Konferencje Warszawa 2016

Lista ponad 700 konferencji  w Warszawie, które odbyły się w 2016 roku. Konferencje w Warszawie podzielone są na 11 działów: marketingowe, sprzedażowe, IT, HR, administracji, finansów. Konferencje biznesowe, które odbyły się w Warszawie w 2016 stanowią po części kontynuację znanych i cenionych wydarzeń z lat poprzednich, po części natomiast są wyrazem poszukiwania nowych trendów, nowych możliwości i nowocześniejszego spojrzenia na biznes. Lista wybranych konferencji w Warszawie. Z tego względu na liście ważnych konferencji biznesowych w Warszawie 2016 koniecznie wymienić należy:

 • 8-9.12.2016 Warszaw XII Kongres Consumer Finance 2016 Od dwunastu lat Kongres Consumer Finance jest największym, dorocznym spotkaniem przedstawicieli sektora consumer finance oraz instytucji współpracujących poświęcony perspektywom, wyzwaniom i problemom rynku consumer finance.Celem Kongresu jest otwarta debata pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku consumer finance, wymiana informacji nt. najbardziej aktualnych problemów rynku, a także wypracowanie rekomendacji w zakresie bezpieczeństwa rynku consumer  finance.
 • 7.12.2016 Warszawa Konferencja Code Europe 2016. Konferencja Code Europe to największa konferencja programistyczna, po raz pierwszy bezpłatnie w Polsce, w sercu dwóchtechnologicznych metropolii - Warszawie i Krakowie.Code Europe to akcelerator Twoich programistycznych umiejętności.  Unikalna wiedza od światowej klasy specjalistów. Najnowsze technologie i trendy w programowaniu. Najważniejsze firmy technologiczne i pracodawcy. Afterparty, koncerty, konkursy. Warsztaty i szkolenia, do wyboru, na różnych poziomach wtajemniczenia. Know-how, know-how i jeszcze raz know-how.
 • 7-9.11.2016 Warszawa XXIV Kongres Kadry 2016 Kongres Kadry to spotkanie profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie. Jesteśmy obecni w branży HRM od 2005 roku. Interesujące wystąpienia, ciekawe studia przypadków, uznani eksperci i światowej sławy prelegenci przyciągają na Kongres liczne grono prezesów, dyrektorów i specjalistów personalnych. Kongres Kadry to zdecydowanie największe wydarzenie w branży HRM w Polsce.
 • 6.12.2016 Warszawa Konferencja HR Solutions Trends 12.2016 Stosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych to klucz do sukcesu. Dlatego też są one coraz częściej wykorzystywane również w procesie zarządzania zasobami ludzkimi. Coraz więcej szefów działów personalnych wdraża i korzysta z nowych technologii oraz oprogramowania m.in. do oceny pracowników. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane nowoczesne systemy i rozwiązania infromatyczne dla departamentów Human Resources. Swoje produkty i usługi zaprezentują kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi.
 • 6.12.2016 Warszawa Konferencja Wielokanałowa komunikacja z klientem a strategia sprzedaży 2016 Każdy przedsiębiorca oraz menedżer związany ze sprzedażą chce jej wzrostu. Im szybciej to nastąpi - tym lepiej. Aby osiągnąć zamierzone cele należy m.in.:     Zidentyfikować i udostępnić najlepsze praktyki sprzedawców.     Ustalić cele przedsiębiorstwa.     Aktualizować firmowy system sprzedaży.     Stworzyć bazę danych o klientach i relacjach z nimi.     Zidentyfikować i wykorzystać niezagospodarowane szanse na rynku.
 • 29.11.2016 Warszawa Konferencja w przetargowym trójkącie 2016 Konferencja Jak przetrwać w przetargowym trójkącie: jest kontynuacja rozpoczętego w kwietniu b.r dialogu i odpowiedzią na potrzebę dalszej integracji środowiska zakupowego, marketingowego i agencji komunikacji marketingowej. To platforma do wymiany opinii eksperckich wszystkich tych, którzy uczestniczą w przetargowym trójkącie procurement-marketing-agencje komunikacji marketingowej.
