Konferencje biznesowe

 

 

Konferencje biznesowe 2020

 • 14-15.10.2019 Konferencja Business Insider Trends Festival 2020 Warszawa Business Insider Trends Festival to najważniejsze wydarzenie biznesowe w Polsce organizowane przez serwis Business Insider Polska. To interaktywny festiwal biznesowych trendów, sztuki i inspiracji. To także okazja do networkingu ze światowymi ekspertami w swojej branży.

 • 22-23.09.2020 Konferencja Masters & Robots 2020 Warszawa Masters and Robots is the most impactful tech conference and the boldest business festival in the CEE region. Held annually since 2017, is focused on how the business world must adapt in the face of accelerating transformation. The aim is to educate on what does the future hold and empower the visionaries to build the solutions for a social impact and the better tomorrow. Masters&Robots is a unique blend of innovation, digital disruption, creativity, leadership, technology and entrepreneurship

 • 3-4.06.2020 5. Konferencja Impact’20 2020 Kraków Impact edycja 5.0
 • 28-29.05.2020 16. Konferencja Lean Six Sigma 2020 Wrocław  Już po raz 16. mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na 2-dniową Konferencję Lean Six Sigma do Wrocławia! Jest to jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Konferencja ABK przyciąga osoby ze świata biznesu, miłośników filozofii Lean i Six Sigmy, którzy chcą zdobyć wiedzę, podejrzeć dobre praktyki oraz wymienić się doświadczeniami.

 • 27-28.05.2020 Konferencja Festiwal Sektor 3.0 2020 Warszawa Festiwal Sektor 3.0 to największe w Europie Środkowej wydarzenie dotyczące wykorzystania nowych technologii w działaniach społecznie użytecznych. W ciągu dwóch festiwalowych dni bierze w nim udział ponad 1000 osób, w tym przedstawiciele organizacji non profit, biznesu, administracji publicznej, nauki oraz mediów. Festiwal Sektor 3.0 to prezentacje, praktyczne warsztaty, pokazy technologii, a to jedynie wycinek wszystkich atrakcji. Prelekcje i wystąpienia prowadzą eksperci i znawcy trendów z Polski i całego świata. Wydarzenie organizowane jest cyklicznie od 2011 roku. Dowiedz się więcej i spotkajmy się wkrótce! #sektor2020

 • 9.05.2020 Konferencja Success Stories Congress 2020 Warszawa Success Stories Congress to najbardziej inspirujące wydarzenie na biznesowej mapie Warszawy! Już 9 maja w Hotelu Marriott poznasz historie sukcesu osobistości świata biznesu i sportu. Dowiesz się, w jaki sposób nasi prelegenci pokonywali przeszkody, aby dziś znaleźć się na szczycie. Przekażemy Ci skuteczne strategie biznesowe, oparte na doświadczeniu naszych prelegentów. Dowiesz się jak myślą i działają ludzie sukcesu. Zobaczysz jak skutecznie realizować swoje cele. Poznasz tajemne ścieżki prowadzące na szczyt. Dowiesz się, jak wykorzystać swój potencjał, aby stać się Milionerem!

 • 22-24.04.2020 Meetings Week Poland 2020 Warszawa W roku 2000  pierwsze wydarzenia dla sektora przemysłu spotkań zorganizowane w Polsce, a mianowicie Gala Ambasadorów Kongresów Polskich oraz Forum Turystyki Biznesowej odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Obecnie po 20 latach – najważniejsze wydarzenie naszej branży – Meetings Week Poland 2020 zagości po raz pierwszy w salach konferencyjnych Pałacu Kultury i Nauki. Znamienny jest też fakt,  że 20 lat temu nasz sektor pozostawał w kompetencjach podsekretarza stanu w ministerstwie gospodarki pana Tadeusza Donocika. Teraz po kilkunastu latach w resorcie sportu, znowu mamy sekretarza stanu odpowiedzialnego za turystykę w resorcie gospodarczym, a mianowicie posła Andrzeja Guta Mostowego w Ministerstwie Rozwoju.

 • 16.04.2020 8. Targi CSR 2020 Warszawa Targi CSR „Środowisko! Biznesowe i naturalne” odbędą się 16 kwietnia 2020 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa. Organizatorem 8. Targów CSR jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu

 • 7.04.2020 Konferencja BPA Summit 2020 Warszawa  Konferencja BPA Summit to jedna z najważniejszych konferencji poświęconych tematyce automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych w Polsce, dedykowana menedżerom odpowiedzialnym za rozwój i optymalizację biznesu. W programie konferencji uwzględniamy potrzeby i zainteresowania profesjonalistów, którzy odpowiadają za transformację cyfrową, a szczególnie automatyzację i robotyzację procesów w swoich organizacjach.

 • 7.04.2020 Konferencja Przemysł 4.0 2020 Warszawa Konferencja Przemysł 4.0 skierowana jest do producentów, którzy myślą o przyszłości wychodząc poza budowanie doskonałych produktów. Firmy te podejmują szeroką transformację cyfrową w celu świadczenia nowych usług oraz poprawy zadowolenia klientów i ogólnego doświadczenia w zakresie współpracy.
 • 25-26.03.2020 III Kongres Bezpieczeństwa Biznesu 2020 Rynia k. Warszawy W dniach 25 i 26 marca zapraszamy na wyjątkowy i bardzo ważny kolejny już Kongres Bezpieczeństwa Biznesu, który wychodzi naprzeciw współczesnym zagrożeniom i wyzwaniom bezpieczeństwa gospodarczego naszego kraju. Dynamiczny rozwój przemysłu 4.0, nowych technologii, sztucznej inteligencji, sieci 5G i Internetu Rzeczy stwarza nowe i nieznane jeszcze zagrożenia i wyzwania dla gospodarki, rynków krajowych i zagranicznych, nowych relacji konkurencyjności, a nawet zwalczania się i ostrych rywalizacji kapitału zagranicznego i krajowego. Bezpieczeństwo biznesu jest naszą wspólną, polską sprawą, a organizatorzy Kongresu – Komitet Bezpieczeństwa Biznesu Krajowej Izby Gospodarczej oraz Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego wspomagają polskich przedsiębiorców.

 • 25-26.03.2020 Optymalizacja procesów w shared services center 2020 Warszawa Podczas spotkania pokażemy najlepsze praktyki związane z automatyzacją i cyfryzacją procesów w shared services center. 100% praktycznych doświadczeń i unikalne case studies! Wśród prelegentów przedstawiciele firm: Arla Foods, Avon GBS, Coty, Volvo Group, Jeronimo Martins Polska, Franke, Westwing, Zoetis, Ingka Business Service Center (IKEA) oraz Infor. Formuła Praktycy – Praktykom W związku z formułą praktycy-praktykom, będziesz miał okazję zadać pytania oraz wymienić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami z przedstawicielami innych firm.

 • 25.03.2020 2. Konferencja CHIEF OPERATING OFFICER SUMMIT 2020 Warszawa Już po raz 2 mamy zaszczyt zaprosić Państwa na jedno z kluczowych spotkań dedykowanych działom operacyjnym– II CHIEF OPERATING OFFICER SUMMIT 2020, które odbędzie się 25 marca 2020 r. w Warszawie.  Rola i skuteczność COO jest kluczowa dla losów wielu przedsiębiorstw. Bardzo często Dyrektor Operacyjny jest odpowiedzialny za wiele obszarów działalności firmy tj. produkcję, marketing, sprzedaż czy badania i rozwój. Kieruje i realizuje strategią firmy, bierze odpowiedzialność za dostarczanie wyników, realizuje zmiany organizacyjne. Dlatego też pozycja COO jest dziś tak istotna. Aby sprostać nałożonym zadaniom Dyrektor Operacyjny musi łączyć wiedzę merytoryczną z wieloma umiejętnościami twardymi jak i miękkimi. Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach oraz wiedzy zaproszonych prelegentów, przygotowaliśmy wydarzenie obfitujące w najważniejsze tematy niezbędne w pracy nowoczesnego COO.

