Konferencje finansowe

 

Konferencje finansowe 2020 

 • 26-27.02.2020 8. Konferencja Digital Finance Summit 2020 Warszawa Dzisiaj lojalność buduje się poprzez współdzielenie z konsumentami ważnych dla nich wartości. Zmieniające się wymagania znacząco wpływają na zmianę priorytetów dla sektora finansowego. Banki i Fintechy muszą pójść dalej w tworzeniu cyfrowych innowacji. W opinii ekspertów będą musieli zmienić swoją ofertę wartości, aby zaspokoić wyraźnie nowe potrzeby konsumentów.
 • 17.01.2020 Konferencja Blockchain i Finanse 2020 Warszawa Wydarzenie skierowane jest do osób działających w branżach kryptowalut, Blockchain i finansów oraz szerokiego grona entuzjastów szukających informacji z tych dynamicznie rozwijających się obszarów. Branże te w znacznym stopniu się przenikają, a nasza konferencja stworzy platformę do dyskusji, wymiany doświadczeń, eksploracji nowych technologii oraz zdobywania kontaktów biznesowych. Podsumowaniem konferencji będzie wręczenie cyklicznych nagród "NEXUS 2019".

 • 15.01.2020 Konferencja Biznes 4.0 według CFO 2020 Warszawa Biznes 4.0 – emocje, inteligencja, prawo i rynek w cyfrowych czasach. Peter Drucker powiedział pod koniec XX wieku, że społeczeństwo i gospodarka oparte na wiedzy będzie ono najbardziej konkurencyjne ze wszystkich znanych z przeszłości. Jego zdaniem wiedza stanie się powszechnie dostępna, nie będzie usprawiedliwienia dla niekompetencji i nieskuteczności. Ubóstwa doświadczą kraje, organizacje czy ludzie zacofani i niedouczeni. Pogląd ten wówczas był uważany za kontrowersyjny. A czy dzisiaj wydaje się uzasadniony?

 

Konferencje finansowe 2019 

 • 10.12.2019 Konferencja Venture Capital Forum 2019 Warszawa Rok 2019 zapowiada się najlepszym rokiem w historii polskiego sektora venture capital. Z danych zebranych przez Inovo Venture Partners wynika, że tylko w pierwszym kwartale tego roku w kraju przeprowadzono 21 transakcji typu venture capital, czyli inwestycji funduszy w projekty we wczesnym stadium rozwoju.

 • 5-6.12.2019 Kongres Consumer Finance 2019 Warszawa Kongres jest największym, dorocznym spotkaniem przedstawicieli sektora consumer finance oraz instytucji współpracujących poświęcony perspektywom, wyzwaniom i problemom rynku consumer finance. Celem Kongresu jest otwarta debata pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku consumer finance, wymiana informacji nt. najbardziej aktualnych problemów rynku, a także wypracowanie rekomendacji w zakresie bezpieczeństwa rynku consumer finance.

 • 27.11.2019 Konferencja Financial Controlling Forum 2019 Warszawa Controlling finansowy rozwiązaniami informatycznymi stoi. Konkretnie arkuszem kalkulacyjnym. Prawda czy fałsz? Zapewne nie tylko – obecnie wykorzystywanych jest szereg rozmaitych systemów, które wspierają prace księgowości i controllerów. Poczynając od systemów OCR, przez ERP aż do nowoczesnych rozwiązań RPA, wspieranych przez sztuczną inteligencję i analitykę predyktywną. Czy są to rozwiązania usprawniające pracę? Na pewno. Czy łatwo jest przekonać decydentów do inwestycji w te narzędzia? Niekoniecznie. Nie są to inwestycje, które pozwolą na zauważalną poprawę wyników finansowych firmy. Natomiast mając odpowiednie narzędzia controllerzy mogą mieć szersze spojrzenie i wiedzę na temat stanu finansów organizacji, co pozwoli na tworzenie lepszych, bardziej precyzyjnych raportów i rekomendacji dla rozwoju firmy.

