Konferencje HR

 

Konferencje HR 2019

 • 29.05.2019 XIII Konferencja HR Factor 2019  Podczas HR Factor zastanowimy się, jak ważny w tej organizacyjnej machinie jest czynnik ludzki.

 • 20-21.05.2019 Krakowskie Forum Wynagrodzeń 2019 Kraków Już od 2006 roku organizujemy dla Was Krakowskie Forum Wynagrodzeń. Wiemy, że wynagradzanie i motywowanie to jedna z najważniejszych funkcji HR, dlatego obraliśmy sobie za cel przekazywanie najaktualniejszej wiedzy i praktyk w tym obszarze.

 • 14-16.05.2019 XXIX Kongres Kadry 2019 Warszawa Największe w Polsce spotkanie profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie. Jesteśmy z HR-owcami od 2005 roku. Przez ten czas udostępniamy wiedzę o najnowszych trendach w zarządzaniu ludźmi a także prezentujemy najlepsze wdrożenia realizowane w firmach polskich czy korporacjach zagranicznych.

 • 10.04.2019 IV Konferencja HR Tech Summit 2019 Warszawa Czwarta rewolucja przemysłowa stanowiąca połączenie zmian technologii cyfrowych i infrastruktury informatycznej jest w toku. Wciąż trudno wyobrazić sobie nasz świat po jej zakończeniu, jednak już dziś wiemy, że postęp technologiczny pozwoli organizacjom na nowy, bardziej odpowiedzialny sposób oddziaływania na społeczeństwo. W kontekście zespołów HR ta rewolucja technologiczna to już nie tylko rozwiązania z obszaru automatyzacji, ale nowy sposób budowy produktywnych i zaangażowanych zespołów.

 • 21.03.2019 IV Konferencja E-learning i Zarządzanie Wiedzą 2019 Warszawa Prelegenci czwartej edycji Konferencji „E-learning i zarządzanie wiedzą” nie będą podczas swoich krótkich wystąpień reklamować usług i firm. Będą natomiast pokazywać konkretne problemy i przedstawiać sposoby ich rozwiązywania, które w przeszłości zastosowali w swoich strukturach z lepszymi – bądź gorszymi – rezultatami.

 • 20.03.2019 Konferencja Wellbeing w praktyce 2019 Wrocław Nowoczesne organizacje postrzegają ludzi jako kluczowy kapitał. W związku z tym nowatorski styl zarządzania uwzględnia holistyczne podejście do pracownika i troskę o jego stan psychofizyczny. Dbając o dobrostan pracowników, uzyskuje się w zamian wzrost efektywności, zaangażowania i lojalności wobec firmy, co bezpośrednio przekłada się nie tylko na wynik biznesowy, ale i pozytywny wizerunek organizacji.

 • 19-20.03.2019  Konferencja Recruitment Days 2019 Warszawa Rekrutacja stanowi aktualnie jedno z największych wyzwań firm w obszarze HR. Nie ma organizacji, która nie chciałaby pozyskać znakomitych pracowników, którzy zostaną z nią na dłużej.

 • 22.02.2019 Konferencja Quo Vadis Szkolenia 2019 Warszawa Konferencja Quo Vadis Szkolenia jest podsumowaniem VII Edycji Ogólnopolskiego Badania Benchmarków Efektywności i Jakości Polityk Szkoleniowych (Badanie Benchmarków TDI) w polskich organizacjach.

 • 29.01.2019 Konferencja Pociąg do EB – Rzeszów 2019 Pociąg do EB to cykl spotkań dla pasjonatów i praktyków EB.

 • 24-25.01.2019 Konferencja Zarządzanie zespołami IT 2019 Warszawa Konferencja Zarządzanie Zespołami IT w całości poświęcona jest tematyce pozyskania, motywowania i utrzymania specjalistów IT. Jak pozyskać talenty do organizacji, jak budować zaangażowanie, jak ułożyć współpracę w zespołach rozproszonych? Zarządzanie Zespołami IT to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które w całości jest poświęcone tematyce współpracy, pozyskania, motywowania i utrzymania specjalistów IT. Podczas Konferencji prezentujemy perspektywy zarówno dyrektorów działów HR, jak i dyrektorów działów IT, CIO. Bogaty program wydarzenia, różnorodna forma – to wszystko umożliwia w pełni wykorzystać dwa dni Konferencji i czerpać inspiracje.

 • 24.01.2019 X Konferencja HR Directors Summit 2019 Warszawa X Konferencja HR Directors Summit - Konferencja dla dyrektorów personalnych Przed nami dziesiąta, jubileuszowa edycja Konferencji HR Directors Summit, która od 2010 roku jest jednym z najważniejszych spotkań dyrektorów działów personalnych w Polsce. Program X edycji Konferencji będzie obfitował w studia przypadków przeprowadzone przez dyrektorów HR kluczowych firm działających na terenie Polski.
 • 23-24.01.2019 Konferencja Recruitment Trends 2019 Warszawa  Zapraszamy Cię do świata rekrutacji, w którym podczas dwóch dni spotkasz wielu pasjonatów i ludzi zaangażowanych w ten temat. Każdego dnia zaprosimy Cię do 4 inspirujących wystąpień, podczas których dajemy Ci niepowtarzalną okazję do wysłuchania znakomitych praktyków, ale również możliwość aktywnego udziału w każdej z prelekcji. Następnie, każdego z dwóch dni weźmiesz udział w interaktywnych warsztatach – wspólnie zbudujmy strategię Employer brandingu i candidate experience.

 • 23.01.2019 Konferencja Scena HR 2019 Warszawa Scena HR to połączenie praktyki i merytoryki HR z dobrą atmosferą i atrakcyjną formą sceny

 • 17.01.2019 Konferencja HR Data Forum 2019 Cyfrowa transformacja w nowoczesnych działach HR Warszawa Wytworzenie się rynku pracownika spowodowało drastyczne zmiany w obszarze sposobów zarządzania obszarem HR. Firmy nieustannie poszukują nowych form pozyskiwania pracowników, włącznie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, działań social media itp. Wyzwaniem dla całych organizacji jest również, aby utrzymać rotację pracowników na pożądanym poziomie i zatrzymać najbardziej wartościowych pracowników na różnych szczeblach struktury organizacyjnej firm. W tym celu coraz częściej działy HR wykorzystują coraz bardziej zaawansowane narzędzia analityczne, gdzie ze wsparciem przychodzą działy IT ze swoimi zasobami. Jakie to daje możliwości? Do czego i jak można wykorzystać nowoczesne technologie? Jakie narzędzia warto zaimplementować? Odpowiedź na te i wiele innych pytań da HR Data Forum!
 • 11-12.01.2019 Konferencja Futureman - Zdobądź Kompetencje Przyszłości 2019 Wrocław Zapraszamy do udziały osoby, dla które chcą w pełni zrozumieć rewolucję technologiczną oraz poznać szanse i zagrożenia jakie niesie dla człowieka przyszłość w epoce cyfryzacji. Ugryziemy temat z każdej możliwej strony- biznesowej naukowej, psychologicznej, teoretycznej i praktycznej. Podczas Konferencji dowiesz się m.in.: Jakie kompetencje okażą się kluczowe w epoce cyfryzacji? Jak współpraca z technologią może wpłynąć na Twoją firmę? Co zrobić, by stać się liderem przyszłości?

 • 10.01.2019 III Kongres HR Hr dzisiaj i jutro 2019 Katowice Jakie wyzwania czekają headhunterów, rekruterów, HR managerów i właścicieli firm?

 

Konferencje HR 2018

 • 7.12.2018 Forum Kadr i HR 2018 Kraków Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy kolejną edycję Forum Kadr i HR, której głównym celem jest przedstawienie Państwu w sposób kompleksowy zmian, które mają bardzo duży wpływ na funkcjonowanie każdej organizacji.

 • 6-7.12.2018 Konferencja Employer Branding w Praktyce 2018 Warszawa Skuteczne procesy rekrutacyjne stają się coraz trudniejsze, kandydaci coraz bardziej wymagający, a rotacja pracowników coraz większa. W wyniku tego dbanie o wizerunek pracodawcy jest jednym z kluczowych czynników sukcesu Twojego i firmy! Jeśli jesteś managerem, który odpowiada za realizację projektów z obszaru EB, HR czy komunikacji dołącz do grona uczestników Konferencji

 • 6.12.2018 Konferencja HR Solutions Trends 2018 grudzień Warszawa Podczas Konferencji poruszymy i przeanalizujemy zagadnienia bieżących trendów z rynku HR. Dostarczymy moc inspiracji i sprawdzonych strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Pochylimy się nad wszelkimi nowelizacjami kodeksu pracy. Porozmawiamy o wyzwaniach HR i efektywnych rozwiązaniach. Zostaną zaprezentowane również nowoczesne technologie dla departamentów Human Resources, a swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi oraz szefowie działów HR. Będzie to spotkanie dla wszystkich pasjonatów i praktyków zarządzania zasobami ludzkimi, które zainspiruje do wdrażania innowacyjnych strategii i rozwiązań. Zapraszamy!

 • 6.12.2018 III Kongres Profesjonalistów HR Synergia HR i Biznesu 2018 Warszawa Nowa wizja HR jako zaufanego partnera biznesowego i kreatora zmian. 13 profesjonalistów HR i CEO Stawiamy na ludzi z doświadczeniem biznesowym! Wyselekcjonowane grono prelegentów oraz uczestników, pośród których są CEO organizacji, praktycy HR oraz influencerzy z innych branż, wymieni się doświadczeniem i wskaże kierunki w jakich będzie rozwijała się branża HR w najbliższych latach!