 • 24-25.03.2020 11 Konferencja Wolves Summit 2020 Warszawa Jedenesta edycja Wolves Summit wraca do Warszawy! Według uczestników konferencja jest najskuteczniejszym w Europie międzynarodowym wydarzeniem skupionym na wartościowym networkingu. Łączymy obiecujące startupy, firmy technologiczne, inwestorów i korporacje, które chcą wspierać globalne innowacje. Nie wierz nam na słowo. Dołącz do 2500+ uczestników i sprawdź sam i osiągnij swoje cele biznesowe podczas 4500+ zaplanowanych wcześniej spotkań 1:1! Konferencja Wolves Summit nie jest kolejną konferencją biznesową. Stworzyliśmy go, aby pomóc innowacyjnej społeczności rozwijać się w szybki i wartościowy sposób. To miejsce dla Startupów, Inwestorów i Korporacji, gdzie innowacja spotyka się z biznesem i kapitałem. Zapewniamy precyzyjne narzędzie matchmakingowe, dzięki któremu uczestnicy organizują liczne spotkania 1: 1, tylko z osobami odpowiadającymi ich biznesowym potrzebom i wymaganiom. Do tej pory zorganizowaliśmy 29364 spotkań 1:1, pomagając firmom takim jak the Naga Group lub Sceenic urosnąć, poszerzyć świadomość marki i spotkać przyszłych partnerów.

 • 24.03.2020 Konferencja Founders Mind 2020 Warszawa Mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam najbardziej przedsiębiorczą konferencję w naszym kraju. To nie konferencja jak korzystać z programów marketingowych, czy konfigurować sklep. To konferencja od przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Pokazujemy różne drogi od solo enterpreneuer do ludzi zarządzających kilkudziesięcioma osobami na pokładzie. Finalnie liczy się nie wzrost, a zysk na koniec dnia i to właśnie przyświęca konferencji Founders Mind.

 • 13.03.2020 Konferencja Kobieta w Hotelu 2020 Warszawa "KOBIETA W HOTELU" to pierwsze w naszym kraju branżowe wydarzenie dotyczące nowoczesnego hotelarstwa, ze szczególnym uwzględnieniem roli kobiety jako pracownika w branży hotelarskiej oraz kobiety jako gościa hotelowego (biznes, życie prywatne: mama, właścicielka zwierzaka).

 • 12.03.2020 Konferencja Dzień Porażki 2020 Warszawa Dzień Porażki to unikalna konferencja krzewiąca kulturę uczenia się na błędach, która jest niezbędna w budowaniu przyjaznego środowiska pracy, otwartości, innowacyjności, odwagi w działaniu i mierzeniu się z własną niedoskonałością. Nasi Prelegenci inspirują i pomagają w budowaniu silnych, sprawnych, zwinnych organizacji, opartych na zaufaniu, szacunku i współpracy. Zespołów umiejących właściwie reagować na pojawiające się wyzwania czy pojawiające się problemy. Potrafiących wykorzystać swoje doświadczenia – z sukcesów i porażek – do nieustannego usprawniania działania.

 • 5-6.03.2020 Konferencja Power to Women 2020 Warszawa Mamy olbrzymią przyjemność zaprosić Państwa do udziału w V edycji konferencji: Power to Women. Jak co roku, w radosnej i twórczej atmosferze będziemy dyskutować o budowaniu swojego profesjonalnego wizerunku, opartego o twarde kompetencje , ale i o miękkie umiejętności. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło: Wybierz skuteczną strategię rozwoju osobistego w szybko zmieniającym się, nieprzewidywalnym świecie. Coraz częściej mówi się o tym, iż w rzeczywistości zdominowanej przez technologie, pewne kompetencje, które często przypisywane są kobietom będą na wagę złota.

 • 5.03.2020 VII Konferencja dla Liderów Biznesu Spójne Przywództwo™ "Człowiek i Technologia 2020 Warszawa VII Konferencja dla Liderów Biznesu, organizator Instytut Humanites Człowiek i Technologia - Aby człowiek nie przestawał myśleć, wykorzystał szanse, które niesie nowa technologia, ale nie stawał się jej niewolnikiem! Spójne Przywództwo Człowiek i Technologia to cyklicznie organizowana przez Instytut Humanites konferencja dla Liderów, którzy wierzą, że miarą prawdziwego sukcesu jest zarówno wynik, jak i sposób jego osiągania, a także widzą potrzebę zmiany podejścia do zarządzania. To wyjątkowe połączenie sztucznie dzielonych obszarów życia w myśl tezy, że mamy jedno życie w wielu rolach.

 • 25.02.2020 Konferencja EEC TRENDS 2020 Warszawa EEC Trends – to wydarzenie, które zastąpi w kalendarzu gospodarczych eventów cykl Zmieniamy Polski Przemysł, animowany od 20 lat przez Grupę PTWP. Idea otwartej debaty o przyszłości gospodarki, intencja wspierania pozytywnych przeobrażeń kluczowych jej działów pozostaje aktualna. Trendy, które zmieniają świat. EEC Trends. Nowe otwarcie Po 20 latach cykl “Zmieniamy polski przemysł” sam zmienia swoją formułę. Forum ZPP staje się prestiżowym, cyklicznym wydarzeniem poprzedzającym EEC. Pod nową nazwą EEC Trends kryje się wydarzenie przygotowujące Europejski Kongres Gospodarczy 2020 (EEC). Nowa nazwa oznacza jednak nowoczesną formułę wydarzenia, a przede wszystkim jej  bezpośrednie powiązanie z Europejskim Kongresem Gospodarczym (EEC), największym tego typu wydarzeniem w Europie Centralnej.

 • 27-28.01.2020 Konferencja PowerPol 2020 Warszawa przed nami XX jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, która odbędzie się w dniach 27-28 stycznia 2020 r.  w Warszawie Hotelu Sofitel Victoria. Temat przewodni tegorocznego Kongresu brzmi: „Rok 2020: Zrównoważony rozwój polskiej energetyki”

 • 22.01.2020 Forum Branży Eventowej 2020 Warszawa Branża eventowa to grupa zawodowa ludzi tak pochłoniętych swoją pracą, że zazwyczaj trudno im się spotkać. Dlatego ważna jest obecność w trakcie corocznego, odbywającego się w styczniu Forum - największego w Polsce spotkania ludzi związanych z organizacją wydarzeń. Rosnącą popularność eventów w budżetach marketingowych i wysoka skuteczność komunikacji marketingowej opartej na mieszance eventów i marketingu internetowego wpływa na dynamiczny rozwój branży, a co za tym idzie, potrzebę szybkiego podnoszenia poziomu usług i kwalifikacji. Dlatego FBE staje się punktem obowiązkowym dla każdego eventowca i marketingowca.

 

  Konferencje biznesowe 2019

 • 4-5.12.2019 Konferencja Impact fintech’19 2019 Katowice Najważniejsze wydarzenie dotyczące przyszłości usług finansowych w CEE powraca! Impact fintech'19 to miejsce, w którym trzeba być, jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób sektor FinTech ma wpływ nie tylko na usługi finansowe, ale także na całą gospodarkę. Nie pozwól, aby przyszłość finansów Cię mijała!