 • 19-20.11.2019 Konferencja Risk Connect 2019 Warszawa We Connect the Risk & Compliance Ecosystem RiskConnect is the networking conference specifically aimed at the unsung heroes of the payments industry: The risk professionals, compliance officers and anti-fraud experts who routinely ferret out fraudsters and expose dubious businesses.

 • 19-20.11.2019 FinTech Digital Congress i InsurTech Digital Congress 2019 Warszawa Jeśli chcesz wiedzieć, co napędza branże, znać aktualne trendy w rozwoju technologii sektora finansowego i ubezpieczeniowego, wydarzenie FinTech & InsurTech Digital Congress jest kluczową pozycją na mapie branżowych eventów.

 • 19-20.11.2019 Kongres Zarządzania Wierzytelnościami 2019 Warszawa Kongres Zarządzania Wierzytelnościami, organizowany przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, wpisał się na stałe w kalendarz projektów w tym obszarze. To aktualnie największy cykliczny projekt kongresu branżowego.

 • 14 – 15.11.2019  Konferencja Credit Management & Collection Days 2019 Folwark Łochów Wydarzenie poświęcone będzie w pełni branży zarządzania wierzytelnościami i jej otoczeniu biznesowemu. Poruszone zostaną najważniejsze i najciekawsze tematy między innymi z obszarów finansów czy prawa. Konferencja, jak wszystkie wydarzenia organizowane przez PZZW, kierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Poza niewątpliwym walorem merytorycznym listopadowego spotkania będzie ono również doskonałym miejscem do budowania i poszerzania relacji biznesowych.

 • 29-30.10.2019 Konferencja CEE Summit 2019 Warszawa  The CEE Summit, now in its 6th year, is a major event in the Central & Eastern European calendar, bringing together global investors and CEE market leaders to exchange knowledge, ideas, inspiration – driving business and investment. This year’s conference will take place 29-30 October at the Radisson Collection Hotel in Warsaw.

 • 24-25.10.2019 5. Forum Nowoczesnego Controllingu 2019 Warszawa Gdy pojawiają się pytania o rentowność i optymalizację, warto opierać decyzje na wartościowych źródłach wiedzy i przykładach dobrych praktyk. Bo jeśli optymalizować to tak, żeby być w stanie wypłynąć na spokojne wody nie tylko tu i teraz, ale również w dłuższej perspektywie. Dlatego też tegoroczne spotkanie controllerów, dyrektorów finansowych, księgowych oraz właścicieli firm skoncentruje się na temacie zwiększania skuteczności służb controllingowych.

 • 23.10.2019 Kongres Antyfraudowy 2019 Warszawa Kongres Antyfraudowy zajmuje się problemem wyłudzeń, fraudów na rynku finansowym. Problem ten jest szczególnie ważny dla podmiotów rynku finansowego, które na zjawisko fraudów narażone są w codziennej działalności. Stale rosnące zagrożenia nadużyciami ze strony klientów, pracowników i podmiotów zewnętrznych, utwierdziły organizatorów Kongresu w przekonaniu o potrzebie ciągłego poszukiwania rozwiązań przeciwdziałania temu zjawisku przez instytucje finansowe.

 • 16-17.10.2019 18. Warsaw International Banking Summit 2019 Warszawa  18. Warsaw International Banking Summit to cykliczne, prestiżowe wydarzenie, w którym od początku udział biorą kluczowe osobistości. Konferencja łączy osoby funkcjonujące w sektorze bankowym i tych, którzy tworzą uwarunkowania dla sektora (przedstawicieli administracji centralnej, regulatora) oraz dostawców rozwiązań i firmy współpracujące z bankami.
 • 16-17.10.2019 14. Insurance Forum 2019 Warszawa 14. Insurance Forum to prestiżowe spotkanie liderów branży ubezpieczeniowej, miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i dyskusji o przyszłości rynku. Jest to wydarzenie przeznaczone nie tylko dla stricte ubezpieczeniowców, ale także dla wszystkich zainteresowanych tym, co dzieje się i będzie się dziać w branży usług finansowych.
 • 26.09.2019 Ogólnopolskie Forum Dyrektorów Finansowych 2019 Warszawa  Ogólnopolskie Forum Dyrektorów Finansowych - kluczowe spotkanie Dyrektorów i Managerów działów finansowych i podatkowych w Polsce!