 • 29.11.2016 Warszawa Konferencja Telematics Forum 2016 Już 29 listopada w Warszawie odbędzie się Telematics Forum. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, dedykowane dla branży telematycznej. Poświęcone będzie tematom związanym z rynkiem monitoringu GPS i zarządzania flotami samochodowymi. Jednak nie zabraknie również na nim tematów związanych z connected cars, ubezpieczeniami (UBI, PAYD), samochodami autonomicznymi czy platformami Internet of Things.
 • 28-29.11.2016 Warszawa Konferencja Audit and Fraud Forum 2016 Konferencja Audit and Fraud Forum 2016. Efekt synergii w audycie wewnętrznym. przed nami konferencja Audit & Fraud Forum, spotkanie profesjonalistów, do udziału w którym gorąco zachęcam. Forum odbędzie się 28-29 listopada 2016 w Warszawie. Dynamicznie zmieniające się otoczenie gospodarcze i coraz liczniejsze ryzyka wymagają od Państwa nieustającego poszukiwania nowych rozwiązań. Efektywne zarządzanie ryzykiem gospodarczym jest jednym z kluczowych zadań, z którego są Państwo rozliczani, a to z uwagi m.in. na fakt, iż inwestorzy bacznie przyglądają się wynikom firmy i jej działaniom oraz podatności na wszelkie ryzyka, które powinny być kontrolowane i ograniczane. Z drugiej zaś strony działaniom firmy przyglądają się instytucje i organy nadzorcze, które kontrolują ewentualne efekty wynikające z braku dostatecznego zapobiegania ryzykom i nadużyciom.
 • 23-24.11.2016 Warszawa Forum Power[full] Brand 2016 Forum Band Power KROPKA. Wszystko rozpoczyna i wszystko kończy. Treść, która wypełnia tę przestrzeń to sztuka, wyobraźnia, pasja, szaleństwo. RÓWNIEŻ TY. Treść Twojej marki tworzysz Ty. Twoje wizje, szkice, słowa, briefy. Proces twórczy nie więdnie, bo każdego dnia wokół Ciebie rodzą się nowe możliwości, wszechświat inspiracji nie śpi, tętni życiem. Dlatego… pióro w dłoń i twórz nowe przestrzenie dla Twojej marki! Odkrywaj, kreuj, zaskakuj. Jeszcze nie czas na ostatnią kropkę. Dołącz do wyjątkowego spotkania praktyków marketingu, skupionych na poszukiwaniu nowych możliwości dla marek za które odpowiadają, aby wzmacniać ich siłę i zaangażowanie Konsumenta.
 • 22-23.11.2016 Warszawa Konferencja FinTech Digital Congress CEE 2016 Konferencja FinTech Digital Congress stanowi ekskluzywne forum wymiany myśli kluczowych uczestników i twórców dynamicznie rosnącej branży fintech: przedstawicieli dojrzałego sektora finansowego, start-up’ów, firm wyzywających tradycyjne modele biznesowe, inwestorów, funduszy private equity oraz rynku kapitałowego.
 • 22.11.2016 Warszawa Konferencja IT w Administracji 2016 Warszawa Zapraszamy na bezpłatną konferencje, której celem jest kompleksowe przedstawienie najnowszych tendencji związanych z informatyzacją polskich urzędów i instytucji administracji publicznej.
 • 15.11.2016 Warszawa Konferencja Oracle Digital Day 2016 Zapraszamy na konferencję Oracle Digital Day, podczas której eksperci Oracle i firm partnerskich zaprezentują szeroki wachlarz zagadnień związanych w budowaniem i użytkowaniem systemów w modelu Cloud Computing. Oracle dostarcza obecnie najbogatszy na rynku wachlarz usług chmurowych, umożliwiających korzystanie z infrastruktury (IaaS), platform informatycznych (PaaS) i oprogramowania biznesowego (SaaS).