 • 28.11.2019 Konferencja Cyfryzacja w zarządzaniu. Perspektywa nauki i biznesu 2019 Warszawa Transformacja cyfrowa, wyzwania wobec przedsiębiorstw w dobie transformacji cyfrowej, produkcja 4.0, cyfryzacja a bezpieczeństwo, Digital marketing, cyfryzacja w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw, cyfryzacja w usługach finansowych, nowe modele biznesowe w dobie cyfryzacji, platformy internetowe, zarządzanie ludźmi w dobie cyfrowej transformacji.

 • 21-22.11.2019 X Międzynarodowa Konferencja SIM 2019 Warszawa Spojrzenie na Firmy Jak budować preferowaną przyszłość firm w oparciu o obecną wiedzę? Jak będzie kształtował się rynek  Interim Management w Polsce i na świecie? Skuteczne transformacje organizacji – co jest kluczem do zmiany? Spojrzenie na Technologię Jakie rozwiązania technologiczne odegrają kluczową rolę w przyszłości? Technologia – niedoceniony czy przeceniony składnik IV rewolucji przemysłowej? Jakie wyzwania wynikają z cyfryzacji i jej wpływu na człowieka i biznes? Spojrzenie na Ludzi Jaka jest rola managera w cyfrowej transformacji biznesowej? Jakich managerów potrzebuje GIG Ekonomy? Jakie korzyści przynosi organizacjom przywództwo poprzez różnorodności i integrację?

 • 21-22.11.2019 Konferencja 365 Timing Economic Congress 2019 Wrocław 365 Timing Economic Congress to koncepcja całościowego podejścia do zagadnień czasu w procesach społeczno-gospodarczych z uwzględnieniem potrzeb jednostki, biznesu, ale też społeczeństwa i państwa. Wszechobecne: ekonomizacja i finansalizacja w procesach gospodarczych same w sobie już nie są wystarczające, rośnie znaczenie właściwego miejsca i czasu w osiąganiu celów.

 • 19-20.11.2019 Konferencja Open Eyes Economy Summit 2019 Kraków Open Eyes Economy Summit to międzynarodowy szczyt ekonomii opartej na wartościach społecznych, odbywający się raz w roku, jesienią, w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Rozmawiamy o nowym modelu ekonomicznym, odpowiedzialności społecznej, przyszłości wolnego rynku, demokracji i ekologii. Dyskutujemy o odpowiedzialnym projektowaniu przyszłości społecznej i ekonomicznej.

 • 19.11.2019 V Konferencja Strategia Lean 2019 Great companies, happy people  Warszawa  19 listopada w Warszawie odbędzie się V Konferencja Strategia Lean, podczas której będzie okazja wysłuchania inspirujących przykładów ciągłego doskonalenia firm - zarówno dojrzałych, jak i start-upów. Konferencja odbywa się z hasłem przewodnim "Great companies, happy people".

 • 13-14.11.2019 Konferencja Perspektywy Women in Tech Summit 2019 Warszawa Największa konferencja dla kobiet w technologiach i nauce w Europie! Już 13-14 listopada 2019r. odbędzie się w Warszawie druga edycja międzynarodowej konferencji Perspektywy Women in Tech Summit! Ponad 3000+ uczestników i uczestniczek zgromadzi się, żeby pokazać siłę kobiet w technologiach.

 • 7-8.11.2019 Konferencja Business with Africa 2019 Poznań Wyjątkowa konferencja na temat handlu z Afryką Czym jest Business With Africa? BWA2019 to konferencja skierowana do ludzi biznesu – kadry zarządzającej, inwestorów, finansistów, prawników, handlowców i wszystkich osób zainteresowanych handlem z Afryką Północną i Afryką Subsaharyjską.

 • 6.11.2019VII  Konferencja Nienieodpowiedzialni 2019 Warszawa Bunt i gniew w (nie)odpowiedzialnym życiu i biznesie NIENIEODPOWIEDZIALNI to idea efektywnej, mądrej i wrażliwej branży finansowej, świadomej swojej roli wobec klientów
 • 30.10.2019 XV Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet "BE BOLD" 2019 Warszawa Śmiało! Idź pod prąd. Zdecyduj, na czym ci zależy. Zanim zaczniesz się ograniczać i wierzyć, że "to się nie uda", zrób coś z pełnym rozmachem. Nie ważne, czy prowadzisz firmę czy rozwijasz karierę wewnątrz organizacji - ośmiel się, pokazać kim jesteś, czego potrzebujesz, co chcesz dać innym.

 • 29-30.10.2019 Konferencja CEE Summit 2019 Warszawa  The CEE Summit, now in its 6th year, is a major event in the Central & Eastern European calendar, bringing together global investors and CEE market leaders to exchange knowledge, ideas, inspiration – driving business and investment. This year’s conference will take place 29-30 October at the Radisson Collection Hotel in Warsaw.

 • 28-29.10.2019 Konferencja StartupHansa 2019 Gdańsk Join us on a mission to create a startup ecosystem On 28-29 October 2019 in Gdansk, investors, representatives of cities, accelerators and startups will join us for our second edition of StartupHansa. During the two-day conference they will help us to develop best practices in the field of the functioning of startups in different countries.

 • 28.10.2019 VI Konferencja PM Mania 2019 Katowice Zrzeszamy praktyków i pasjonatów zarządzania projektami. Na tej podstawie budujemy centrum najlepszych praktyk w zarządzaniu projektami, które przedstawiamy na seminariach, warsztatach i konferencji „PM Mania”.

 • 24-25.10.2019 Konferencja Management 360° 2019 Wrocław Zarządzanie projektami to sztywne metodyki, twarde narzędzia i żelazne procesy? Udowodnimy, że project management to o wiele więcej niż chłodna i mechaniczna czynność. Management 360° to odpowiedź na projektową znieczulicę! Formuła konferencji to precyzyjnie dobrani prelegenci, genialne tematy wystąpień i doskonała okazja do networkingu biznesowego!

 • 24-25.10.2019 VII Polski Kongres Przedsiębiorczości 2019 Olsztyn VII Polski Kongres Przedsiębiorczości odbędzie się 24 i 25 października 2019 roku w Olsztynie (Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego) i zgromadzi ponad 1200 przedstawicieli świata biznesu, polityki, nauki oraz administracji publicznej z całego kraju. Najważniejszym celem wydarzenia jest stworzenie platformy porozumienia i wymiany doświadczeń dla polskich przedsiębiorców, naukowców oraz samorządowców. Motywem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia jest Gospodarka cyfrowa a społeczeństwo. Perspektywy rozwoju.

 • 23-24.10.2019 10 Konferencja Wolves Summit 2019 Warszawa Wolves Summit to konferencja, na której innowacja styka się z biznesem i kapitałem. Skupiamy się na nowych technologiach, które zmieniają świat. To już siódma edycja wydarzenia skupionego przede wszystkim na inspiracji, edukacji i networking. Dzięki aplikacji do umawiania spotkań uczestnicy poprzednich edycji mogli umówić spotkania 1:1 przed konferencją.

 • 23.10.2019 Konferencja Oracle Modern Business Summit 2019 Warszawa  Czy chcesz zacząć kształtować przyszłość swojego przedsiębiorstwa już dziś? Zarejestruj się na konferencję Oracle Modern Business Summit w Warszawie 23 października 2019 r. To najważniejsze wydarzenie roku w świecie finansów, kadr i łańcucha dostaw.