 • 6.12.2018 Konferencja Perspektywy HR 2019 Warszawa Wciąż zbyt mało jest wydarzeń pozwalających spojrzeć na rynek HR nie tylko w skali makro, ale też regionalnej. A przecież tylko znając wyzwania i potrzeby swoich odbiorców – kandydatów, pracowników czy partnerów biznesowych - firmy mogą tworzyć odpowiedzialnie angażujące miejsca pracy. Zresztą właśnie tego społecznego zaangażowania i obywatelskiej postawy oczekuje dziś od firm ich otocznie, w tym klienci.

 • 6.12.2018 VIII Konferencja Prawo Pracy i Wynagrodzenia 2018 Warszawa Zapraszamy na konferencję aktualizującą wiedzę w zakresie najnowszych zmian w prawie pracy. Syntetyczna formuła Konferencji umożliwia uczestnikom szybkie zapoznanie się z nowelizacjami przepisów. Adresatem Konferencji są zarówno menedżerowie, osoby pracujące w zespołach kadrowo-płacowych i HR-owych, jak również HR Biznes Partnerzy, których roli w firmie poświęcimy panel dyskusyjny.

 • 3.12.2018 Konferencja Pociąg do EB – Warszawa 2018 Pociąg do EB to cykl spotkań dla pasjonatów i praktyków EB.

 • 29.11.2018 Konferencja Perspektywy HR 2019 Poznań Wciąż zbyt mało jest wydarzeń pozwalających spojrzeć na rynek HR nie tylko w skali makro, ale też regionalnej. A przecież tylko znając wyzwania i potrzeby swoich odbiorców – kandydatów, pracowników czy partnerów biznesowych - firmy mogą tworzyć odpowiedzialnie angażujące miejsca pracy. Zresztą właśnie tego społecznego zaangażowania i obywatelskiej postawy oczekuje dziś od firm ich otocznie, w tym klienci.

 • 28.11.2018 Konferencja Pociąg do EB – Kraków 2018 Pociąg do EB to cykl spotkań dla pasjonatów i praktyków EB.

 • 27.11.2018 Konferencja Perspektywy HR 2019 Gdańsk Wciąż zbyt mało jest wydarzeń pozwalających spojrzeć na rynek HR nie tylko w skali makro, ale też regionalnej. A przecież tylko znając wyzwania i potrzeby swoich odbiorców – kandydatów, pracowników czy partnerów biznesowych - firmy mogą tworzyć odpowiedzialnie angażujące miejsca pracy. Zresztą właśnie tego społecznego zaangażowania i obywatelskiej postawy oczekuje dziś od firm ich otocznie, w tym klienci.

 • 22.11.2018 Konferencja Perspektywy HR 2019 Kraków Wciąż zbyt mało jest wydarzeń pozwalających spojrzeć na rynek HR nie tylko w skali makro, ale też regionalnej. A przecież tylko znając wyzwania i potrzeby swoich odbiorców – kandydatów, pracowników czy partnerów biznesowych - firmy mogą tworzyć odpowiedzialnie angażujące miejsca pracy. Zresztą właśnie tego społecznego zaangażowania i obywatelskiej postawy oczekuje dziś od firm ich otocznie, w tym klienci.

 • 21.11.2018 Konferencja Ludzie, narzędzia, procesy - konkretnie o HR 2018 Zielona Góra Zapraszamy na niestandardowe, konkretne i praktyczne wydarzenie organizowane przez dwie firmy działające na polskim rynku HR: HRlink.pl oraz IDEA HR Group. Jako właściciele profesjonalnych rozwiązań rekrutacyjnych, w szczególności obserwujemy rynek kandydatów, wspieramy merytorycznie naszych klientów w obszarze pozyskiwania najlepszej, wykwalifikowanej kadry.

 • 21.11.2018 Konferencja Perspektywy HR 2019 Katowice Wciąż zbyt mało jest wydarzeń pozwalających spojrzeć na rynek HR nie tylko w skali makro, ale też regionalnej. A przecież tylko znając wyzwania i potrzeby swoich odbiorców – kandydatów, pracowników czy partnerów biznesowych - firmy mogą tworzyć odpowiedzialnie angażujące miejsca pracy. Zresztą właśnie tego społecznego zaangażowania i obywatelskiej postawy oczekuje dziś od firm ich otocznie, w tym klienci.

 • 20.11.2018 Konferencja o odwadze Mam MOC 2018 Warszawa Idea Konferencji  ODWAGA To Konferencja dla osób, którzy chcą wspierać i wdrażać systemowe rozwiązania, by ludzie w firmach mieli odwagę do eksperymentowania, poszukiwania i osiągania ważnych celów. Poznaj 6 rozwiązań systemowych, które dodają ludziom odwagi do działania! INSPIRACJA „Mam MOC” to spotkanie ludzi, którzy potrafią odnajdywać odwagę do zmian i tych, którzy szukają inspiracji, wzmocnienia i nowych sposobów, by realizować to co ważne dla nich. 3 prelekcje, 2 warsztaty – znajdź inspirację dla siebie. SZLACHETNY CEL Całkowity dochód z Konferencji jest przeznaczony dla dzieci z Przylądka Nadziei we Wrocławiu. Uczestnicząc w Konferencji wspólnie pomagamy dzieciom. Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową.

 • 20.11.2018 Konferencja Perspektywy HR 2019 Wrocław Wciąż zbyt mało jest wydarzeń pozwalających spojrzeć na rynek HR nie tylko w skali makro, ale też regionalnej. A przecież tylko znając wyzwania i potrzeby swoich odbiorców – kandydatów, pracowników czy partnerów biznesowych - firmy mogą tworzyć odpowiedzialnie angażujące miejsca pracy. Zresztą właśnie tego społecznego zaangażowania i obywatelskiej postawy oczekuje dziś od firm ich otocznie, w tym klienci.

 • 19-20.11.2018 Konferencja Praca 4.0. Rozwiązania dla biznesu. 2018 Warszawa Podczas trzeciej edycji Pracy 4.0 będziemy rozmawiać z decydentami i praktykami, o tym jak skutecznie stawić czoło wyzwaniom rynku pracownika oraz przygotować się na nadchodzące zmiany w prawie. Przewidziane są sesje plenarne, wystąpienia ekspertów zarządzających kadrami, specjalistyczne warsztaty i szkolenia oraz spotkania networkingowe.

 • 15.11.2018 II Konferencja Przyszłość HR z perspektywy Nauki i Biznesu Przywództwo 3.0 2018 Warszawa Celem II Konferencji „Przyszłość HR-u z perspektywy nauki i biznesu. Przywództwo 3.0” jest stworzenie forum wymiany poglądów, wiedzy oraz doświadczeń w zakresie nowych trendów w zarządzaniu kapitałem ludzkim. Konferencja stanie się okazją do budowania kontaktów i współpracy między środowiskiem naukowym i praktykami specjalizującymi się w problematyce HRM.

 • 14.11.2018 Konferencja Wyzwania HR w Krakowie 2018 Obierz kurs na Wyzwania! Ponownie zapraszamy do wybrania się z nami w podróż po zagadnieniach ważnych dla branży human resources.

 • 12-14.11.2018 XXVIII Kongres Kadry 2018 Przewaga Dzięki Kulturze Warszawa Największe w Polsce spotkanie profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie. Jesteśmy z HR-owcami od 2005 roku. Przez ten czas udostępniamy wiedzę o najnowszych trendach w zarządzaniu ludźmi a także prezentujemy

 • 7.11.2018 Konferencja Wyzwania HR w Poznaniu 2018 Obierz kurs na Wyzwania! Ponownie zapraszamy do wybrania się z nami w podróż po zagadnieniach ważnych dla branży human resources.

 • 25-26.10.2018 VII Forum Dyrektorów HR 2018 Warszawa  HR A REALIZACJA STRATEGII BIZNESU, benchmarki, optymalizacja, efektywność Podczas siódmej już edycji FORUM DYREKTORÓW HR – opiekunowie lasu, dobre duchy firmy – spotkają się, aby wspólnie zastanowić się nad wyzwaniami, które dotykają szefów HR i ich organizacje oraz poszukać najlepszych rozwiązań, a to wszystko w oparciu o ich bogate doświadczenie, a nie suchą teorię.

 • 25.10.2018 2. Konferencja HR w Biznesie 2018 Toruń Wszyscy mówią, że najważniejszy jest człowiek. Ale mówimy cały czas o Resources. A gdyby spojrzeć na HR jako Human Relations? Czy i co to zmieni? Czy chcemy tej zmiany? Dlatego tegoroczna edycja Konferencji HR W BIZNESIE, organizowana przez Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu oraz FlexHR, jest zatytułowana Human Relations.

 • 24-25.10.2018 Konferencja emPOWER HR 2018 Warszawa Porozmawiajmy o tym wspólnie podczas emPOWER HR – spotkaniu, którego najważniejszym tematem jest człowiek i jego rola w organizacji. Czekamy na Ciebie w gronie znakomitych ekspertów, praktyków, inspiratorów, facylitatorów. Dołącz do nas, wspólnie wypracujmy najlepsze rozwiązania i strategie, wspólnie budujmy przewagę biznesową HR w każdej organizacji!

 • 18-19.10.2018 Konferencja HR w Centrach Usług Biznesowych i IT 2018 Kraków HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce, skierowanym do HR managerów i kluczowych specjalistów HR w tej branży.

 • 17.10.2018 Konferencja Wyzwania HR we Wrocławiu 2018 Obierz kurs na Wyzwania! Ponownie zapraszamy do wybrania się z nami w podróż po zagadnieniach ważnych dla branży human resources.

 • 16-17.10.2018 VIII Kongres Prawa Pracy i HR 2018 Warszawa Zapraszamy Państwa do udziału w Kongresie Prawa Pracy i HR, który organizujemy nieprzerwanie od 2010 roku. W naszym wydarzeniu do tej pory wzięło udział ponad 650 osób. Udział w Forum to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz dyskusji ze specjalistami. Wszyscy zaproszeni eksperci są praktykami, którzy na co dzień spotykają się z omawianymi zagadnieniami, a ich wystąpienia przygotowane są tak, aby dostarczyć Państwu praktycznych informacji z uwzględnieniem najnowszych regulacji prawnych.