 • 7-9.11.2016 Warszawa XXIV Kongres Kadry 2016 Kongres Kadry to spotkanie profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie. Jesteśmy obecni w branży HRM od 2005 roku. Interesujące wystąpienia, ciekawe studia przypadków, uznani eksperci i światowej sławy prelegenci przyciągają na Kongres liczne grono prezesów, dyrektorów i specjalistów personalnych. Kongres Kadry to zdecydowanie największe wydarzenie w branży HRM w Polsce.
 • 27-28.10.2016 Warszawa VIII Kongres Bancassurance 2016 Łączy nas klient W dniach 27-28 października 2016 r. w hotelu Holiday Inn w Józefowie k. Warszawy, odbędzie się VII Kongres Bancassurance. Tematem wiodącym kongresu będą wyzwania stojące przed środowiskiem ubezpieczeniowym i bankowym w świetle prokonsumenckich zmian zachodzących na rynku bancassurance. Kongres jest organizowany przez Polską Izbę Ubezpieczeń we współpracy ze Związkiem Banków Polskich.
 • 26.10.2016 Warszawa Konferencja ERP Trends 2016 Efektywnie funkcjonujące przedsiębiorstwo, to konsekwencja wyboru odpowiednich rozwiązań. Systemy ERP z pewnością można uznać za niezbędne narzędzia, prowadzące do synonimu sprawnie funkcjonującej organizacji. Tematyka konferencji, ma na celu zaprezentowanie w jaki sposób systemy ERP, usprawniają i optymalizują pracę przedsiębiorstw. Swoje produkty i usługi zaprezentują kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi.
 • 25.10.2016 Warszawa Konferencja Dyrektor Administracyjny 2016 Konferencja Dyrektor Administracyjny 2016. Zoptymalizuj działania - zwiększ efektywność - usprawnij procesy! przed nami jedno z kluczowych spotkań dedykowanych Dyrektorom Administracyjnym – Konferencja Dyrektor Administracyjny 2016 – które odbędzie się 25-26 października 2016 w Warszawie. Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach oraz wiedzy zaproszonych Ekspertów, przygotowaliśmy wydarzenie obfitujące w ciekawe case studies, prelekcje eksperckie, warsztaty i dyskusje.
 • 24-25.10.2016 Warszawa Konferencja Huawei Connect 2016 24 i 25 października w hotelu Narwil w Serocku, odbędzie się pierwsza polska edycja konferencji HUAWEI CONNECT 2016, współorganizowana z firmą Intel. Będzie to największe branżowe wydarzenie Huawei i partnerów w Polsce, w pełni poświęcone transformacji cyfrowej oraz roli ICT w kształtowaniu i budowaniu Cloud 2.0. Spotkanie będzie poświęcone czterem kluczowym zagadnieniach zagadnieniom – Cloud, Big Data, SDN oraz Internet of Things.
 • 24.10.2016 Warszawa Konferencja Firma z Duszą 2016 Turkusowe Organizacje Z całego serca zapraszam na pierwszą i jedyną w swoim rodzaju międzynarodową konferencję organizowaną w Polsce w Teatrze Polskim. Wydarzenie dedykowane jest dla wszystkich tych osób, którzy pragną tworzyć i rozwijać nowe pokolenie firm i organizacji pozwalających leczyć świat z ran współczesności (wg autora książki Pracować inaczej Frederic Laloux).
 • 21.10.2016 Warszawa Konferencja Digital University Konferencja What’s the future? 2016 Przygotowaliśmy dla Was prelekcje poruszające tematy przyszłości cyfrowej gospodarki, globalnych trendów rewolucji cyfrowej, ekonomi współdzielonej i nowych modeli biznesowych powstałych z rozwoju nowych technologii, a także procesów transformacji cyfrowej organizacji biznesowych oraz zachodzącej IV rewolucji przemysłowej.