 • 21.10.2019 Konferencja gastronomiczna MADE FOR RESTAURANT 2019 Gdynia Konferencje gastronomiczno-biznesowe MADE FOR Restaurant w ostatnich dwóch latach odniosły wyjątkowy sukces edukacyjny i networkingowy. To najlepsze wydarzenie gastronomiczne w Polsce wg kapituły Jury Poland Best 100 Restaurants.

 • 10.10.2019 Konferencja Digital Summit 2019 Warszawa Nowa platforma współpracy i wymiany poglądów między przedstawicielami firm, światem nauki, politykami oraz liderami opinii. W trakcie wydarzenia zostanie zaprezentowany raport „Technologia w służbie społeczeństwu. Czy Polacy zostaną społeczeństwem 5.0?".

 • 9-10.10.2019 Konferencja Impact mobility rEVolution’19 2019 Katowice  Jaka jest Twoja definicja mobilności? Nowe sposoby myślenia o tym, jak używać technologii i danych, by łączyć ze sobą ludzi i miejsca. Większa efektywność, mniej szkód dla środowiska, bezpieczeństwo miast i systemów transportowych. Zmieniające się trendy, potrzeby i modele biznesowe. Keynote'y i dyskusje w połączeniu ze strefą Expo.

 • 9.10.2019 III Forum CEO 2019 Warszawa Niczym kapitan, jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo swojej załogi oraz stan techniczny statku, którym kierujesz. Twoją rolą jest wyznaczać kurs i być przygotowanym na zmieniające się okoliczności. Wiedza i doświadczenie pozwalają wyjść obronną ręką z kryzysowej sytuacji, ale też wykorzystać okazję i złapać wiatr w żagle. To Twoje decyzje mogą odmienić losy rejsu, statku i ludzi.

 • 7-9.10.2019 III Konferencja Masters and Robots 2019 Warszawa The future is now. Masters & Robots is an annual meetup designed to inspire, educate, provoke questions and provide answers. Our mission is to explore the digital transformation of today and empower visionaries building solutions for tomorrow.
 • 7-8.10.2019 Kongres 590 2019 Jasinka To już czwarta edycja jednego z najważniejszych wydarzeń ekonomicznych w Polsce, stanowiącego przestrzeń do działań na rzecz rozwoju gospodarczego w oparciu o rosnącą rolę polskiego kapitału.

 • 2.10.2019 Konferencja Firma Przyszłości 2019 Toruń Zdobędziesz praktyczną wiedzę. Poznasz megatrendy w biznesie. Spotkasz ekspertów i praktyków. Dowiesz się jakie są trendy w marketingu i uzyskasz praktyczne wskazówki. Będzie okazja do poznania przedsiębiorców z całego regionu i nawiązania z nimi relacji biznesowej.

 • 25-26.09.2019 VI Wschodni Kongres Gospodarczy 2019 Białystok Wschodni Kongres Gospodarczy (WKG) to jedyna w kraju tak szeroka i tematycznie zróżnicowana, cykliczna debata publiczna o warunkach i szansach rozwojowych makroregionu. Potrzeba otwartej dyskusji o przyszłości Polski Wschodniej jest… poza dyskusją.

 • 27.09.2019 IX Konferencja Agile w Biznesie 2019 Warszawa Konferencja jest dedykowana liderom zmian i kadrze zarządzającej. Spotkanie gromadzi przedstawicieli dużych i średnich firm, którzy dzielą się swoim doświadczeniem z transformacji w duchu Agile. Prezentacje najciekawszych zmian realizowanych w polskich firmach.

 • 26-27.09.2019 Konferencja International Happiness at Work Summit 2019 Warszawa Our goal is to create a forum for the exchange of views, knowledge and experience in the field of new trends in human capital management, as well as to provide knowledge at the highest level, to get to know each other and share skills and experience among people professionally connected with human resources management.

 • 25-27.09.2019 Konferencja EFNI Europejskie Forum Nowych Idei 2019 Sopot Europejskie Forum Nowych Idei to jedna z największych w tej części kontynentu konferencji, poświęcona globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości Europy. Przedstawiciele biznesu, charyzmatyczni mówcy, liderzy i decydenci oraz autorytety ze świata kultury i nauki podczas kilkudziesięciu wydarzeń, paneli, spotkań otwartych, kontrapunktów czy nocnych rozmów debatują o najważniejszych wyzwaniach dla biznesu i społeczeństw w zmieniającym się świecie, o globalnych trendach oraz o przyszłym kształcie Unii. Forum co roku gromadzi ponad tysiąc uczestników - przedstawicieli świata biznesu, nauki, kultury oraz administracji zarówno polskiej jak i europejskiej. Europejskie Forum Nowych Idei organizowane jest od 2011 roku przez Konfederację Lewiatan przy współudziale BusinessEurope oraz miasta Sopot.

 • 19-21.09.2019 VI Europejski Kongres Lean Manufacturing 2019 Katowice  To cykliczne spotkanie dyrektorów, managerów oraz kierowników wyższego szczebla, a także wszystkich zainteresowanych szczupłym zarządzaniem.

 • 19.09.2019 Konferencja GBS Talks 4.0 BSS Tour 2019 Kraków Celem krakowskiej konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń kadry menedżerskiej sektora BSS. Po raz pierwszy w trakcie BSS Tour zorganizowana zostanie sesja warsztatowa dla Team Leaderów z centrów operacyjnych GBS i SSC. GBS Talks 4.0 to wydarzenie kierowane do sektora nowoczesnych usług dla biznesu. W szczególności do firm typu GBS, SSC i CoE. Podczas konferencji omówione zostaną modele operacyjne sektora BSS, trendy w obszarze HR oraz miernikach efektywności pracy.

 • 18-19.09.2019 X Konferencja Smart City Forum 2019 Warszawa Smart City Forum jest największym w Polsce kongresem poświęconym funkcjonowaniu i rozwojowi inteligentnych miast. To platforma wymiany doświadczeń tworzona m.in. przez przedstawicieli administracji publicznej, prezesów i dyrektorów wiodących firm, ekspertów z zagranicy, którzy prezentują innowacyjne rozwiązania sprawdzające się np. w Barcelonie, Singapurze czy też Toronto. O wartość merytoryczną spotkania dba Rada Programowa pod przewodnictwem Macieja Bluja, Eksperta w dziedzinie rozwiązań smart city, Wiceprezydenta Miasta Wrocławia w latach 2007 – 2018. Uczestnicy kongresu prowadzą ożywioną dyskusję na temat projektów, które zmieniają oblicze współczesnych miast na całym świecie.

 • 18-19.09.2019 V Konferencja Forum Dyrektorów Operacyjnych 2019 Warszawa V Edycja Forum Dyrektorów Operacyjnych to wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń, podnoszenia kompetencji i obserwacji jak „TO” robią inni. Do udziału zapraszamy dyrektorów operacyjnych, a także wszystkie osoby odpowiedzialne za realizację strategii firmy, analizę i optymalizację procesów, a także wykorzystanie zasobów organizacji.

 • 11-12.09.2019 Konferencja SAP NOW 2019 Becoming an Intelligent Enterprise Sopot Co to jest SAP NOW? Dwudniowe bezpłatne wydarzenie, podczas którego dowiesz się, jak kompleksowa oferta rozwiązań SAP, technologii i innowacji może pomóc klientom w sprostaniu wyzwaniom i wykorzystaniu możliwości w gospodarce cyfrowej. Dlaczego warto wziąć udział? SAP NOW to wydarzenie, podczas którego można rozpocząć planowanie cyfrowej transformacji. Innowacje technologiczne, prezentacje demo na żywo, historie klientów z różnych branż, wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami i wiele więcej.