 • 27.09.2018 Konferencja Employer Branding w usługach 2018 Częstochowa The BSS Tour Częstochowa: Employer Branding w usługach to już piąte w tym roku spotkanie realizowane w ramach ogólnopolskiego cyklu Konferencji organizowanego przez Fundację Pro Progressio. Tym razem skupimy się na tematyce budowania marki pracodawcy w świecie usług dla biznesu.

 • 20.09.2018 Konferencja IT Career Summit 2018 Warszawa Strefa Kariery IT będzie doskonałą możliwością dla specjalistów i ekspertów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej, a dla Wystawców możliwością zdobycia cennych kontaktów do wykwalifikowanych pracowników.

 • 19-20.09.2018 Konferencja Skuteczny Dział HR w firmie produkcyjnej – pracownik 4.0 2018 Warszawa W dniach 19-20 września 2018 r. w Warszawie odbędzie się VI edycja Konferencji : „SKUTECZNY DZIAŁ HR W FIRMIE PRODUKCYJNEJ – PRACOWNIK 4.0, na której gościć będzie kadra zarządzającą działami personalnymi firm produkcyjnych z dużych i średnich firm.

 • 3.10.2018 11. Konferencja Rozwiązania HR 2018 Warszawa Oto tematy 11. edycji Konferencji Rozwiązania HR, organizowanej w tym roku pod hasłem On/Off.

 • 18-19.09.2018 Kongres HR - Wynagrodzenia i Systemy motywacyjne 2018 Warszawa Zapraszamy serdecznie do udziału w corocznie organizowanym przez BMS Group wydarzeniu  KONGRES HR - Wynagrodzenia i Systemy motywacyjne.

 • 28.08.2018 III Konferencja #NarzędziowniaHR 2018 Warszawa Dołącz do grona uczestników III edycji Konferencji #NarzędziowniaHR i daj się wciągnąć w świat technologicznych nowinek i nurtów! Weźmiesz udział w otwartym dialogu na temat najgorętszych trendów i technologii HR - wszystko w towarzystwie wiodących ekspertów branżowych oraz technologicznych influencerów i trendsetterów.

 • 12-13.09.2018 V Kongres HR Summit 2018 Warszawa Zapraszamy Państwa do udziału w V Kongresie HR Summit. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie osiągnięcie synergii pomiędzy biznesem a HR, bowiem każdy HR manager powinien rozumieć biznes, a każdy manager jest współcześnie HR-owcem.

 • 27.06.2018 Konferencja HR Disrupt. Employer Branding Insights 2018 Wrocław W środę, 27 czerwca, we wrocławskiej filii Uniwersytetu SWPS odbędzie się pierwsza Konferencja z cyklu HR Disrupt – Employer Branding Insights. O unikalności wydarzenia świadczy formuła dyskusji panelowych, do których zaproszono młodych ludzi, dopiero wkraczających na rynek pracy. Ich opinie i oceny często stanowią źródło cennych informacji i inspiracji dla osób zajmujących się Employer brandingiem.

 • 19.06.2018 Konferencja Wschód HR 2018 Białystok  Wschód HR to pierwsza edycja Konferencji w Białymstoku, organizowana przez Podlaskie Stowarzyszenie HR.

 • 14.06.2018 Konferencja Konkretnie o HR. Ludzie, narzędzia, procesy. 2018 Szczecin 14 czerwca podczas antykonferencji „HR meeting – ludzie, narzędzia, procesy - konkretnie o HR” nasi prelegenci podzielą się doświadczeniem i pomysłami jak z sukcesem sprostać wyzwaniom dzisiejszego rynku pracy.

 • 14.06.2018 XI Konferencja Kurs na HR 2018 Łódź Kurs na HR w Łodzi to już XI spotkanie dedykowane wszystkim zainteresowanym tematyką Human Resources.

 • 13-14.06.2018 Konferencja Kontrakty menedżerskie a RODO - polityka wynagrodzeń w spółkach Skarbu Państwa 2018 Warszawa Obowiązująca od września 2016 r. ustawa kominowa wciąż nazywana jest nową, mimo że od jej wejścia w życie minęło już prawie półtora roku.

 • 13.06.2018 7. Forum Employer Branding 2018 Warszawa Temat wiodący: Ewaluacja działań Employer brandingowych

 • 7.06.2018 Konferencja Employer Branding Summit 2018 Relacje H2H w EB Warszawa  Pasjonaci i praktycy Employer brandingu spotkają się po raz siódmy, żeby poznać światowe i polskie trendy w branży, wymienić doświadczenia i pomysły, poszukać inspiracji.

 • 5.06.2018 Kongres Profesjonalistów HR Synergia HR i Biznesu 2018 Warszawa Wielowymiarowość działu HR w kontekście realizacji celów biznesowych i efektywnej współpracy z Zarządem

 • 2.06.2018  Konferencja Trenersko-Coachingowa Profectus 2018 Kraków  Szkolenia i coaching jako strategiczny system wspierania organizacji

 • 24.05.2018 X Konferencja Kurs na HR 2018 Gdańsk X edycja Kursu na HR poruszy temat Employer brandingu w kontekście tzw. rynku pracownika.

 • 23.05.2018 V Konferencja Dolnośląskie Forum HR DFHR 2018 HR mix – aktualne wyzwania rynku pracy Wrocław  Ciekawa sytuacja na rynku pracy trwa…Dla jednych firm jest trudnością, dla innych szansą. Jedni poświęcają wiele energii aby zmagać się z trudnościami, inni znajdują możliwości do dynamicznego rozwoju.

 • 23.05.2018 Trendy HR 2018. Czas odpowiedzialnych firm. Poznaj polskie wyniki największego badania Deloitte dotyczące kapitału ludzkiego. 2018 Warszawa

 • 22.05.2018 Konferencja HR Solutions Trends 2018 Warszawa Podczas Konferencji poruszymy i przeanalizujemy zagadnienia bieżących trendów rynku HR.

 • 21-22.05.2018 XIII Krakowskie Forum Wynagrodzeń 2018 Kraków W ciągu 12 lat zdobyło uznanie uczestników, a wiele osób w środowisku HR uważa je za najlepszą konferencję poświęconą tej tematyce.

 • 17-18.05.2018 Konferencja #HRSzczecin 2018 Już 17-18 maja podczas Konferencji #HRSzczecin 2018, swoją wiedzą i doświadczeniem w radzeniu sobie z wyzwaniami współczesnego rynku pracy, podzielą się z nami najlepsi doradcy i HR-owcy w Polsce.

 • 15-16.05.2018 Konferencja HR: Generations@work. Wykorzystaj Moc Pokoleń! 2018 Warszawa Pokazanie jak skutecznie dopasować kulturę organizacyjną, procesy HR oraz metody zarządzania ludźmi do specyfiki pracy każdego z pokoleń.

 • 14-16.05.2018 XXVII Kongres Kadry 2018 Warszawa Największy Kongres HR w Polsce. Talent człowieka wynika z jego wewnętrznych uwarunkowań i jest ściśle powiązany z umysłem.

 • 27-28.04.2018 IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu 2018 Warszawa We współczesnym świecie wszystko zmienia się coraz szybciej,  jednocześnie każdy z nas jest częścią większego systemu: rodziny, firmy, organizacji, społeczności.

 • 26-27.04.2018 XV Konferencja HR na Szpilkach 2018 Gdańsk  Konferencja „HR na szpilkach” to cykliczne wydarzenie skierowane do wszystkich kobiet, dla których HR

 • 26.04.2018 V Konferencja HR Tech Summit 2018 Nadchodzi Future of Work Warzawa Temat przewodni tegorocznej Konferencji HR Tech Summit 2018 to Future of work. To właśnie o tym trendzie będziemy rozmawiać podczas sesji plenarnej i 3 ścieżek tematycznych
 • 26.04.2018 Benefits Festival 2018 Warszawa Trzecie już spotkanie liderów rynku produktów benefitowych z osobami odpowiedzialnymi za politykę benefitową w firmach.

 • 24.04.2018 Konferencja Turkusowa rEwolucja 2018 Warszawa Po raz pierwszy w Polsce Doug Kirkpatrick podzieli się swoją praktyczna wiedzą, oraz doświadczeniem w Morning Star, największej firmie przetwórstwa pomidorów w USA.

 • 18-19.04.2018 VII Kongres HR Spółek Giełdowych SEG 2018
 • 12.04.2018 III Konferencja E-learning Fusion 2018 Warszawa Konferencja E-learning Fusion to jedyna w Polsce międzynarodowa Konferencja. ELF jest platformą inspiracji, wymiany wiedzy i doświadczeń pasjonatów i profesjonalistów związanych z cyfrowym nauczaniem z Polski i Europy.

 • 12.04.2018 Konferencja Personal Branding Event 2018 Wrocław  Personal Branding Event to interdyscyplinarne szkolenie konferencyjne z zakresu zarządzania marką osobistą, z perspektywy podejścia marketingowego, coachingowego, strategicznego i zasobów ludzkich.

 • 12.04.2018 7. Targi CSR Biznes we współpracy 2018 Warszawa 7. edycja największego w Polsce wydarzenia poświęconego społecznej odpowiedzialności biznesu, zrównoważonemu rozwojowi

 • 12.04.2018 XXXIX Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy 2018 Warszawa  W ramach XXXIX edycji Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy w Warszawie spotykamy się w gronie Dyrektorów HR, Managerów HR, Kierowników Kadr i Płac, Specjalistów ds. Kadr i Płac, Specjalistów HR, Radców Prawnych oraz Specjalistów ds. Administracji by zaprezentować wybrane, trudne aspekty prawa pracy. Omówimy również ostatnie i planowane zmiany.