 • 20.10.2016 Warszawa Konferencja Datacenter GigaCon 2016 Data Center Konferencja Datacenter GigaCon. Wydarzenie jest poświęcone technologiom, środowiskom i narzędziom gwarantującym niezawodny i bezpieczny dostęp do baz danych. Zakres tematyczny konferencji obejmuje szereg rozwiązań stosowanych współcześnie w projektowaniu i budowie centrum danych.
 • 19.10.2016 Warszawa II Międzynarodowy Kongres Diamenty Sprzedaży 2016 Sprzedaż zaczyna się w głowie, a więc aby być skutecznym sprzedawcą, musisz dowiedzieć się jak korzystać z psychologii sprzedaży. Bez względu na to, co sprzedajesz i jaką technikę sprzedaży wykorzystujesz, o Twoim sukcesie decyduje umiejętność nakłonienia klienta do podjęcia ostatecznej decyzji. Poznaj NOWY MODEL SPRZEDAŻY, którego Brian Tracy nauczył już miliony osób na całym świecie.
 • 19.10.2016 Warszawa Konferencja Zarządzanie Zasobami Informatycznymi a Cyberbezpieczeństwo 2016 Dziennik Gazeta Prawna oraz BSA | The Software Alliance, organizacja zrzeszająca czołowych producentów oprogramowania z siedzibą w Waszyngtonie, zapraszają do udziału w konferencji pt. Zarządzanie zasobami informatycznymi a cyberbezpieczeństwo.
 • 18-19.10.2016 Warszawa Konferencja PROCON/POLZAK 2016 Konferencja kontynuuje wieloletnią tradycję spotkań POLZAK. Udział w wydarzeniu jest niepowtarzalną okazję na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu zarządzania zakupami oraz poznania najnowszych trendów w branży jak i również jest świetną platformą wymiany swoich doświadczeń i spostrzeżeń z prelegentami oraz uczestnikami. Wzorem ubiegłych lat Uczestnicy tegorocznej edycji Konferencji PROCON/POLZAK 2016 będą mogli samodzielnie wybrać prelekcje spośród 4 prowadzonych równolegle sesji tematycznych i stworzyć swój własny program.
 • 14.10.2016 Warszawa Konferencja Roche Software Conference Code4Life 2016 Code4Life is a one day software development conference with world-class experts. We are able to invite more than 200 Software Developers this year, with 100% FREE entrance. Roche Global IT Solutions. We deliver technologies that help our core business and patients on six continents, in over 150 countries. Roche Global IT Solutions department, an important part of Roche IT, is located in Poland - in Warsaw and Poznan. When implementing our projects, we reach for the most advanced technologies available. Development is our priority and we always try to be one step ahead because it is the health and lives of patients that are at stake.
 • 13.10.2016 Warszawa III Forum Liderów Cyfrowego Biznesu. Digital Champions 2016 Forum Liderów Cyfrowego Biznesu. Digital Champions 2016 jest inicjatywą skierowaną do praktyków - decydentów i specjalistów współtworzących koncepcje cyfrowych transformacji oraz odpowiedzialnych za ich przeprowadzenie. Zapraszamy też decydentów z organizacji rozważających dopiero podjęcie cyfrowych transformacji oferty, modeli biznesowych i procesów.
 • 12.10.2016 Warszawa Kongres Szefów Kuchni 2016 Integracja, nowe relacje, wymiana wiedzy, profesjonalne sesje networkingowe, interesujące merytoryczne wystąpienia i dyskusje eksperckie, nowości, prezentacje dostawców, to powody, dla których warto uczestniczyć w największym spotkaniu Kongres Szefów Kuchni w Polsce.