 • 11-12.09.2019 IX Konferencja Property Forum 2019 Warszawa Zapraszamy na IX edycję Property Forum 2019 – największego wydarzenia o rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, którego organizatorem jest Grupa PTWP – wydawca m.in. PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl oraz organizator takich wydarzeń jak Europejski Kongres Gospodarczy czy 4 Design Days.

 • 9-10.07.2019 Konferencja Women4Leadership 2019 Warszawa Dołącz do nas podczas konferencji warsztatowej Women4Leadership. Naszym celem jest pokazanie najlepszych praktyk, pozytywnych aspektów funkcjonowania kobiet w biznesie, znalezienie skutecznych i sprawdzonych rozwiązań. Jest to spotkanie dla wszystkich kobiet, które są zdeterminowane do działania, szukania własnych rozwiązań, otwartych na inspiracje, chętnych do rozwoju.

 • 29-30.08.2019 Konferencja Innovation & Design Management Conference 2019 Warszawa Innovation and design management w tworzeniu przełomowych rozwiązań biznesowych. Jak połączyć metodyki projektowe - design thinking, service design, user experience, product design, lean startup, by skutecznie zmieniać strategię, kreować markę, tworzyć nowy produkt lub usługę?

 • 18.06.2019 Forum Brokerów Innowacji 3 2019 Gdańsk Konferencja dedykowana do ekspertów i brokerów innowacji działających zarówno przy instytucjach naukowo-badawczych, jak i w spółkach sektora MŚP. Podczas konferencji obecni będą akredytowani doradcy projektu Sieć Otwartych Innowacji, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania.

 • 13.06.2019 Konferencja MIT SMRP Congress Digital Leadership and Technology 2019 Warszawa Zdobądź rzetelną wiedzę o najnowszych światowych trendach w biznesie i technologiach Dzisiaj każda firma jest firmą IT! Co musisz wiedzieć, by wygrywać w cyfrowych czasach? Jakie trendy musisz śledzić, by konkurować z najlepszymi?

 • 13.06.2019 Kongres Liderek Biznesu 2019 Warszawa Samoświadomość jako kapitał współczesnej kobiety sukcesu. Wartości, jakie kobieta wnosi do biznesu Jak sprawić, by skuteczne zarządzanie relacjami oparte na autentyczności, zaufaniu oraz intuicji stało się podstawą w budowaniu trwałych relacji biznesowych.

 • 12-13.06.2019 10. Konferencja ABSL The New Next 2019 Warszawa The ABSL Summit will be an unique opportunity to discuss the future of business services sector, define the biggest challenges for the next 10 years in global economics and debate on political outlook with top business leaders, politicians and economists.

 • 11-12.06.2019 Konferencja Lean Management dla Produkcji i Usług 2019 Wrocław Lean a trzy wyzwania współczesnego biznesu. Lean w erze cyfrowej rewolucji. Jak poradzić sobie z problemem braku rąk do pracy, wykorzystując podejście Lean. Jak skutecznie zaangażować menedżerów w zmiany

 • 10.06.2019 Konferencja Innowacyjny Start – Kolejny Krok w Biznesie 2019 Kraków Tematem przewodnim konferencji będzie innowacyjny start – chcemy pokazać, że nigdy nie jest na niego za późno. Postaramy się udowodnić, że oparcie biznesu na nowoczesnych rozwiązaniach i zaawansowanych technologiach to najlepsza droga do sukcesu. Rozmawiać będziemy o niestandardowym podejściu do projektowania usług i produktów oraz potrzebie otwartości na nowe pomysły. Podpowiemy i posłuchamy jak identyfikować potrzeby klientów, jak je zaspokajać i kreować nowe. Poznamy firmy, które dzięki innowacjom zawojowały rynek i dzisiaj są liderami w branży.

 • 6.06.2019 Konferencja Społecznie odpowiedzialni – regionalnie o przyszłości 2019 Poznań Konferencja “Społecznie odpowiedzialni – regionalnie o przyszłości” jest spotkaniem przedstawicieli środowisk biznesowych i akademickich oraz organizacji społecznych. Przestrzenią do debaty na temat nowych możliwości rozwoju lokalnego i poprawy jakości życia w Wielkopolsce. Ma także umożliwić poznanie prowadzonych już dobrych praktyk dotyczących współpracy biznesu i sektora pozarządowego.

 • 29-30.05.2019 3. Konferencja Grupy Kapitałowe 2019 Warszawa Serdecznie zapraszamy do udziału w 3. edycji konferencji: Grupy Kapitałowe 2019. To wyjątkowe spotkanie w całości poświęcone jest najważniejszym aspektom funkcjonowania tak złożonych struktur jakimi są grupy kapitałowe.

 • 28.05.2019 Konferencja Ucząca się Organizacja 2019 Kraków Władza i autorytet w zmieniających się organizacjach – temat tegorocznej konferencji zrodził w odpowiedzi na pytania i dylematy,  z którymi zwracają się do nas liderzy na różnych poziomach organizacji:

 •  21-22.05.2019 Konferencja Impact ’19 Kraków Impact to najważniejsza polska:   Konferencja poświęcona Economy 4.0,   Konferencja Industry 4.0 startup, fintech, insurtech,   healthtech, 4IR, IoT, mobility,   commercialization, open data, digitalization
 • 20-21.05.2019 II Konferencja My Customer World 2019 Łódź Zapraszamy na drugą edycję konferencji, którą zapoczątkowaliśmy w 2018 roku łamiąc niemal wszystkie utarte schematy. To jedno z tych rozwiązań, które zostało stworzone ponieważ rynek do tej pory nie dostarczał satysfakcjonującej propozycji.

 • 14-15.05.2019 Morfologia Przywództwa II Kongres Liderów Nowej Generacji 2019 Gdańsk Na MORFOLOGII PRZYWÓDZTWA zadajemy pytanie jaki będzie biznesowy lider przyszłości? Wspieramy biznesowe przywództwo oparte na wartościach społecznych bo wierzymy, że tylko tacy liderzy mogą zmieniać świat. Świat, przed którym stoi wiele zagrożeń i wyzwań. Wierzymy, że nie tylko efektywność jest jedynym kluczem do dobrego biznesu. Dopiero efektywność ekonomiczna, połączona z szacunkiem do ludzi oraz naszej planety z całym jej bogactwem, daje szansę na pełny biznesowy sukces.

 • 13-15.05.2019 XI Europejski Kongres Gospodarczy 2019 Katowice XI Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w dniach 13-15 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i w Hali Widowisko-Sportowej Spodek w Katowicach.

 • 14-15.05.2019 European Startup Days 2019 Katowice European Startup Days  to impreza towarzysząca – X Europejski Kongres Gospodarczy

 • 8-10.05.2019 8th Annual Meet up the top500 Innovators Association Polish American Innovation Bridge 2019 Wrocław Od 2011 roku absolwenci Programu Stażowego TOP500 Innovators organizują Meet Up, którego celem jest pobudzenie rzeczywistej współpracy między nauką a biznesem.

 • 24-25.04.2019 29. Konferencja Energetyczna EuroPOWER 2019 Społeczeństwo, gospodarka, energetyka Warszawa Konferencja Energetyczna EuroPOWER to najważniejsze spotkanie dotyczące rozwoju sektora energii w Polsce. Od początków powstania wydarzenie stawia sobie za cel mówienia o najbardziej aktualnych wyzwaniach i problemach dotyczących branży.