 • 11-12.04.2018 IV Konferencja Akademia On-line Człowiek w kształceniu zdalnym i funkcjonowaniu on-line 2018 Łódź Polski Uniwersytet Wirtualny ma zaszczyt zaprosić na IV edycję Konferencji AKADEMIA ON-LINE PT. „CZŁOWIEK W KSZTAŁCENIU ZDALNYM I FUNKCJONOWANIU ON-LINE
 • 09.04.2018 Forum Zdrowie Pracownika 2018 Warszawa Jesteśmy przekonani, że temat zdrowia Twoich pracowników zasługuje na szczególną uwagę.  Na pewno zdajesz sobie sprawę, jak bardzo kondycja zdrowotna nawet jednego pracownika, wpływa na pracę  całego zespołu. Zastanawiasz się, jakie działania podjąć, aby poprawić strategię prozdrowotną w swoim miejscu pracy?

 • 5.04.2018 Konferencja Fun at work Summit 2018 Warszawa Dla kogo Konferencja? Dla wszystkich przedstawicieli HR, komunikacji, Marketingu, PR oraz zarządów, dla których dobre środowisko pracy, magnetyczna kultura organizacyjna oraz radość w pracy mają znaczenie i uważają, że dzięki temu cele biznesowe będą realizowane efektywniej.

 • 23.03.2018 I Kongres HR Genius 2018 Łódź   Kongres HR Genius jest dedykowany przedstawicielom sektora Human Resources. Jest kompleksową odpowiedzią na potrzeby, z którymi dziś spotykają się działy personalne.

 • 20-21.03.2018 II Konferencja Recruitment Days 2018 Warszawa  Technologiczna rewolucja w rekrutacji

 • 16.03.2018 Konferencja Fair HR 2018 Gliwice  Chcemy promować dobre praktyki współpracy i zatrudniania, budować etyczne środowisko pracy. Pokazać prawdziwą wartość HR i stworzyć wyjątkową markę, która będzie inspiracją do zmiany na lepsze.
 • 16.03.2018 XII Konferencja HR Factor 2018 Kraków  Po raz pierwszy w Krakowie, po raz pierwszy w formule Open Space Technology! To Konferencja dla Was i dlatego tym razem chcemy zaprosić Was – HR-owców – to współtworzenia tego wydarzenia i jego agendy.

 • 15-16.03.2018 Konferencja Kadry i Płace 2018 Warszawa  Pierwszego dnia Konferencji omówione zostaną zagadnienia z zakresu rewolucji w ochronie danych osobowych RODO 2018 a problemy działów HR, następnie omówione zostaną umowy cywilnoprawne

 • 15-16.03.2018 Konferencja E-learning i Zarządzanie Wiedzą 2018 Warszawa W tym roku skupiamy się głównie na efektywności szkoleń i dostępnych, darmowych oraz możliwych narzędziach.

 • 14.03.2018 Konferencja Coaching i psychologia - perspektywy, szanse i zagrożenia 2018 Warszawa Tempo naszego życia jest coraz szybsze. Możemy mieć coraz więcej, ale też coraz więcej możemy stracić. Ludzie mają wielkie oczekiwania i coraz częściej spotykają ich rozczarowania na drodze do realizacji marzeń i karier.

 • 7-8.03.2018 Konferencja Prawidłowe funkcjonowanie polityki wynagrodzeń 2018 Warszawa Głównym elementem systemu płac w bankach jest strategia i polityka wynagrodzeń. W ostatnim czasie pojawiło się wiele nowych rozporządzeń oraz zmian, które znacząca wpłynęły na politykę wynagrodzeń w bankach.

 • 6-7.03.2018 Konferencja iComms 2018 Warszawa  W ramach prowadzonych przez certyfikowanych facylitatorów sesji wymiany wiedzy, uczestnicy, mają szansę wypracowywać dopasowane do swoich potrzeb i gotowe do natychmiastowego wdrożenia rozwiązania.

 • 28.02-1.03.2018 Konferencja Innowacje w HR Conference & Expo 2018 Warszawa Pokazujemy innowacje w HR Nowe technologie ale też innowacyjne podejście do tematów znanych takich jak: rekrutacja, zarządzanie talentami, relacjami

 • 15.02.2018 IX Konferencja HR Directors Summit 2018 Warszawa  Program IX edycji HR Directors Summit będzie obfitował w studia przypadków i przeprowadzone przez dyrektorów HR kluczowych firm działających na terenie Polski.

 • 14.02.2018 Konferencja Quo Vadis Szkolenia 2018 Warszawa Konferencja jest podsumowaniem VI Edycji Ogólnopolskiego Badania Benchmarków Efektywności i Jakości Polityk Szkoleniowych (Badanie Benchmarków TDI) w polskich organizacjach.

 • 6-7.02.2018 V Konferencja Zarządzanie Zespołami IT 2018 Warszawa  Zarządzanie Zespołami IT to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które w całości jest poświęcone tematyce pozyskania, motywowania i utrzymania specjalistów IT.

 • 11.01.2018 II Kongres HR 2018 Katowice Jakie wyzwania czekają headhunterów, rekruterów, HR managerów i właścicieli firm?

 

Konferencje HR 2017

 • 12-13.12.2017 III Konferencja Analiza danych dla HR Managera 2017 Warszawa  Z największa przyjemnością zapraszamy do udziału w trzeciej już edycji spotkania poświęconego analizowaniu danych HR i narzędzi temu służących.

 • 11.12.2017 Konferencja Perspektywy HR 2018 Warszawa Konferencja Perspektywy HR to cykl 6 otwartych Konferencji odbywających się w największych polskich miastach. Organizatorem Konferencji jest Wolters Kluwer Polska - opiniotwórczy lider branży wydawniczej, dostawca wiedzy z obszaru HR.

 • 7.12.2017 Kongres Profesjonalistów HR 2017 Warszawa  Synergia HR i Biznesu Jak wdrożyć strategię sukcesu i przygotować organizację na nowe wyzwania

 • 6.12.2017 Konferencja HR Solutions Trends 12.2017 Warszawa Podczas Konferencji zostaną zaprezentowane nowoczesne systemy i rozwiązania infromatyczne dla departamentów Human Resources.

 • 30.11.2017 Konferencja Perspektywy HR 2018 Poznań Konferencja Perspektywy HR to cykl 6 otwartych Konferencji odbywających się w największych polskich miastach. Organizatorem Konferencji jest Wolters Kluwer Polska - opiniotwórczy lider branży wydawniczej, dostawca wiedzy z obszaru HR.

 • 29.11.2017 Konferencja Perspektywy HR 2018 Gdańsk Konferencja Perspektywy HR to cykl 6 otwartych Konferencji odbywających się w największych polskich miastach. Organizatorem Konferencji jest Wolters Kluwer Polska - opiniotwórczy lider branży wydawniczej, dostawca wiedzy z obszaru HR.

 • 28-29.11.2017 Konferencja Innowacje w HR Conference&Expo 2017 Warszawa Pokazujemy innowacje w HR Nowe technologie ale też innowacyjne podejście do tematów znanych takich jak: rekrutacja, zarządzanie talentami, relacjami. Mówimy w sposób praktyczny By po powrocie do firmy nie było wątpliwości jak wykorzystać w firmie wiedzę i pomysły pokazane podczas kongresu

 • 28.11.2017 Konferencja Home Office Zarządzanie Zespołami Rozproszonymi 2017 Warszawa Jak budować kulturę organizacyjną (poczucie tożsamości/przynależności)? W jaki sposób budować ducha współpracy i zaufania w zespole? Jak rekrutować właściwych ludzi? Jak stawiać cele i utrzymywać wysoki poziom efektywności?

 • 23-24.11.2017 Konferencja HR na szpilkach Warszawa 2017 Jesteś kobietą biznesu? Chcesz rozwijać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności w obszarze HR? A przy tym wszystkim pozostać sobą? HR na szpilkach to wydarzenie właśnie dla Ciebie!

 • 23-24.11.2017 Konferencja Rekrutacja Rewolucja 2017 Warszawa  Wydarzenie zgromadzi rzeszę wybitnych osobistości ze środowiska HR z Polski i ze świata.

 • 23.11.2017 Konferencja Perspektywy HR 2018 Kraków Konferencja Perspektywy HR to cykl 6 otwartych Konferencji odbywających się w największych polskich miastach. Organizatorem Konferencji jest Wolters Kluwer Polska - opiniotwórczy lider branży wydawniczej, dostawca wiedzy z obszaru HR.

 • 22.11.2017 Konferencja Wyzwania HR 2017 Poznań Jak skutecznie budować silną pozycję w organizacji poprzez rozwój kompetencji sprzedażowych i negocjacyjnych w działach HR? Jak budować markę HR-owca jako partnera znającego swoją wartość?
 • 22.11.2017 Konferencja Perspektywy HR 2018 Katowice Konferencja Perspektywy HR to cykl 6 otwartych Konferencji odbywających się w największych polskich miastach. Organizatorem Konferencji jest Wolters Kluwer Polska - opiniotwórczy lider branży wydawniczej, dostawca wiedzy z obszaru HR.

 • 21.11.2017 Konferencja Perspektywy HR 2018 Wrocław Konferencja Perspektywy HR to cykl 6 otwartych Konferencji odbywających się w największych polskich miastach. Organizatorem Konferencji jest Wolters Kluwer Polska - opiniotwórczy lider branży wydawniczej, dostawca wiedzy z obszaru HR.

 • 20-21.11.2017 5. Europejski Kongres Mobilności Pracy 2017 Kraków 20-21 listopada w krakowskim Centrum Kongresowym ICE odbędzie się 5. edycja Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy, największej europejskiej Konferencji poświęconej świadczeniu usług transgranicznych w Unii Europejskiej i delegowaniu pracowników.