 • 10.10.2016 Warszawa II Międzynarodowy Kongres Liderów Biznesu - John C. Maxwell - 360° Przywództwa. Kongres Psychologia Przywództwa 2016 Jeśli zajmujesz czołową pozycję w firmie, to oznacza, że już wykorzystujesz swoje umiejętności przywódcze. Twoim kluczowym wyzwaniem jest podnoszenie ich na coraz wyższy poziom. Szczególnie obecnie, kiedy funkcjonowanie firmy w trudnych czasach wymaga przywództwa najwyższej klasy. Jakość przywództwa można i trzeba podnosić. To nie sprawa talentu, ale pracy, narzędzi i samoświadomości.
 • 7.10.2016 Warszawa Konferencja Zarządzanie Nieruchomościami Sportowymi 2016 Analiza dynamiki rozwoju bazy sportowej w Polsce wczoraj, dziś i jutro. Rekomendacja innowacyjnych praktyk planowania, finansowania oraz zarządzania inwestycjami sportowymi. Walidacja studium przypadku - analiza przedstawionych rozwiązań na przykładzie konkretnych inwestycji sportowych
 • 5-6.10.2016 Warszawa Konferencja In Digital Marketing 2016 Konferencja marketingowa In Digital Marketing to spotkanie całości poświęcone digital marketingowi. To czas na przyjrzenie się rewolucyjnym zmianom oraz nowym technologiom wspierającym marketing i komunikację. inDM to merytoryka, wybitni specjaliści, praktycy i twórcy trendów z Polski, Europy i USA. Gdzie na 2 dużych scenach, kilkunastu warsztatach i round table, pokażemy i przedyskutujemy najnowsze trendy, narzędzia i techniki digital marketingu a także poruszymy aktualne tematy. To także obecność innowacyjnych produktów i usług w dużej strefie Expo w digitalowym wydaniu oraz silna reprezentacja pomysłów drzemiąca w start-up’ach.
 • 29.09.2016 Warszawa Konferencja Visualize Your World 2016 O całkowicie nowym podejściu do zastosowania narzędzi analitycznych opowiemy podczas konferencji Visualize Your World w dniu 29 września, podczas której eksperci od rozwiązań BI pokażą jakie nowe szanse daje przedsiębiorstwom łączenie danych, ludzi i pomysłów oraz co zyskali nasi klienci, którym się to udało. Gwarantujemy Ci najciekawsze spotkanie analityką biznesową w 2016.
 • 26-27.09.2016 Warszawa VI Konferencja Property Forum 2016 Globalny sektor nieruchomości komercyjnych definiuje się na nowo. Światowe zawirowania polityczno-gospodarcze, jak możliwy Brexit, spowolnienie w chińskiej gospodarce – myśląc o horyzoncie 2020 czy 2030 - widzą przede wszystkim nowe i trudne wyzwania. W czasach niepewności i coraz mniejszej stabilności inwestycyjnej jedno jest pewne – nadchodzi kolejny cykl na rynku nieruchomości, a wraz z nim fala alternatywnych inwestycji, które mają być receptą na spadające stopy zwrotu z tradycyjnych projektów jak centra handlowe, biurowce, magazyny czy hotele.
 • 22.09.2016 Warszawa Konferencja G-Summit Warsaw Next Generation Customer Relationships 2016 Genesys brings hundreds of customer service experts, visionaries and thought leaders together to share the latest in best practices and innovation at G-Summit Warsaw, the industry’s premier customer experience event. This year’s event theme ‘‘Next Generation Customer Relationships’’ will showcase how Genesys innovations greatly simplify the deployment of customer experience technologies from the contact centre to the back office, while bringing expertise, insights and new perspectives on how to manage the customer experience. Additionally, the event will feature conversations, presentations and networking with the leading authorities in the customer experience field from a variety of industries and geographies.