 • 25.09.2019 Kongres DFR. Digital Finance Award. Warszawa 2019 Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” zaprasza na kongresy Konkursu Dyrektor Finansowy Roku, którego od lat jest współorganizatorem.

 • 24-25.09.2019 Konferencja Financial Controlling Summit 2019 Warszawa Na pracę controllera finansowego  wpływa cyfryzacja, zaawansowana analityka, duże zbiory danych i automatyzacja. Wszyscy będziemy musieli przejść przez wszechstronny proces transformacji w ciągu najbliższych kilku lat. Dlatego ważne jest, aby już dziś inspirować się zewnętrznymi impulsami, doświadczeniem i rozwojem.

 • 18.09.2019 III Konferencja  CFO EXCELLENCE 2019 Warszawa Już po raz 3 mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w corocznym spotkaniu Dyrektorów Finansowych – CFO EXCELLENCE 2019.  Razem z Partnerem Merytorycznym Gekko advisoryNOW przygotowaliśmy wydarzenie obfitujące w najważniejsze tematy, ciekawe case studies, prelekcje, stoły eksperckie oraz dyskusje.

 • 12-13.09.2019 Konferencja  InvestPro Poland Warsaw 2019 InvestPro Poland Warsaw 2019 na międzynarodowa konferencja poświęcona w całości tematom inwestycyjnym, zwiększaniu bogactwa i świadczeniu korporacyjnych usług prawnych. Jest to miejsce, w którym wymieniane są istotne, zweryfikowane informacje na temat rozwoju biznesu, a także miejsce do tworzenia silnych więzi zawodowych z potencjalnymi inwestorami i partnerami.

 • 10.09.2019 Konferencja Reklamacje na rynku finansowym 2019 Warszawa  Serdecznie zapraszamy na konferencję „Reklamacje na rynku finansowym”, która odbędzie się 10 września 2019 r., w Warszawie. Coraz większa świadomość konsumentów, kampanie uświadamiające ich prawa, a także zmiany w prawie powodują, że skuteczne zarządzanie reklamacjami niesie za sobą znacznie więcej obowiązków i wyzwań. Celem spotkania jest podzielenie się doświadczeniami w zakresie radzenia sobie z wciąż rosnącą ilością reklamacji w branży finansowej oraz pokazanie szeregu możliwości zarządzania.

 • 6.06.2019 Konferencja Credit Risk 2019 Kraków CREDIT RISK 2019 - to konferencja organizowana przez Polski Instytut Credit Management, dedykowana zarządzającym ryzykiem kredytowym B2B w Polsce i zagranicą. Doskonała okazja zdobycia nowej wiedzy oraz zwiększenia swoich kompetencji!

 • 3-5.06.2019 IX Europejski Kongres Finansowy 2019 Sopot Czy każdy wzrost ma granice? Rok 2019 to czas, w którym coraz liczniej i głośniej pojawiają się opinie o zbliżającym się nieuchronnie spowolnieniu wzrostu gospodarczego. I choć na szczęście niezbyt często pada określenie „nadchodzący kryzys”, to czy na pewno wyciągnęliśmy wnioski z ostatniego kryzysu gospodarczego i czy mamy świadomość złożoności i różnorodności możliwych przyczyn ewentualnego kolejnego kryzysu?