 • 17.11.2017 Konferencja Kobiety w IT 2017 Bydgoszcz Zamierzamy przełamywać stereotypy rysujące zawody techniczne, jako wymagające zbyt skomplikowanych kompetencji, czy nudne. Chcemy też pokazać atrakcyjność wyborów pracy w najnowszych technologiach.

 • 13-14.11.2017 2. Konferencja PRACA 4.0 2017 Warszawa O tym jak skutecznie stawić czoło tym wyzwaniom będziemy rozmawiać z decydentami i praktykami podczas drugiej edycji Konferencji Praca 4.0 - rozwiązania dla biznesu.

 • 10.11.2017 Konferencja Siła międzynarodowych zespołów 2017 Wrocław Konferencja „Siła międzynarodowych zespołów” to unikatowe wydarzenie w Polsce i w Europie Środkowej, w całości skupione na zagadnieniach związanych z pracą w międzykulturowym, różnorodnym i często także wirtualnym środowisku biznesowym.

 • 6-8.11.2017 XXVI Kongres Kadry 2017 Warszawa Kongres Kadry to największe w Polsce spotkanie profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie Jesteśmy obecni w branży HRM od 2005 roku. Interesujące wystąpienia, ciekawe studia przypadków, uznani eksperci i światowej sławy prelegenci przyciągają na Kongres liczne grono prezesów, dyrektorów i specjalistów personalnych. Kongres Kadry to zdecydowanie największe wydarzenie w branży HRM w Polsce.

 • 25.10.2017 Forum Modern Employer II 2017 Warszawa Podczas Modern Employer pokażemy, jak wykorzystanie technologii, danych oraz innowacji w miejscu pracy zmienia dotychczasowy, ustalony porządek, by zapewnić firmom nowe korzyści. Pokażemy, jak będzie wyglądać miejsce pracy przyszłości!

 • 25.10.2017 8. Konferencja Diversity Hub 2017 Kraków Diversity&Inclusion Changemakers to największa Konferencja ekspertów D&I w Polsce i wyjątkowa przestrzeń tworzona przez biznes i dla biznesu. Podczas tegorocznej Konferencji poruszymy temat gender diversity. Dlaczego? Gdyż mówi się o nim wiele, a jednak zmiany są nadal mało zadowalające.

 • 24-25.10.2017 Spotkanie Praktyków – Employee Experience Management 2017 Warszawa Umiejętne zarządzanie doświadczeniami pracowników to kolejny krok transformacji działów HR w kierunku utrzymania zmotywowanych i zadowolonych pracowników.

 • 24.10.2017 Konferencja Wyzwania HR 2017 Kraków Jak skutecznie budować silną pozycję w organizacji poprzez rozwój kompetencji sprzedażowych i negocjacyjnych w działach HR? Jak budować markę HR-owca jako partnera znającego swoją wartość?

 • 23-24.10.2017 VI Forum Dyrektorów HR 2017 Warszawa Podczas szóstej edycji Forum, Dyrektorzy działów HR – wirtuozowie zarządzania human resources w firmach, które zatrudniają ponad 400 pracowników – po raz kolejny spotykają się, by w gronie praktyków HR wymieniać doświadczenia, rozmawiać o wyzwaniach i szukać ich skutecznych rozwiązań. Zdobądź nową energię i perspektywę.

 • 19-20.10.2017 IV Konferencja HR w Centrach Usług biznesowych i IT 2017 Kraków. HR w Centrach Usług Biznesowych i IT jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce, skierowanym do HR managerów i kluczowych specjalistów HR w tej branży. Celem organizacji tej ogólnopolskiej Konferencji jest poszerzanie wiedzy, wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska osób związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającym się sektorze gospodarki – SSC/BPO/ITO.
 • 19.10.2017 Konferencja HRcamp 2017 Warszawa Zapraszamy na IX edycję HRcamp, Konferencji innej niż wszystkie! Przyjmijcie nasze ponowne zaproszenie do kina Praha w Warszawie. Temat zeszłorocznego spotkania to Upgrade your HR: technologie.komunikacja.przyszłość HR.

 • 18.10.2017 7. Forum Employer Branding 2017 Warszawa. Temat debaty rzetelne diagnozowanie organizacji, czyli jakości danych i informacji, na podstawie których organizacje opracowują strategie Employer brandingowe. Forum Employer Branding jest przygotowane z myślą o pracodawcach, a prelegentami będą przedstawiciele pracodawców i świata nauki.

 • 16-18.10.2017 VII Kongres Prawa Pracy i HR 2017 Warszawa W tym roku Kongres poświęcony będzie praktycznym rozwiązaniom oraz najnowszym trendom w orzecznictwie. Zaproszeni prelegenci przedstawią praktyczne rozwiązania problemów z jakimi pracodawcy jak również pracownicy działów kadr stykają się w codziennej pracy.
 • 11-12.10.2017 Konferencja HR na szpilkach Rzeszów 2017 Jesteś kobietą biznesu? Chcesz rozwijać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności w obszarze HR? A przy tym wszystkim pozostać sobą? HR na szpilkach to wydarzenie właśnie dla Ciebie!

 • 11.10.2017 Konferencja Wyzwania HR 2017 Wrocław Jak skutecznie budować silną pozycję w organizacji poprzez rozwój kompetencji sprzedażowych i negocjacyjnych w działach HR? Jak budować markę HR-owca jako partnera znającego swoją wartość?

 • 5.10.2017 10. Konferencja Rozwiązania HR 2017 Warszawa Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w X Jubileuszowej edycji Konferencji Rozwiązania HR, która od 7 lat jest miejscem prezentacji kluczowych rozwiązań i narzędzi dla branży HR. Konferencja Rozwiązania HR odbędzie się 5 października 2017 roku, w hotelu Marriott, w Warszawie. Jej organizatorem jest wydawnictwo Wolters Kluwer Polska SA.

 • 5.10.2017 Konferencja Benefits Festival 2017 Warszawa to spotkanie liderów rynku produktów benefitowych z osobami odpowiedzialnymi za politykę benefitową w firmach.

 • 4-5.10.2017 Konferencja iComms 2017 Warszawa iComms_ to jedyna Konferencja poświęcona komunikacji wewnętrznej, podczas której prezentujemy najnowsze narzędzia wspierające komunikację z pracownikami, trendy w obszarze komunikacji liderskiej oraz tematyki diversity & inclusion oraz najciekawsze case-study z obszaru komunikacji wewnętrznej.

 • 3.10.2017 Konferencja Well-Being w Biznesie 2017 Warszawa Celem pierwszej w Polsce międzynarodowej Konferencji „Well-being w biznesie” jest dostarczenie wiedzy i inspiracji, innowacyjnych i praktycznych rozwiązań oraz technik prowadzących do zwiększania efektywności osobistej i zawodowej, a także zyskanie lepszego dostępu do potencjału pracowników firmy.

 • 30.09.2017 Konferencja Kariera IT 2017 Warszawa Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty!
 • 28-29.09.2017 Konferencja HR na szpilkach Bydgoszcz 2017 Jesteś kobietą biznesu? Chcesz rozwijać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności w obszarze HR? A przy tym wszystkim pozostać sobą? HR na szpilkach to wydarzenie właśnie dla Ciebie!

 • 27-28.09.2017 IV Kongres HR Summit 2017 Warszawa Tematem przewodnim Kongresu będzie: Sukces 2.0: Siła różnorodności i relacji! O różnorodności, relacjach i miejscu człowieka w organizacji mówi się od dawna, niemniej jednak jest to temat, który nie wyczerpie się nigdy. Zależy nam na tym, by każdy z Państwa zaangażował się w dyskusję i wspólnie z uczestnikami Kongresu tworzył unikalna platformę wymiany doświadczeń. Tylko na bazie takich spotkań możemy kształtować pozytywne i otwarte na ludzi środowisko pracy.

 • 20-22.09.2017 Konferencja Skuteczny dział HR w firmie produkcyjnej 2017 Poznań Zespół GBI Partners zaprasza na v edycję Konferencji pod hasłem: skuteczny dział hr w firmie produkcyjnej, która odbędzie się w dniach 20-21 września 2017 r.

 • 20.09.2017 Konferencja Zarządzanie wiedzą w chmurze 2017 Warszawa jakie są najnowsze standardy zarządzania wiedzą w organizacji w jaki sposób systemy wspierają rozwój pracowników jakie możliwości daje aplikacja Cornerstone jak skutecznie wdrażać i zarządzać systemami wspierającymi procesy szkolenia pracowników

 • 16.09.2017 Konferencja Kariera IT 2017 Poznań Kariera IT to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty!

 • 5.09.2017 Konferencja Wyzwania HR 2017 Warszawa 42. Konferencja z cyklu Wyzwania HR już niebawem znowu w Warszawie!

 • 5.07.2017 Konferencja Lato HR 2017 Zwinna organizacja – jak budować zwinny HR? Warszawa Wydarzenie dla kadry zarządzającej, zajmującej się problematyką HR O potrzebie zwinności poszczególnych organizacji mówi się sporo. Zwinne organizacje charakteryzuje przede wszystkim szybkie podejmowanie decyzji, wysoka efektywność organizacyjna i umiejętność wykorzystywania kluczowych informacji na czas. Co więc zwinność organizacji oznacza dla działu HR? Zazwyczaj agile kojarzy się z projektami informatycznymi, charakteryzującymi się złożonością i zmiennością, ale co oznacza w kontekście zasad funkcjonowania działu HR?