 • 22.09.2016 Warszawa Konferencja Polskie Forum Outsourcingu 2016 Korzystanie z outsourcingu jest doskonałym sposobem nie tylko na ograniczenie kosztów, ale też na zwiększenie efektywności oraz jakości usług dla przedsiębiorstwa każdej wielkości. Umożliwia też firmom koncentrację na kluczowej działalności biznesowej, z której generowana jest wartość dla ich klientów. Warunek uzyskania tych korzyści jest jeden – trzeba posiadać wiedzę i doświadczenie, jak projekt outsourcingu zrealizować oraz w jaki sposób z niego korzystać. Wiedza, kiedy i co warto outsourcować, z jakiego modelu biznesowego korzystać, w jaki sposób monitorować efektywność kontraktu oraz jak zbudować właściwą komunikację w projekcie, jest kluczowa do podejmowania jakichkolwiek działań.
 • 15.09.2016 Warszawa Konferencja Ubezpieczenia - nowoczesne kanały komunikacji i ich efektywność w sprzedaży 2016 Intensywne zmiany zachodzące na polskim rynku ubezpieczeń wymagają wdrażania przez firmy nowoczesnych rozwiązań ułatwiających komunikację z klientem, jego obsługę oraz doradztwo około-ubezpieczeniowe. Różnorodność produktów ubezpieczeniowych dostępnych na rynku sprawia, że firmy muszą konkurować nie tylko na płaszczyźnie pozyskania nowego klienta, ale także utrzymania dotychczasowych kontrahentów zapewniając im kompleksowy i wysoki standard usług.
 • 13-14.09.2016 Warszawa Forum Liderów Banków Spółdzielczych 2016 Forum Liderów Banków Spółdzielczych jest największym dorocznym spotkaniem banków spółdzielczych w Polsce. Spotkanie jest poświęcone istotnym kwestiom sektora polskiej bankowości spółdzielczej. W konferencji uczestniczy corocznie ok. 350 – 400 prezesów oraz członków zarządów banków spółdzielczych, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, parlamentu, instytucji finansowych i infrastruktury bankowej.
 • 16-17.08.2016 Warszawa Konferencja Global YouthSpeak Forum 2016 Global YouthSpeak Forum jest z dużym prawdopodobieństwem największym i najważniejszym wydarzeniem biznesowym tego lata! Ta dwudniowa konferencja (16-17 sierpnia) jest częścią Światowego Kongresu AIESEC, w ramach którego do Polski przyedzie 800 młodych osób z ponad 120 krajów, interesujących się problemami globalnymi i chcących być częścią pozytywnej zmiany na świecie.
 • 22.06.2016 Warszawa Konferencja Elektroniczny Obieg Dokumentów 2016 Elektroniczny Obieg Dokumentów poprzez usprawnienia przepływu informacji jest podstawą efektywnych decyzji biznesowych w organizacjach. W procesie operacyjnym organizacje przetwarzają duże ilości dokumentów. Rozwiązaniem dla zorientowanych na wyniki firm jest wdrożenie oprogramowania workflow, które łączy ludzi, procesy i dokumenty w celu poprawy efektywności, zmniejszenia kosztów.
 • 13-14.06.2016 Warszawa Konferencja Smart B2B Lead Generation 2016 Mamy ogromną przyjemność zaprosić do udziału w jedynej na polskim rynku konferencji Smart B2B Lead Generation w całości poświęconej tematyce demand generation. Będzie to niezwykła okazja dla przedstawicieli firm działających w kanale B2B, by wymienić doświadczenia i dobre praktyki w zakresie zarządzania kampaniami lead generation, jak również by poszukać inspiracji do dalszych działań pośród wystąpień zarówno gości zagranicznych, jak i ekspertów rynku polskiego.
 • 2.06.2016 Warszawa Konferencja Employer Branding Management Summit 2016 Głównymi celami Konferencji Employer Branding Management Summit są dzielenie się wiedzą i wymiana doświadczeń. Dlatego też w programie Konferencji znajdziecie Państwo przykłady zrealizowanych kampanii i projektów firm świadomie budujących markę pracodawcy w różnych branżach, które mogą być inspiracją do własnych działań. Poznamy również laureatów i wyróżnionych w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2016, dowiemy się, co się zmieniło w polskim employer brandingu, a także poznamy narzędzia przydatne w budowaniu marki pracodawcy.