 • 11.04.2019 I Konferencja Inżynieria ryzyk w polskim sektorze kosmicznym 2019 Warszawa Zapraszamy przedsiębiorców sektora kosmicznego, naukowców i wszystkich innych, którym z racji pasji zawodowych, naukowych lub prywatnych bliskie jest myślenie o rozwoju polskiego sektora kosmicznego w jego realnym wymiarze. Konferencja organizowana jest przez Agencję Rozwoju Przemysłu, Akademię Leona Koźmińskiego, PZU Lab, oraz Polski Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego

 • 10-12.04.2019 Konferencja Project Management Days 2019 Warszawa Project Management Days 2019 to XIV edycja największej konferencji o zarządzaniu projektami w Polsce, organizowanej przez studentów. Wydarzenie odbywa się w dniach: 10-12 kwietnia 2019 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas konferencji wystąpią prelegenci, którzy są doświadczonymi profesjonalistami, zajmującymi się na co dzień między innymi zarządzaniem projektami.

 • 10-11.04.2019 4. Konferencja Innovation Gardens Summit 2019 Warszawa Innovation Gardens Summit to trzy dni inspirujących prezentacji, wykładów, warsztatów  i networkingu kluczowych graczy na rynku technologii. To przestrzeń, w której rozmawiamy o trendach i wyzwaniach w świecie cyfrowej transformacji. Podczas IGS najwięksi światowi producenci pokażą innowacyjne rozwiązania, które prezentowali m.in. na targach w Barcelonie. Przyjdźcie, zobaczcie i przetestujecie najlepsze światowe rozwiązania.

 • 10-11.04.2019 Optymalizacja procesów w Shared Services Centre 2019 Warszawa Centra usług wspólnych to coraz bardziej powszechna reakcja biznesu na rosnące wymagania w zakresie wydajności procesów. Centralizacja operacji to nie tylko optymalizacja kosztów, ale również większa koncentracja na kliencie i jakości usług. Podczas dwudniowego spotkania praktyków przedstawimy najciekawsze projekty z zakresu optymalizacji procesów w centrach usług wspólnych. W programie znajdziesz odpowiedzi na pytania jak

 • 10.04.2019 XIV Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet FUTURE OF WORK 2019 Warszawa Czy w przyszłości, w której to Millenialsi będą szefami, wszystkie firmy będą turkusowe? Czy pokolenie Z będzie chodzić do pracy? A może wszyscy będziemy pracować tylko 4 dni w tygodniu? W kolorowym biurze z ogrodem i miejscem do medytacji, czy zdalnie? Z salonu czy prosto z plaży na Bali? A może wcale, bo zastąpią nas roboty i sztuczna inteligencja? Czy wszyscy musimy być kreatywni? I szczęśliwi w pracy? Czy w ogóle pójdziemy na emeryturę? I czy na pewno przyszłość jest kobietą?

 • 9-10.04.2019 IV Konferencja Project Management Forum 2019 Warszawa 9 – 10 kwietnia 2019 r. już po raz 4 spotkamy się w grupie najlepszych ekspertów z zakresu Project Management’u. Forum dostarczy Ci sprawdzonych technik, narzędzi i umiejętności potrzebnych do sprawnego zarządzania projektami.

 • 9.04.2019 Konferencja Firma Rodzinna 2.0 - przez tradycję do innowacji 2019 Warszawa Serdecznie zapraszamy na jednodniową konferencję dla przedsiębiorców poświęconą tematyce rozwoju i bezpieczeństwa firm rodzinnych. Podczas wydarzenia wraz ze znanymi przedsiębiorcami oraz ekspertami z różnych dziedzin będziemy dyskutować o specyfice prowadzenia firmy rodzinnej.

 • 8-9.04.2019 Konferencja FRONT EDGE Innovation and Leadership Summit 2019 Kraków Konferencja Freenovation, Manggha - Kraków 8-9.04.2019 Innowacyjność oraz przywództwo to największe wyzwania współczesnych organizacji biznesowych. Kultura innowacji wpływa bezpośrednio na efektywność biznesową, czyli zasadniczy cel funkcjonowania organizacji. Budowanie kultury innowacji nie jest możliwe bez przywództwa wzrostu – nowoczesnego podejścia do zarządzania opartego na budowaniu silnych, twórczych, autonomicznych i samoorganizujących się zespołów.

 • 8-9.04.2019 VII Ogólnopolski Szczyt Energetyczny OSE Gdańsk 2019 Intencją organizatorów OSE Gdańsk 2019 jest ponowne zebranie przedstawicieli kluczowych instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo energetyczne i gospodarcze kraju, polityków, ekonomistów oraz przedstawicieli świata biznesu i nauki celem przeprowadzenia dyskusji ukierunkowanej na zabezpieczenie polskiej gospodarki, a w szczególności strategicznych sektorów pod kątem ryzyk wynikających z sytuacji międzynarodowej oraz polityki UE.

 • 4.04.2019 Konferencja European Executive Forum 2019 Warszawa Celem kongresu jest uniwersalna debata dotycząca przyszłości gospodarki w szybko zmieniającej się rzeczywistości technologicznej. Europa jest w fazie gigantycznych zmian związanych z czwartą rewolucją przemysłową oraz cyfryzacją i digitalizacją. To wyjątkowa platforma skupiająca grono eksperckie, które dzięki twórczej dyskusji, wymianie poglądów i doświadczeń stara się wytyczać nowe ścieżki rozwoju w dynamicznie zmieniającej się gospodarce.
 • 4.04.2019 Konferencja BPA Summit 2019 Warszawa Doczekaliśmy czasów, gdy automatyzacji w mniejszym lub większym stopniu używają niemal wszyscy. Dzisiaj to jednak za mało, aby utrzymać przewagę konkurencyjną. W dodatku nie wszystkie procesy da się automatyzować, a różnorodność systemów stosowanych w firmach powoduje, że nie da się ich ze sobą łatwo integrować. Tutaj z pomocą przychodzą roboty, których wdrożenie – prócz wielu obietnic i korzyści – przynosi również ryzyka i zagrożenia, a także pytania dotyczące rzeczywistego ROI.

 • 30.03.2019 Konferencja Wiosna Przedsiębiorców 2019 Kraków Wiosna Przedsiębiorców to wydarzenie, którego główną misją jest pomoc w odkrywaniu dobrego biznesu - co z jednej strony oznacza prezentowanie wyjątkowej wiedzy od praktyków biznesu i rozwoju osobistego, z drugiej strony - wspieranie dobrych idei. Zmienianie świata rozpoczynamy od siebie - całość zysków z biletów przekażemy na cel charytatywny.

 • 28.03.2019 Konferencja Impact Day 2019 Warszawa Albo jesteś liderem, albo Cię nie ma. Tylko ci, którzy są „Numerem 1” mogą zaznaczyć się w umysłach konsumentów i mają szansę na przetrwanie na rynku. Na Impact Day pokażemy  co charakteryzuje liderów rozumianych zarówno jako ludzi, jak i firmy czy marki. Sprawdzimy, co liderzy robią inaczej niż reszta, dlaczego odnoszą sukces. Zastanowimy się, jakie cechy są potrzebne, aby zwyciężać, wzbudzać zaufanie, podbijać serca i umysły.