 • 21-22.06.2017 Konferencja Kurs na HR 2017 Poznań Kurs na HR to ogólnopolski cykl spotkań, który integruje świat nauki, biznesu i władz samorządowych. To autorska inicjatywa poświęcona tematyce zarządzania zasobami ludzkimi, która stanowi idealną platformę wymiany doświadczeń. Spotkanie zyskało przede wszystkim bogatą oprawę merytoryczną, która sprzyja networkingowi, budowaniu trwałych relacji biznesowych i wypracowaniu rozwiązań dopasowanych do aktualnych wyzwań rynku.

 • 21.06.2017 Forum HR informatyczna Optymalizacja Procesów w HR - Rozwiązania Chmurowe Zmieniają Rynek Pracy  2017 Warszawa Trendy w rozwiązaniach informatycznych HR: Digitalizacja - gdzie jesteśmy, co nas czeka i dlaczego to dobra wiadomość? Social media – wirtualna rzeczywistość codziennością pokolenia Y i Z. Rozwiązania chmurowe – technologia w odpowiedzi na potrzeby użytkowników. Korzyści wynikające z wdrożenia systemu HCM w chmurze: wdrożeniach HCM w chmurze: twarde fakty i historie z życia wzięte. Dlaczego warto podjąć wyzwanie? – korzyści z wdrożenia HCM w chmurze. Jak zaplanować sukces? – sprawdzone sposoby na pułapki przy wdrożeniach HCM w chmurze.

 • 20.06.2017 Konferencja Rekrutacja w IT – zaprogramuj rozmowę kwalifikacyjną 2017 Warszawa Autorytet rekrutera w IT – fakty i mity. Rynek kandydata – dostosuj swoje możliwości do obecnych standardów. Jak wybrać właściwą firmę outsourcingową? Jak rekrutować i nie dać się zwariować? Kompetencje rekrutera IT. Efektywny proces rekrutacji – zwiększ zasięg i dotarcie do kandydata. Kuźnia talentów IT. Jak wyróżnić się na rynku i znaleźć największe talenty IT?
 • 12.06.2017 V Konferencja Prawo Pracy i Wynagrodzenia 2017 Warszawa Zapraszamy na konferencję aktualizującą wiedzę w zakresie najnowszych zmian w prawie pracy.

 • 9.06.2017 Konferencja Digital University Zmiana pokoleniowa, Millenialsi, Pokolenie Z 2017 Warszawa Rynek pracy – rynek konsumenta – dzisiaj i za kilka lat. Jak się zachować i jak się przygotować do kolejnych, nadchodzących szybkimi krokami zmian?

 • 8.06.2017 Konferencja Employer Branding Management Summit 2017  Warszawa Pasjonaci i praktycy Employer brandingu spotkają się po raz szósty, żeby poznać światowe i polskie trendy w branży, wymienić doświadczenia i pomysły, poszukać inspiracji. Tym razem porozmawiamy o emocjach w Employer brandingu! Konferencja Employer Branding Management Summit 2017 główny temat : Emocje w Employer branding.  Współczesny Employer branding musi budzić emocje. Najlepsze marki pracodawców świata, to te marki, które zrozumiały, że walczą nie o rozum kandydatów, ale o ich serca i umysły. A tę walkę można wygrać tylko budząc silne emocje. Czy do pracy na rzecz budowania emocjonalnej więzi z marką pracodawcy można wykorzystać właściwości ludzkiego mózgu? Porozmawiajmy o emocjach!

 • 8.06.2017 Konferencja Zarządzanie Kompetencjami 2017 Wrocław Bezpłatna Konferencja poświęcona zarządzaniu kompetencjami w przedsiębiorstwach. W programie Konferencji Zarządzanie Kompetencjami 2017 zaplanowaliśmy prezentację najnowszych wyników badań w zakresie zarządzania kompetencjami oraz dobrych praktyk związanych z wdrożeniem tej koncepcji w praktyce biznesowej. Udział w Konferencji umożliwi poszerzenie wiedzy na temat najnowszych trendów w zakresie kompetencji i współczesnego zarządzania zasobami ludzkimi oraz dyskusję i konfrontację dotychczasowych doświadczeń w gronie zaproszonych ekspertów i praktyków.

 • 8.06.2017 Konferencja Work-Life Balance 2017 Gdańsk Konferencja Work-Life Balance jest realizowana w ramach cyklu The BSS Tour, który odbywa się w polskich miastach. Każda z Konferencji jest poświęcona innemu tematowi, a wśród gości i prelegentów są osoby zajmujące menedżerskie stanowiska w firmach z takich branż jak BPO, SSC, ITO, R&D, Call Contact Centre oraz instytucji otoczenia biznesu, w tym firmy HR, Agencje Real Estate, firmy Consultingowe oraz przedstawiciele urzędów miast, specjalnych stref ekonomicznych oraz Agencji Rozwoju Regionalnego.

 • 7-8.06.2017 Forum Prawo Pracy 2017 Warsazawa W pierwszym dniu będzie mowa w szczególności o tym, jak efektywnie wdrażać i egzekwować zakaz konkurencji, jak identyfikować i zarządzać konfliktem interesów w zakładzie pracy, a także jak konstruować i skutecznie wdrażać motywacyjne systemy wynagrodzeń. Porozmawiamy również o praktycznych aspektach związanych ze stosowaniem nowych przepisów dotyczących potwierdzania godzin pracy i minimalnej stawki godzinowej przy umowach zlecenia. W drugim dniu Forum zaplanowane zostały m.in. warsztaty poświęcone zagadnieniom związanym z czasem pracy oraz rozwiązywaniem umów o pracę. Warsztaty będą miały interaktywny charakter i formułę case study. Eksperci omówią i rozwiążą wspólnie z Państwem praktyczne problemy dotyczące wskazanych zagadnień. Dowiedzą się Państwo w szczególności, jak efektywnie zarządzać czasem pracy, jak go właściwe ewidencjonować oraz jak rozliczać nadgodziny, aby nie przepłacać i nie narazić się na roszczenia ze strony pracowników. W drugiej części warsztatów będzie natomiast mowa o tym, jak skutecznie rozwiązać umowę z pracownikiem, aby nie trafić do sądu, a gdy już dojdzie do sporu – co zrobić, aby nie przegrać.

 • 6-7.06.2017 II Konferencja HR to Millennials 2017 Warszawa Od rekrutacji do retencji– wyzwania w zarządzaniu pracownikami z Pokolenia Y i Z Jak pies z kotem… Czy to powiedzenie musi opisywać relacje Milenialsów ze współpracownikami i działami personalnymi? Niekoniecznie! O Milenialsach mówią wszyscy. Ta grupa konsumentów i jednocześnie pracowników na naszych oczach wpływa na zmiany wielu dotychczasowych schematów i zmusza organizacje do większej elastyczności w podejściu do nich oraz dostosowania modelów komunikacji. Dziś koniecznością staje się wypracowanie standardów współpracy z nimi i to wyzwanie będzie motywem przewodnim II edycji Forum HR to Millennials.

 • 31.05.2017 Konferencja #HRSzczecin 2017. Jak budować markę pracodawcy na silnie konkurencyjnym rynku Pomorza Zachodniego 2017 Szczecin Pracodawcy ze Szczecina i regionu borykają się z coraz trudniejszą sytuacją na rynku pracy. Zapotrzebowanie na pracowników rośnie. Większa jest też rywalizacja pomiędzy pracodawcami o dobrych, wykwalifikowanych i utalentowanych pracowników. Coraz istotniejsze staje się skuteczne zatrzymanie członków zespołu w organizacji oraz zbudowanie ich zaangażowania. Postanowiliśmy więc wesprzeć przedstawicieli dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, doradców personalnych, pracowników działów HR, kadrę managerską i szkoleniowców w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: jak zbudować markę pracodawcy na silnie konkurencyjnym rynku  Pomorza Zachodniego?

 • 30.05.2017 Konferencja HR Solutions Trends 2017 Warszawa  Podczas Konferencji HR Solutions Trends zostaną zaprezentowane nowoczesne systemy i rozwiązania infromatyczne dla departamentów Human Resources. Swoje produkty i usługi zaprezentują kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi.

 • 29-30.05.2017 XII Krakowskie Forum Wynagrodzeń 2017 Kraków  KFW to cykliczna Konferencja organizowana co roku przez Sedlak & Sedlak, której tematyka w całości poświęcona jest wynagradzaniu. Przez lata udało nam się sprawić, że Krakowskie Forum Wynagrodzeń zdobyło uznanie uczestników, a wiele osób w środowisku HR uważa je za najlepszą konferencję poświęconą tej tematyce.

 • 25-26.05.2017 Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy Rzeszów 2017 Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy, która odbędzie się 25-26 maja 2017. Tematem przewodnim tego dwudniowego wydarzenia są zmiany w prawie pracy, kontrowersyjne i trudne przypadki, z jakimi działy HR  będą musiały zmierzyć się w 2017  roku. Kongres skierowany jest do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz członków zarządów firm.

 • 24.05.2017 V Konferencja DFHR HR mix -aktualne wyzwania rynku pracy 2017 Wrocław Zapraszamy na V Konferencję DFHR „HR mix – aktualne wyzwania rynku pracy”. W tym roku czeka nas 12 wystąpień praktyków, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele wielkich korporacji jak i firm rodzinnych. Będziemy dyskutować o turkusowej idei oraz storyteilingu. Specjaliści od Employer branding’u oraz przedstawiciele firm zarządzających swoim wizerunkiem na rynku podzielą się swoimi doświadczeniami.

 • 23.05.2017 Konferencja Emocje w biznesie. TABU czy klucz do efektywności biznesowej? 2017 Warszawa Naszym celem jest umożliwienie przeniesienia inspirujących wystąpień na praktyczny poziom wniosków i rozwiązań, dzielenie się doświadczeniem i wiedzą oraz pogłębiony networking z innymi uczestnikami. Flow merytoryczny dnia powinien prowadzić uczestników przez zagadnienie: do lunchu inspirować, a po lunchu dawać przykłady co można robić inaczej.