 • 19.05.2016 Warszawa Konferencja Retail Connect 2016 Retail Connect 2016 to kolejna edycja corocznego spotkania poświęconego innowacjom technologicznym i trendom w handlu detalicznym. Pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku, na które składają się konferencja, wystawa firm Retail Connect Expo, networking, afterparty oraz ceremonia przyznania nagród Retail Evolution Awards 2016.
 • 21.04.2016 Warszawa Konferencja CFO 2016 Controlling oraz kreowanie wartości przedsiębiorstwa MDDP Akademia Biznesu organizuje kolejną edycję Konferencji CFO 2016, która odbędzie się 21-22 kwietnia w Warszawie. „Controlling i Rachunkowość Zarządcza” jest patronem medialnym wydarzenia.
 • 12-13.04.2016 Warszawa Facility Management Forum 2016  Facility Management Forum, spotkanie praktyków zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami. Z myślą o Państwa potrzebach i oczekiwaniach chcemy przedstawić nowe spojrzenie na kwestie związane z zarządzaniem powierzchnią biurową.
 • Podczas naszego spotkania przedstawiamy nowe, świeże spojrzenie na zarządzanie nieruchomościami, przedstawiamy case studies, dyskutujemy, mówimy nie tylko o kosztach i podatkach, ale o trendach, efektywności i wpływie Państwa codziennej pracy na funkcjonowanie całej organizacji!
 • 31.03.2016 Warszawa Konferencja Food Service Summit 2016 Już po raz trzeci zapraszamy na spotkanie w gronie najbardziej doświadczonych, przedsiębiorczych i ambitnych praktyków branży HoReCa w Polsce. Tematem przewodnim Konferencji Food Service Summit 2016 będą ludzie, bo to relacje między nimi budują sukces biznesu restauracyjnego.
 • 17.03.2016 Warszawa XI Kongres Online Marketing 2016 Tylko u nas mogą Państwo wziąć udział w Certyfikowanych Warsztatach Marketingu Online. Podczas jedenastej edycji przygotowaliśmy specjalnie dla Was drugi dzień Kongresu podczas, którego odbędą się warsztaty z Google Analytics, Google AdWords, E-mail marketingu, Facebook Ads. Zdobędą Państwo gruntowną wiedzę i otrzymają certyfikat sygnowany przez wybitnych Prelegentów-Praktyków.
 • 16.03.2016 Warszawa Konferencja Kadry i Płace 2016. Trendy, wyzwania, najlepsze praktyki  Na kolejnym już spotkaniu Payroll Club zaprezentujemy m.in. najlepsze praktyki z zakresu zarządzania procesami HR w międzynarodowych organizacjach oraz wykorzystanie narzędzi Lean Management w doskonaleniu procesów płacowych i finansowych. Spotkanie dedykowane  jest  Dyrektorom  Personalnym,  Dyrektorom Centrów  SSC,  Managerom  HR  oraz  Managerom  Kadr i Płac w organizacji.
 • 9.03.2016 Warszawa Konferencja Human2Human Marketing 2016 Jeżeli chcesz wyłonić porządek z chaosu bieżących trendów, najnowszych mód i wizji oraz informacyjnego szumu, dołącz do nas 9 marca – porozmawiamy jak człowiek z człowiekiem!
 • 2.03.2016 Warszawa Konferencja Ecommerce Trends 2016 VII Konferencja Ecommerce Trends koncentruje się na najważniejszych trendach w branży ecommerce i rozwoju e-handlu zarówno w wymiarze krajowym jak i międzynarodowym. Podczas  Konferencja Ecommerce Trends 2016  będziemy dyskutować o najistotniejszych aspektach handlu internetowego, handlu transgranicznym, mobilnym, handlu wielkonałowym (omnichanel), nowoczesnych usługach logistycznych, płatnościowych i marketingowych jak również praktycznym wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych.