 • 27-28.03.2019 IX Konferencja Smart City Forum 2019 Warszawa Konferencja Smart City Forum stanowi odpowiedź na transformację, jaka dokonuje się w skali globalnej, dotyczącą budowy i funkcjonowania miast, które stają się inteligentne, niezależnie od tego na jakim poziomie rozwoju znajduje się organizacja. Przemiana ta dotyka wielorakich aspektów życia, począwszy od transportu, poprzez ekologię, energetykę, budownictwo czy wreszcie wypracowywanie nowych sposobów komunikacji z mieszkańcami. Platforma dialogu i współpracy biznesu z administracją centralną i lokalną,

 • 27-28.03.2019 Konferencja Chief Operating Officer Summit 2019 Warszawa Dyrektor Operacyjny jest współcześnie ważnym filarem tworzenia strategii zarządu, a nie tylko jej biernym wykonawcą. Wielowymiarowość tego stanowiska powoduje, iż musi on łączyć merytoryczną wiedzę z wieloma umiejętnościami.

 • 26.03.2019 VIII Kongres E(x)plory – „Gdzie technologia spotyka biznes” 2019 Warszawa  Kongres dedykowany jest wynalazcom oraz badaczom, zainteresowanym transferem swojej innowacyjnej technologii lub naukowych odkryć. Jako miejsce transferu upatrywane są firmy lub przedsiębiorstwa, które chcą usprawnić swoje funkcjonowanie lub metody działania adekwatne do profilu działalności. W tym celu poszukują nowych, bardziej opłacalnych i tańszych rozwiązań. Zadaniem VIII Kongresu będzie pomoc w spotkaniu i poznaniu możliwości wzajemnej współpracy obu ww. grupom.

 • 23.03.2019 III Konferencja Ladies Day 2019 Wrocław Rozrywka, inspiracja, motywacja, networking – te cztery hasła opisują w skrócie Ladies Day, czyli motywacyjne wydarzenie dla kobiet, które odbędzie się 18 marca we Wrocławiu. Ten energetyczny dzień będzie kipiał od wiedzy, inspiracji, dobrej energii i biznesowych kontaktów. Czerwona Szpilka – kobieca organizacja z Wrocławia – która jest odpowiedzialna za organizację konferencji, planuje zgromadzić tego dnia 500 kobiet, które mają apetyt na życie, chcą nawiązać biznesowe kontakty, obudzić w sobie siłę do działania i dodać sobie odwagi do zmian, o których zawsze marzyły.

 • 23.03.2019 Konferencja ,Biznesowe Rewolucje 2019 Człowiek w biznesie jest wartością największą Gdynia Biznes to przede wszystkim ludzie, to od nich w dużej mierze zależy sukces danej firmy lub organizacji. Umiejętność budowania relacji interpersonalnych jest fundamentem biznesu.

 • 21-22.03.2019 Konferencja Shared Services & Multi-Sourcing 2019 Warszawa 30% - o tyle wzrosło zatrudnienie w nowoczesnych usługach biznesowych, 90 – to liczba, która wskazuje średnią ilość miejsc pracy, które powstają dziennie w centrach usług, 340tys. – szacuje się, że tyle osób będzie pracowało w sektorze usług wspólnych w 2020 roku.

 • 19-20.03.2019 IX Konferencja Wolves Summit 2019 Warszawa Wolves Summit to konferencja, na której innowacja styka się z biznesem i kapitałem. Skupiamy się na nowych technologiach, które zmieniają świat.

 • 19.03.2019 XIV Ogólnopolskie Forum Asset, Property & Facility Management 2019 Warszawa Forum Asset, Property & Facility Management to już od 13 lat niepowtarzalna konferencja dla branży nieruchomości komercyjnych. Poprzednie edycje z pewnością potwierdziły prestiż wydarzenia, nadając mu tym samym rangę najważniejszej imprezy skupiającej największe opiniotwórcze autorytety z branży.

 • 18-19.03.2019 VI Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych 2019 Poznań To wydarzenie unikatowe w skali światowej. Wśród prelegentów są właściciele największych firm rodzinnych w Polsce i na świecie, którzy chętnie dzielą się doświadczeniami, jak radzić sobie z wyzwaniami przedsiębiorczości rodzinnej i jak budować długowieczne firmy, dbając o dobre relacje w rodzinie. Inicjując Kongres, Instytut Biznesu Rodzinnego stworzył platformę wymiany wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem rodzinnym.

 • 5-6.03.2019 4. Konferencja Power to Women 2019 Warszawa Zapraszamy do udziału w 4. edycji konferencji: Power to Women. W tym roku motywem przewodnim spotkania jest hasło: Nie bój się sięgać po sukces. Pokażemy jak szukać motywacji do sięgania po sukces rozumiany jako realizacja własnych celów i pragnień.

 • 5.03.2019 5. Konferencja Food Service Summit 2019 Warszawa Food Service Summit to jedyne spotkanie w gronie najbardziej doświadczonych, przedsiębiorczych i ambitnych praktyków branży HoReCa w Polsce organizowane od 2013

 • 27.02.2019 I Forum Innowacji SEG 2019 Warszawa Serdecznie zapraszamy na I Forum Innowacji SEG - konferencję poświęconą innowacyjności w polskich przedsiębiorstwach, której organizatorami są Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych oraz CRIDO.

 • 26-27.02.2019 Konferencja Project Management Meetup Kluczowe kompetencje Project Managera w praktyce 2019 Warszawa Jakie kompetencje powinien mieć Project Manager? Czy jedyna wiedza, jaka jest potrzebna PM-owi to metodyki?

 • 22.02.2019 Konferencja Przyszłość Lidera i Przywództwa Odpowiedzialność za Człowieka w Cyfrowej Rewolucji 2019 Warszawa Konferencja dla liderów biznesu, którzy wiedzą, że miarą prawdziwego sukcesu w życiu jest zarówno wynik firmy jak i jakość życia osób ten wynik tworzących.

 • 15.02.2019 Konferencja PMI Business Future 2019 Wrocław Pierwszy interaktywny wykład poprowadzą Miłosz Brzeziński wraz z Pawłem Tkaczykiem.

 • 24.01.2019 BSS Forum 2019 Łódź Forum składa się z trzech ścieżek tematycznych dedykowanych obszarom HR, Operacyjnemu oraz Praktycznym Warsztatom. Wśród omawianych tematów znajdują się m.in. takie zagadnienia jak Lean, Employer Branding, Process Excellence, Strategia Gier w Zarządzaniu, Sourcing pracowników, Sprzedaż czy Robotyzacja.
 • 17-18.01.2019 Konferencja Dzień Porażki 2019 Warszawa Koncepcja Dnia Porażki narodziła się w 2010 roku w Finlandii. Inicjatywa ta powstała w celu promowania rozwoju osobistego i zawodowego dzięki doświadczeniom z przeżytych niepowodzeń – tak własnych jak i tych odważnych osób, które zechcą podzielić się historiami swoich porażek i wyciągniętymi z nich naukami.

 • 14-15.01.2019 XIX Kongres POWERPOL 2019 Rok 2019: Zrównoważony rozwój polskiej energetyki Warszawa przed nami XIX edycja Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, która odbędzie się w dniach 14-15 stycznia 2019 r.  w Warszawie Hotelu Sofitel Victoria. Temat przewodni tegorocznego Kongresu brzmi: „Rok 2019: Zrównoważony rozwój polskiej energetyki”

 

Jeśli myśli się poważnie o rozwoju własnego biznesu, trzeba dysponować aktualną wiedzą. Konferencje biznesowe 2015 stanowiły doskonałą okazję do zgłębiania obecnych i prognozowanych trendów, ale także zdobywania cennych informacji o prawnych aspektach prowadzenia działalności. Spośród konferencji biznesowych 2015 prezentujemy te, które uważamy za szczególnie warte zapamiętania:

Konferencje biznesowe opis

Konferencje biznesowe to bardzo rozległy temat. Skorzystanie z porad i wskazówek ludzi, którzy osiągnęli w życiu sukces i zrobili zawrotną karierę jest dla uczestników spotkań doświadczeniem o wiele cenniejszym, niż nauka czysto teoretyczna.