 • 23.05.2017 Konferencja Wyzwania HR w Rzeszowie 2017 Jak skutecznie budować silną pozycję w organizacji poprzez rozwój kompetencji sprzedażowych i negocjacyjnych w działach HR? Jak budować markę HR-owca jako partnera znającego swoją wartość? Czy można w prosty sposób zaimplementować marketingowe narzędzia do działań Employer brandingowych czy rekrutacyjnych i sprawić, aby to miejsce pracy stało się produktem? Jak z sukcesem przejść drogę od wakatu do talentu i zaprojektować idealny rekrutacyjny proces?   Czy nowe technologie zmienią oblicze human resources i środowiska pracy? A może to już się dzieje?

 • 20.05.2017 Konferencja HR na szpilkach Wybór kobiet biznesu 2017 Wrocław Zmiany na rynku pracy i nowoczesne metody rekrutacji Jesteś kobietą biznesu? Chcesz rozwijać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności w obszarze HR ? A przy tym wszystkim pozostać sobą ?
 • 19.05.2017 Konferencja Women in Tech Konferencja Digital University 2017 Warszawa O tym jak działają i mogą działać kobiety w branżach ICT mówi się już wiele. W jaki sposób firmy wspierają kobiety w branży IT? Jaki jest potencjał kobiet w branży technologicznej? Kim jest Polka zawodowo zajmująca się nowoczesnymi technologiami? W jaki sposób firmy wspierają kobiety w branży IT?"

 • 18-19.05.2017 Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy Gdańsk 2017 Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy, która odbędzie się 18-19 maja 2017. Tematem przewodnim tego dwudniowego wydarzenia są zmiany w prawie pracy, kontrowersyjne i trudne przypadki, z jakimi działy HR  będą musiały zmierzyć się w 2017  roku. Kongres skierowany jest do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz członków zarządów firm.

 • 11.05.2017 Konferencja Gra o Talent 2017 Warszawa W dobie zawirowań gospodarczych i społecznych eksperci coraz częściej mówią o tzw. „kryzysie przywództwa” związanym z rosnącą mobilnością na rynku pracy. Pozwala ona na szybki rozwój kariery, ale jednocześnie przyczynia się do pogłębiającego się kryzysu więzi i zaangażowania. W tej sytuacji kluczowe staje się pytanie, jak rozwijać i sprawować przywództwo w świecie, który tęskni za liderami… a jednocześnie często im nie ufa? Jest to możliwe przy użyciu nowej oferty wartości dla najlepszych pracowników i menedżerów. Pozwala ona na satysfakcjonujący rozwój, sprawiając, że pracownicy nie muszą szukać go poza strukturami firmy.

 • 8-10.05.2017 XXV Kongres Kadry 2017 Warszawa Zapraszamy praktyków i konsultantów z międzynarodowym doświadczeniem prezentujemy sprawdzone wdrożenia z firm polskich i korporacji międzynarodowych pokazujemy nowości branżowe, konkretne narzędzia, metody pracy z ludźmi tworzymy standardy, poruszamy trudne tematy, dyskutujemy o bieżących problemach. Pierwszy dzień kongresu - to DZIEŃ INSPIRACJI. Zapraszamy na sesje plenarne uznanych prelegentów z Polski i zagranicy. Drugi dzień - to DOBRE PRAKTYKI. Swoje prezentacje przedstawią menedżerowie działów personalnych, prezesi i dyrektorzy zarządzający największych firm prowadzących działalność biznesową na terenie Polski.

 • 27.04.2017 Konferencja HR Tech Summit 2017 Warszawa Jak sprawić, aby działy HR stały się bardziej innowacyjne? W jaki sposób usprawnić procesy analiz i raportowania na potrzeby HR? Czy nowoczesna rekrutacja i szkolenia pomagają w budowaniu silnej pozycji lidera na rynku? Na te i inne pytania odpowiedzą nasi eksperci w trakcie IV edycji Konferencji HR Tech Summit, która od kilku lat przyciąga szeroką rzeszę uczestników.

 • 26.04.2017 XI Konferencja HR Factor 2017 Warszawa XI edycja Konferencji HR FACTOR będzie wkroczeniem na wyższy poziom nie tyle od strony organizacyjnej, co merytorycznej. Nieustannie przyglądamy się temu, jak zmienia się sytuacja na polskiej scenie HR-owej i z jakimi wyzwaniami macie do czynienia na co dzień. Wnioski oraz inspiracje czerpiemy z prowadzonych dla Was szkoleń, projektów doradczych, spotkań think-tankowych i badań HR-owych. Nowoczesna rekrutacja, strategiczny Employer branding, zarządzanie talentami czy narzędzia HRM – to tematy, którym poświęcona będzie 2-dniowa Konferencja. Obiecujemy 16 intensywnych godzin tylko dla  rządnych konkretnej wiedzy i umiejętności (sesje warsztatowe) HR-owców.

 • 25-26.04.2017 XXXIII Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy 2017 Wrocław  Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy Wiedza poparta praktyką W ramach XXXIII edycji Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy we Wrocławiu spotykamy się w gronie Prezesów, Dyrektorów HR, Managerów HR, Specjalistów ds. Kadr i Płac, Specjalistów HR, Radców Prawnych oraz Specjalistów ds. Administracji, by zaprezentować kluczowe zmiany 2016 oraz nowelizacje przepisów KP czekające nas w 2017 roku.

 • 25.04.2017 Konferencja Wyzwania HR w Katowicach 2017 Jak skutecznie budować silną pozycję w organizacji poprzez rozwój kompetencji sprzedażowych i negocjacyjnych w działach HR? Jak budować markę HR-owca jako partnera znającego swoją wartość? Czy można w prosty sposób zaimplementować marketingowe narzędzia do działań Employer brandingowych czy rekrutacyjnych i sprawić, aby to miejsce pracy stało się produktem? Jak z sukcesem przejść drogę od wakatu do talentu i zaprojektować idealny rekrutacyjny proces?   Czy nowe technologie zmienią oblicze human resources i środowiska pracy? A może to już się dzieje?

 • 20.04.2017 Konferencja Human Resources w Dobie Cyfrowej Transformacji 2017 Warszawa Trendy 2017 w zakresie rozwiązań IT stosowanych w obszarze HR, gdzie przedstawione zostaną zarówno polskie jak i globalne realia Strategie w zakresie kształtowania polityki digitalizacji obszaru HR, gdzie prelegenci omówią w jaki sposób firmy powinny reagować na wyzwania biznesowe, uwzględniając w tym narzędzia IT Innowacje – czyli nowości i konkretne inspiracje technologiczne dla zarządzających działami HR, w tym także ciekawe case study

 • 19-20.04.2017 VI Kongres HR Spółek Giełdowych SEG 2017 Ossa Tegoroczny Kongres Human Resources będzie poświęcony nowym zadaniom jakie stają przed HR w spółkach giełdowych. Będziemy o tym rozmawiać podczas dyskusji panelowych z udziałem wybitnych ekspertów i praktyków HR.

 • 30.03.2017 Konferencja HR & Business Trends 2017 Szczecin Nowoczesny Human Resources doskonale rozumie, że jego rolą jest bycie partnerem dla biznesu. Nadal jednak przełożenie tego stwierdzenia na realne działania to wyzwanie, zarówno dla działów HR, jak i zarządów firm. Zapraszamy na największą w regionie konferencję dla przedstawicieli działów HR oraz zarządów firm.

 • 23.03.2017 XXXII Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy 2017 Bydgoszcz W ramach XXXII edycji Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy w Bydgoszczy spotykamy się w gronie Prezesów, Dyrektorów HR, Managerów HR, Specjalistów ds. Kadr i Płac, Specjalistów HR, Radców Prawnych oraz Specjalistów ds. Administracji, by zaprezentować kluczowe zmiany 2016 oraz nowelizacje przepisów KP czekające nas w 2017 r.
 • 16-17.03.2017 Konferencja HR na szpilkach Wybór kobiet biznesu 2017 Gdańsk Konferencja HR na szpilkach to wydarzenie właśnie dla Ciebie!  Wszystkim uczestniczkom zapewniamy:     omówienie najnowszych trendów i zmian, jakie zachodzą na rynku HR, HR   dostęp do ogromnej wiedzy, jaką posiadają nasi prelegenci,     zdobycie nowych umiejętności i porady jak wykorzystać je w praktyce, rozwiązanie wszystkich problemów dzięki konsultacjom z ekspertami,     doskonałą atmosferę i nawiązanie ciekawych kontaktów.

 • 16.03.2017 II Konferencja E-Learning Fusion 2017 Warszawa. Konferencja E-learning Fusion jedyna w Polsce międzynarodowa Konferencja o innowacyjnym e-learningu, a także metodach podnoszenia umiejętności i kwalifikacji osobistych. II edycja Konferencji E-learning Fusion jest wydarzeniem, które ma na celu zaprezentowanie nowych rozwiązań technologicznych oraz możliwości w tworzeniu angażującego środowiska nauki, rozwoju i pracy.
 • 16.03.2017 Konferencja Fair HR 2017 Gliwice Podobnie w branży HR – my również chcemy grać fair - Fair HR. Choć różne mamy doświadczenie, spojrzenie na świat, strategie i rozwiązania, które proponujemy naszym klientom. A nasza orientacja na działania biznesowe coraz częściej jest skupiona na optymalizalizacji kosztów zatrudnienia i zwiększaniu efektywności pracy. Łączy nas jeden cel: dzielić się wiedzą i doświadczeniem w zakresie najlepszych praktyk w obszarze zarządzania ludźmi. Chcemy promować dobre praktyki współpracy i zatrudniania, budować etyczne środowisko pracy. Pokazać prawdziwą wartość HR i stworzyć wyjątkową markę, która będzie inspiracją do zmiany na lepsze.