 • 31.05.2019 Konferencja CFO i finanse 4.0 - inteligencja w cyfrowych czasach 2019 Warszawa Czasy mamy cyfrowe, językiem komunikacji w biznesie stają się dane i miary, sztuczna inteligencja sprawnie je przetwarza, raporty o zdarzeniach gospodarczych w naszej firmie możemy mieć właściwie online. Nastały wspaniałe czasy dla ludzkiej inteligencji, aby realizować ambitne scenariusze biznesowego i osobistego rozwoju.

 • 27-28.05.2019 Konferencja Controlling i finanse w cyfrowych modelach biznesowych oraz centrach usług wspólnych 2019 XIII Kongres ICV POLSKA Warszawa Z jednej strony dynamiczny rozwój cyfrowych modeli biznesowych, lawinowa ekspansja platform internetowych, nagłe pojawianie się cyfrowych start-upów oraz wykorzystywanie sztucznej inteligencji (AI), z drugiej strony automatyzacja, robotyzacja (RPA) i centralizacja procesów finansowych w centrach usług wspólnych (Shared Services Centers – SSC) to jest dzisiejsza rzeczywistość i wyzwanie dla controllerów i pionów finansowych.

 • 23-24.05.2019 5. Forum Informacji Zarządczej 2019 Warszawa W kierunku data-driven enterprise. Dane jako aktywa. Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na pytania: Czy w 2019 r. lepiej jest mieć więcej danych niż mniej, ale więcej dobrej jakości? Jak analizować informację zarządczą w innowacyjnych projektach, gdy wydaje się, że brakuje ludzi, sprzętu i narzędzi? Jak skutecznie zarządzać windykacjami w firmie wykorzystując zaawansowane modele analityczne? Kiedy opłaca się robotyzować procesy w obszarze back office? Jak podejść do realizacji projektów wizualizacyjnych w Excelu, Power BI czy Zebra BI, mając na uwadze jakość, terminowość i klarowność przekazu? Już dziś polecamy zarezerwować miejsce na 5. Forum Informacji Zarządczej!

 • 21.05.2019 Kongres Sektora Pożyczkowego 2019 Warszawa Organizowany od 2012 roku Kongres Sektora Pożyczkowego to największe cykliczne wydarzenie dla pozabankowego sektora pożyczkowego. Kongres to jednocześnie miejsce otwartej dyskusji o stanie i perspektywach rozwoju sektora i jego praktykach biznesowych, regulacjach polskich i europejskich dotyczących tego sektora oraz o innowacjach i usprawnianiu procesów biznesowych.

 • 9.05.2019 Kongres DFR. Digital Finance Award. Wrocław 2019 Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” zaprasza na kongresy Konkursu Dyrektor Finansowy Roku, którego od lat jest współorganizatorem.

 • 11.04.2019 Kongres DFR. Digital Finance Award. Kraków 2019 Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” zaprasza na kongresy Konkursu Dyrektor Finansowy Roku, którego od lat jest współorganizatorem.

 • 4.04.2019 Kongres Regulacji Prawnych 2019 Warszawa Kongres poświęcony regulacjom w obszarze zarządzania wierzytelnościami ma na celu omówienie najistotniejszych zmian i postulatów legislacyjnych w zakresie szeroko pojętego zarządzania wierzytelnościami. Podczas kongresu eksperci dokonają oceny wpływu zmian legislacyjnych na funkcjonowanie wierzycieli i dochodzenie przez nich roszczeń zarówno w aspekcie masowym jak i jednostkowym. Ponadto, Kongres odpowie na pytania dotyczące szans i zagrożeń związanych ze zmieniającą się rzeczywistością legislacyjną.

 • 3.04.2019 IV Kongres Forum Technologii Bankowych 2019 Łochów Od 15 lat Forum Technologii Bankowych jest unikalną platformą łączącą sektor bankowy i technologiczny. Przez cały ten czas Członkowie Forum – przedstawiciele świata dostawców technologicznych, wspierali polskie banki we wdrażaniu innowacji, pokonywaniu barier legislacyjnych, a także w zapewnianiu bezpieczeństwa nowoczesnym rozwiązaniom. 