 • 26.02.2016 Warszawa 7th Shopper Marketing Congress Konferencja Marketingu Handlowego 2016 Podczas naszych corocznych kongresów w doskonałej atmosferze, dyskutujemy o zachowaniach zakupowych, najefektywniejszych sposobach budowania relacji, technikach badawczych czy najlepszych praktykach shopper marketingu. Kumulujemy krajowe i międzynarodowe doświadczenia, ścieramy się w poglądach czy obalamy czasem bardzo śmiałe tezy. Udział w kongresie, to wyjątkowe doświadczenie spotkania z najważniejszymi osobami reprezentującymi branżę sprzedaży detalicznej i marketingu handlowego.
 • 26.01.2016 Warszawa Konferencja BPM Trends 2016 Efektywność przedsiębiorstwa, instytucji czy innej organizacji – niezmiennie zależy od zintegrowanych systemów działających wewnątrz firmy. Zachodzące w nich operacje przekładają się bowiem na maksymalizację wykorzystania zasobów i lepszych wyników pracy. Znajomość tematyki BPM pozwoli w przyszłości podjąć właściwe decyzje i działania, usprawnić przepływ informacji czy też szybko zidentyfikować problemy zaistniałe w organizacji.
 • 26.01.2016 Warszawa Konferencja Zarządzanie Zespołami IT  2016 Konferencja Computerworld Zarządzanie zespołami IT jest jedyną konferencją w Polsce poświęconą zarządzaniu zespołami IT, łączącą 2 perspektywy: HR i IT. W programie praktyczne zagadnienia związane z REKRUTACJĄ, MOTYWOWANIEM i ZARZĄDZANIEM specjalistami IT. Pierwszego dnia przedstawione zostaną najlepsze i najciekawsze praktyki HR z polskiego i zagranicznego rynku, drugi dzień to interaktywne warsztaty i sesje coachingu grupowego, podczas których będzie można zgłębić umiejętności w wybranych obszarach.
 • 21.01.2016 Warszawa Konferencja Nowy jedwabny szlak - Polska - Chiny coraz bliżej 2016 Do udziału w konferencji zaprosiliśmy wybitnych ekonomistów, którzy przedstawią Państwu perspektywy rozwoju gospodarczego Chin,  wpływ na współpracę gospodarczą z krajami Unii Europejskiej, a także rosnące znaczenie chińskiej waluty w międzynarodowym handlu. W wydarzeniu wezmą także udział praktycy biznesu – przedsiębiorcy, którzy już odnieśli sukces dzięki nawiązaniu kontaktów handlowych z Azją. W czasie dyskusji warsztatowych opowiedzą jak skutecznie wejść rynek chiński, pozyskać wiarygodnych partnerów handlowych – odbiorców i dostawców, i jak konkurować z innymi graczami w swojej branży.
 • 15.01.2016 Warszawa Konferencja Digital University FinTech 2016 Wiodącymi tematami prelekcji zaproszonych wykładowców będą strategiczne kierunki rozwoju w branży FinTech w Polsce, Europie, wyzwania sektora bankowego oraz perspektywa dynamicznie rozwijających się startupów. Wśród osób występujących znajdą się m.in mentor Startbootcamp, przedstawiciele sektora bankowego odpowiadający za innowacje i przedsiębiorcy współpracujący z sektorem finansowym.
 • 14.01.2016 Warszawa Forum Branży Eventowej Evential 2016 w Centrum Targowo – Kongresowym MT Polska odbędzie się Forum Branży Eventowej. Zgodnie z towarzyszącym mu hasłem składa się ono z trzech podstawowych obszarów: Networkingu, Konferencji, Strefy Dostawców.
Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce Polityka prywatności.