Wśród organizatorów konferencji biznesowych znajdują się zarówno firmy, jak i organizacje oraz stowarzyszenia non-profit. Sporo zależy tu od profilu, jakiemu ma być poświęcone dane wydarzenie. Warto jednak zauważyć, że fakt, iż dana konferencja organizowana jest pod patronatem przedsiębiorstwa, nie powinien zrażać nas do udziału w niej. Wręcz przeciwnie – firmy, które organizację konferencji traktują jako ważny element wizerunkowy, podchodzą do swoich obowiązków z ogromną starannością i pietyzmem, zarówno przy ustalaniu listy tematów, jak i prelegentów. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że największe konsorcja są jednocześnie bardzo hojnymi i bogatymi sponsorami wydarzeń, mają zatem większe szanse na pozyskanie znaczących i znanych prelegentów.

Wspólną cechą imprez określanych mianem konferencji biznesowych jest ich ogólnie pojęta tematyka – powinna ona dotyczyć zarządzania firmą oraz przebiegającymi w niej procesami, a także metod i uwarunkowań prowadzenia działalności gospodarczej, planowania czy controllingu. Pojęcie to jest na tyle ogólne, że mianem konferencji biznesowych można określić wiele wydarzeń z pogranicza np. zarządzania i marketingu, zarządzania i finansów, sprzedaży albo IT.

W ostatnich latach zauważyć można szybką profesjonalizację konferencji biznesowych. Organizatorzy mają świadomość, że uczestnicy oczekują nie tylko nowoczesnej, wygodnej sali konferencyjnej czy dobrego cateringu, ale także odpowiedniego poziomu prelekcji. Absolutnym standardem są dziś: wysokiej jakości nagłośnienie czy możliwość wzbogacenia wystąpienia o treści multimedialne, wyświetlane na ekranach lub przy pomocy wysokiej jakości rzutników. W przypadku międzynarodowych konferencji biznesowych pożądanym rozwiązaniem są tłumaczenia symultaniczne.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że konferencje biznesowe można wykorzystać do nawiązania nowych kontaktów, pozyskania ekspertów do współpracy czy też zdobycia cennych i ciekawych materiałów, raportów, analiz.

Nie ma jednej strony w polskim internecie, na której można sprawdzić liczbę konferencji biznesowych w 2016 roku. Portal Kreatorzy publikuje konferencji biznesowych w 2016 roku, tych które sami znajdziemy oraz tych o których się dowiemy z różnych portali internetowych.

Można założyć, że lista konferencji biznesowych w Polsce wynosi dużo ponad jeden tysiąc. Niestety nikt jest w stanie podać konkretnej liczby konferencji biznesowych. Portal Kreatorzy  stara się stworzyć bazę konferencji biznesowych.

Konferencja biznesowa w naszym rozumieniu to wydarzenie, w trakcie którego uczestnicy pozyskują wiedze, która może być im przydatna w zakresie prowadzenia działalności biznesowej.

Są dni kiedy w jednym dużym mieście w Polsce odbywa się kilkanaście konferencji. Oczywiście lista konferencji biznesowych nie jest w tracie całego roku kalendarzowego stała, podlega duże fluktuacji. Miesiące, w których jest najwięcej konferencji biznesowych to luty, marzec, kwiecień. Początkowe miesiące każdego roku mają swoje słabsze okresy związane z feriami zimowymi oraz Wielkanocą. W związku z wolnymi dniami 1 i 3 maja początek tego miesiąca jest słabszy. Jednak najlepszymi miesiącami, w których odbywa się najwięcej konferencji są październik i listopad. Jest to związane z faktem, ze w większości biznesów czwarty kwartał jest najlepszym kwartałem sprzedaży ich towarów i usług.

Ile różnych konferencji biznesowych odbędzie się w Polsce 2016 roku? Jak szacujemy na podstawie bazy portalu Kreatorzy.eu liczba ta wyniesie ponad 800! Czasem w jednym dużym mieście, w tych samych dniach odbywa się ich nawet kilkanaście. Nikt nie jest w stanie podać dokładnej liczby tego rodzaju wydarzeń. Do tej pory nie istniała bowiem w polskim internecie żadna strona gromadząca i udostępniająca dane o różnych konferencjach.

Jak wygląda kalendarz konferencji biznesowych w Polsce? Z naszych obserwacji wynika, że sporo organizuje się ich w lutym, marcu i kwietniu (z wyjątkiem sezonów świątecznych i ferii), ale najwięcej – w październiku i listopadzie. Jest to związane z faktem, że w większości biznesów czwarty kwartał jest najlepszy pod względem wyników sprzedaży towarów i usług.

Kreatorzy.eu – konferencje biznesowe

Postanowiliśmy wypełnić tę lukę i stworzyć bazę spotkań dla biznesu. Kreatorzy.eu to portal, w którym można znaleźć wspólną, stale aktualizowaną listę konferencji biznesowych. Wykaz powstaje w oparciu o informacje wysyłane przez organizatorów, ale wzbogacany jest także o dane zgromadzone w wyniku nieustannie prowadzonego researchu mediów. Baza podzielona jest na kilka obszarów, jednak najwięcej wpisów dotyczy trzech branż: HR, marketingu oraz IT.

Przez konferencję biznesową rozumiemy każde wydarzenie, w trakcie którego uczestnicy pozyskują wiedzę przydatną w ich działalności biznesowej.

Wszystkie konferencje biznesowe są podzielone na kilkanaście głównych miast Polski. W oddzielnych widokach znajdziesz:

 • Konferencje biznesowe Warszawa
 • Konferencje biznesowe Wrocław
 • Konferencje biznesowe Kraków
 • Konferencje biznesowe Poznań
 • Konferencje biznesowe Gdańsk
 • Konferencje biznesowe Łódź
 • Konferencje biznesowe Gdynia
 • Konferencje biznesowe Sopot
 • Konferencje biznesowe Lublin
 • Konferencje biznesowe Rzeszów
 • Konferencje biznesowe Bydgoszcz

Znajdziesz konferencje biznesowe organizowane przez wiele, firm firmy w Polse:

 • Konferencje biznesowe Pulsu Biznesu, Bonnier Business (Polska) sp. z o.o.
 • Konferencje biznesowe SuccessPoint Sp. z o.o.
 • Konferencje biznesowe Blue Business Media Sp. z o.o.
 • Konferencje biznesowe MM Conferences S.A.
 • Konferencje biznesowe Wolters Kluwer Polska SA.
 • Konferencje biznesowe BMS Group Sp.z o.o.
 • Konferencje biznesowe 360 Smart Business Consulting Sp. z o.o.
 • Konferencje biznesowe GigaCon, BAMT Sp. z o.o. Sp. k.
 • Konferencje biznesowe NoNoobs.pl S.A
 • Konferencje biznesowe Harvard Business Review
 • Konferencje biznesowe ICAN Institute
 • Konferencje biznesowe Evention Sp. z o.o.
 • Konferencje biznesowe Forum Media Polska Sp. z o.o.
 • Konferencje biznesowe MaxROY.com sp. z o.o.
 • Konferencje biznesowe Promedia Jerzy Osika
 • Konferencje biznesowe Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.
 • Konferencje biznesowe International Data Group Poland S.A.
 • Konferencje biznesowe Trio Management

 

 

Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce Polityka prywatności.