 • 28.03.2019 Kongres DFR. Digital Finance Award. Poznań 2019 Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” zaprasza na kongresy Konkursu Dyrektor Finansowy Roku, którego od lat jest współorganizatorem.

 • 26.03.2019 XIV Konferencja Coface Country Risk Conference 2019 Warszawa Zapraszamy do udziału w XIV edycji Coface Country Risk Conference. Konferencje poświęcone są ryzykom w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych i wspieraniu bezpiecznego rozwoju i eksportu polskich przedsiębiorstw. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Polityka, gospodarka, regulacje – biznes pod presją zmian.”

 • 21.03.2019 Kongres DFR. Digital Finance Award. Sopot 2019 Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” zaprasza na kongresy Konkursu Dyrektor Finansowy Roku, którego od lat jest współorganizatorem.

 • 14.03.2019 Konferencja Windykacja Masowa w wirtualnym świecie 2019 Warszawa To już IV edycja konferencji „Windykacja Masowa w wirtualnym świecie 2019”. Co roku spotykamy się w gronie ponad 70 praktyków, by śledzić zmiany rynkowe w obszarze windykacji i  ponadto wymienić się cennym doświadczeniem.

 • 14.03.2019 25. Forum Bankowe 2019 Warszawa Jubileuszowa edycja Forum Bankowego odbędzie się w tym roku w Hotelu InterContinental w Warszawie.  14 marca 2019 r. odbędzie kolejna edycja konferencji Forum Bankowe, będziemy dyskutować na temat aktualnych zagadnień nurtującym środowisko sektora bankowego.

 • 7.03.2019 Kongres Sektora FinTech 2019 Warszawa Sektor FinTech istotnie wpływa na sektor usług finansowych w Polsce, rewolucjonizuje sposób funkcjonowania usług finansowych i wiele innych aspektów rynku finansowego. Kongres Sektora FinTech to miejsce otwartej dyskusji o najbardziej aktualnych kwestiach dotyczących perspektyw i kierunków rozwoju tego sektora, dlatego I edycja Kongresu poruszyła ważne problemy rynku finansowego:

 • 22-23.01.2019 Konferencja Sztuczna Inteligencja i robotyzacja w sektorze finansowym 2019 Warszawa Branża finansowa jest bardzo innowacyjna, szybko się rozwija, jest otwarta na nowe doświadczenia, jest jednym z sektorów wdrażających dynamicznie nowe technologie. Wg raportu PwC sektor finansowy jest jednym z trzech, który najbardziej może skorzystać w najbliższym czasie z technologii opartej o różnego rodzaju AI.

 

Konferencje finansowe należą do najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży. Bardzo często ich organizatorami są firmy audytorskie oraz specjalizujące się w doradztwie finansowym. Tematyka konferencji finansowych zgodna jest z aktualnymi tematami, które nurtują specjalistów i pracowników, związanych z branżą. Bardzo wiele miejsca poświęca się jednak także prognozom i trendom.

Konferencje finansowe cieszą się ogromnym powodzeniem, ponieważ stwarzają okazję do dyskusji i wysłuchania najbardziej cenionych ekspertów. To niezbędny element rozwoju zawodowego dla wszystkich osób, które poważnie traktują swoją branżę.

Z roku na rok w Polsce organizuje się coraz więcej dużych wydarzeń dla branży finansowej. Z tego względu Konferencje finansowe 2017 stanowią przegląd niezwykle wartościowych imprez o dużej wartości merytorycznej. Przedsiębiorstwa z branży finansów – jeśli chcą utrzymać się na rynku – muszą dbać o profesjonalną jakość usług. Te Konferencje finansowe 2017 szczególnie im w tym pomogły:

Organizujesz, wiesz o konferencji finansowej, której nie ma na stronie www. wyślij do nas informację. Dodamy ja do portalu całkowicie bez żadnych opłat.

Lista konferencji finansowych w Polsce. Publikacja konferencji jest bezpłatna na stronie.

Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce Polityka prywatności.