reprezentują kadrę zarządzającą agencji marketingowych, dystrybutorów treści oraz samych marek, które wykorzystują content marketing w swoich strategiach marketingowych.
 • 10-11.04.2014 Warszawa Kongres Efektywnośći Blueffect 2014. 10 kwietnia w Warszawie odbędzie się III Kongres Efektywności Blueffect. Dzień później zorganizowane zostaną dodatkowo warsztaty poświęcone efektywności działań w internecie. III Kongres Efektywności 2014 to m.in.:     Nowość!!!: 3 ścieżki tematyczne: e-marketing, e-commerce, techniczna. Każdy uczestnik otrzyma materiały video ze wszystkich prelekcji.     Wskazówki i porady dla analityków: specjalny raport tylko dla uczestników kongresu blueffect 2014.     Liczne case study, analizy, wnioski: pokażemy jak precyzyjnie oceniać skuteczność i rentowność poszczególnych e-działań.     Wybitni eksperci z polski, europy i usa: którzy odkryją swoją receptę na sukces, opowiedzą o modelach, które stosują i najświeższych trendach rynkowych.
 • 31.03.2014 Warszawa Konferencja outsourcing IT 2014. Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji poświeconej zagadnieniom związanym z Outsourcingiem IT. Konferencja ma na celu przedstawienie rozwiązań, które w skuteczny sposób optymalizują funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Poruszone zostaną tematy związane z outsourcingiem kadr, procesów i sprzętu, dominujące trendy w outsourcingu na najbliższe lata.
 • 26.03.2014 Warszawa Polskie Forum Outsourcingu 2014. Jak prognozują specjaliści rok 2014 będzie przełomowy w związku z oddalającym się kryzysem gospodarczym oraz planowanym wzrostem zatrudnienia. Najprężniej rozwijającym się sektorem, który w tym roku będzie zatrudniał aż 20 tysięcy pracowników jest sektor centrów usług dla biznesu. Coraz więcej firm oferuje szeroką ofertę obsługi największych graczy na rynku, począwszy od zaplecza płacowo-kadrowego kończąc na obsłudze prawnej i marketingowej. Polska jest najbardziej opłacalnym krajem wśród państw rozwijających się, który sprzyja inwestycjom w sektorze SSC i BPO. Stanowi to ogromną szansę na zysk.
 • 11.03.2014 Warszawa Konferencja Content Marketing Nowych Mediów 2014. Podczas konferencji Content Marketing Nowych Mediów swoje prelekcje wygłoszą m.in. Yuri Drabent, Włas Chorowiec czy Michał Pol. Dziesięć godzin konferencji będzie poruszało m.in. takie zagadnienia jak:     czy content marketing sprzedaje i jak sprawić, aby działał na korzyść w erze digitalu;     jak tworzyć dobry content w social mediach, który zaangażuje klienta;     skąd brać pomysły na wartościowe treści i jak je rozprzestrzeniać;     jakie znaczenie ma storytelling w budowaniu angażujących historii i marek, które kochają konsumenci.
 • 21.01.2014 Warszawa Konferencja Business Process Management 2014, Konferencja BPM Summit  Business Process Management Summit odbędzie się 21 i 22 styczeń 2013 w Warszawie i w agendzie spotkania znajdą się m.in. takie tematy jak:   Business Process Management (BPM) - globalne spojrzenie;     Sprzedaj BPM Kadrze Zarządzającej;     Budowanie umiejętności i ról, koniecznych do pokonywania wyzwań BPM;     Wybieranie i analizowanie zakresu projektów BPM;     Tworzenie BPM Governance i nadawanie procesom właścicieli;    Rewolucja BPM’u: dostarczanie wartości, przejrzystości oraz odpowiedzialności;    W jaki sposób Cloud może pomóc w transformacji Twojego biznesu;    Wdrożenie analityki do BPM’u;    Scenariusze używania technologii BPM na dziś i jutro;    Proces i łączenie: Brakujące ogniwo;    Mobilne BPM: zabieranie pracy poza biuro?;    Zapoznaj się z Intelligent Business Operations (IBO)
Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce Polityka prywatności.