 • 16.03.2017 Konferencja Kurs na HR 2017 Bydgoszcz Kurs na HR to ogólnopolski cykl spotkań, który integruje świat nauki, biznesu i władz samorządowych. To autorska inicjatywa poświęcona tematyce zarządzania zasobami ludzkimi, która stanowi idealną platformę wymiany doświadczeń. Spotkanie zyskało przede wszystkim bogatą oprawę merytoryczną, która sprzyja networkingowi, budowaniu trwałych relacji biznesowych i wypracowaniu rozwiązań dopasowanych do aktualnych wyzwań rynku.

 • 14-16.03.2017 Kongres Kadry i Płace 2017 Warszawa W programie Kongresu Kadry i Płace 2017 znajdą Państwo najnowsze zmiany w prawie pracy, omówienie zmian w ustawie emerytalnej jak również zasady ustalania podstawy wymiaru zasiłków. Będą to tematy omówione przez wybitnych ekspertów podczas pierwszego dnia kongresu. Drugiego dnia nasi specjaliści będą omawiać  na przykładach takie zagadnienia jak świadczenia dla oddelegowanych pracowników, minimalna stawka godzinowa czy uprawnienia rodzicielskie. Omówione zostaną nietypowe i trudne przypadki rozwiązywania umów o pracę, błędy w rozliczaniu wynagrodzeń oraz trudne przypadki z czasu pracy w stanowiskach MRPiPS. Podczas spotkań ze specjalistami na panelach dyskusyjnych, będą mieli Państwo  możliwość  wyjaśnienia wszelkich wątpliwości w zakresu czasu pracy, umów cywilnoprawnych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych.

 • 7.03.2017 Konferencja Drogowskazy HRM 2017 Warsawa. Podczas Konferencji Drogowskazy HRM mówić będziemy między innymi o zmianach w kodeksie pracy, które wchodzą w życie 2017 roku, efektywnych procedurach kadrowych i nowoczesnym zarządzaniu dokumentacją pracowniczą a także o wyzwaniach związanych z pozyskaniem i utrzymaniem w firmie pracowników i roli, jaką w dzisiejszych czasach pełnią i pełnić będą w przyszłości efektywne i probiznesowe działy personalne. O tych i innych zagadnieniach dyskutować będziemy w ramach dwóch ścieżek tematycznych: prawo pracy i efektywny HR.
 • 1.02.2017 VIII Konferencja HR Directors Summit 2017 Warszawa To co wyróżnia konferencję to program oraz sami prelegenci – osoby kształtujące politykę personalną. Jest to jedyna Konferencja , podczas której występują wyłącznie dyrektorzy personalni prezentując własne projekty i wdrożenia. Konferencja nie skupia się na jednym zagadnieniu. Kluczem do wyboru prezentowanego rozwiązania jest jego wpływ na kondycję firmy i jej wynik.
 • 30-31.01.2017 Konferencja Zarządzanie Zespołami IT 2017. Konferencja Zarządzanie Zespołami IT 2017 to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które jest w całości poświęcone jest tematyce pozyskania, motywowania i utrzymania najlepszych specjalistów IT. W programie znajdą się najciekawsze case studies z Polskiego i zagranicznego rynku – zaprezentowane przez dyrektorów i menedżerów HR oraz szefów działów technologicznych, którzy współpracują z talentami IT. Drugiego dnia zaplanowaliśmy interaktywne warsztaty, by uczestnicy mogli zgłębić swoją wiedzę pod okiem ekspertów. Konferencji będą także towarzyszyć sesje coachingowe, strefy ekspertów, a także specjalne wydanie raportu poświęconego najlepszym praktykom zarządzania specjalistami działów technologicznych. Będzie to 4. edycja Konferencji , która wpisała się w kalendarze największych i najszybciej rozwijających się firm IT i posiadających duże działy technologiczne.

 • 17-18.01.2017 Kongres HR 2017 Warszawa  Interaktywne, angażujące wystąpienia nasi eksperci, specjalnie dla państwa, przygotują prezentacje tak, by możliwe w pełni państwa zainteresować i zaangażować - to nie będą zwykłe wykłady. Dyskusje tematyczne jest to czas podczas kongresu, gdzie uczestnicy dzielą się na grupy i w mniejszym gronie wraz z ekspertem poświęcają więcej uwagi i bardziej szczegółowo zagłębiają się w omówienie, poszukanie ciekawych rozwiązań i możliwości w wybranym temacie, np. niekonwencjonalnych metodach rekrutacji

 

Human resources, czyli zarządzanie zasobami ludzkimi, to jeden z podstawowych procesów, przebiegających we wszystkich dużych przedsiębiorstwach. Nic dziwnego, że poświęcone zagadnieniom z tego zakresu konferencje HR cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Do osób, które najchętniej rejestrują się na konferencje HR, należą przede wszystkim osoby z działów kadrowych, specjaliści do spraw rekrutacji, ale także bezpośredni przełożeni zespołów pracowniczych. Tak naprawdę bowiem wiedza dotycząca tego, w jaki sposób zarządzać karierą pracowników, układać ścieżkę ich awansu i rozwoju zawodowego, a także określać predyspozycje i możliwości osób zatrudnionych w organizacji, ma wielkie znaczenie w pracy kadry kierowniczej.

Konferencje HR mogą dotyczyć zarówno kwestii organizacyjnych, zewnętrznych, związanych ze strukturą firmy i metodami organizacji pracy, jak i tematów związanych z psychologicznymi i socjologicznymi aspektami organizowania zespołów pracowniczych. Konferencja HR to znakomita okazja do rozmowy o metodach motywowania pracowników, ale także komunikowaniu im stylu relacji wewnątrz firmy, tak by te zasady przyjęli.

Wreszcie: wiele Konferencji HR dotyczy ważnych zagadnień z zakresu obowiązującego prawa. Na działach kadr ciąży bowiem obowiązek odpowiedniego i zgodnego z przepisami dokumentowania spraw pracowniczych. Kompletność i rzetelność tej dokumentacji ma znaczenie nie tylko dla pracownika, ale także dla firmy. Pracownik jest dzięki nim objęty odpowiednimi ubezpieczeniami; wie również, że jego staż, przebieg kariery i osiągnięcia są odpowiednio rejestrowane. Firma unika natomiast konsekwencji za niedopełnienie obowiązków. Takie tematy również możemy znaleźć w programie najważniejszych Konferencji HR.

Zwróćmy także uwagę na fakt, że zarządzanie zasobami ludzkimi to tak naprawdę jeden z podstawowych obszarów strategii firmy. Podczas Konferencji HR kadra zarządzająca może przyswoić najskuteczniejsze metody budowania wizerunku przedsiębiorstwa w oczach pracowników oraz kandydatów do pracy. Opinia na temat pracodawcy jest jednym z elementów przewagi konkurencyjnej, ponieważ sposób kształtowania zespołu pracowniczego i zasady realizowane w ramach polityki personalnej mogą wpływać na postrzeganie przedsiębiorstwa także wśród klientów. Dodajmy przy tym, że w ramach Konferencji HR można dowiedzieć się także w jaki sposób pozyskać, a przede wszystkim zatrzymać w firmie cenionych specjalistów.

Styl zarządzania zasobami ludzkimi coraz częściej jest wyznacznikiem profesjonalizmu firmy. Widać to w programach Konferencji HR 2017, jeśli przejrzy się ich programy. Na potrzeby poniższej listy przeglądaliśmy systematycznie wszystkie ogłoszenia o organizowanych Konferencjach HR. Wybrane wydarzenia, które uznaliśmy za najciekawsze i najważniejsze, publikujemy poniżej:

 

Konferencje HR 2016

Na stronie Kreatorzy.eu opublikowaliśmy prawie 100 Konferencji HR w 2016 roku.

Co ważnego i ciekawego działo się w Konferencjach HR 2016? Jednym z najważniejszych spostrzeżeń, jakie można poczynić podczas analizowania ogłoszeń o tych eventach jest ich ogromne zróżnicowanie i bardzo duża liczba. Konferencje HR 2016 to wydarzenia o charakterze zarówno prawnym czy organizacyjnym, jak i związanym z psychologicznymi aspektami zatrudnienia. Najistotniejsze konferencje HR wybrane przez naszą redakcję zamieszczamy na liście:

 • 6.12.2016 Konferencja HR Solutions Trends 2016 Stosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych to klucz do sukcesu. Dlatego też są one coraz częściej wykorzystywane również w procesie zarządzania zasobami ludzkimi. Coraz więcej szefów działów personalnych wdraża i korzysta z nowych technologii oraz oprogramowania m.in. do oceny pracowników. Podczas Konferencji zostaną zaprezentowane nowoczesne systemy i rozwiązania infromatyczne dla departamentów Human Resources. Swoje produkty i usługi zaprezentują kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi.
 • 24.11.2016 Konferencja Perspektywy HR 2017 Poznań. Perspektywy HR to cykl 6 otwartych Konferencji odbywających się w największych polskich miastach. Organizatorem Konferencji jest Wolters Kluwer - opiniotwórczy lider branży wydawniczej, dostawca wiedzy z obszaru HR.
 • 23.11.2016 Konferencja Wyzwania HR Kraków 2016 Masz odwagę wyjść poza swoją HR-ową strefę komfortu? Jesteś otwarty na sporą dawkę wiedzy? Interesujesz się działaniami z zakresu Employer Brandingu i Candidate Experience? Jesteś ciekaw, co łączy pracowników, sportowców i fanów sportu?

 • 7-9.11.2016 XXIV Kongres Kadry 2016 Kongres Kadry to spotkanie profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie. Zapraszamy praktyków i konsultantów z międzynarodowym doświadczeniem prezentujemy sprawdzone wdrożenia z firm polskich i korporacji międzynarodowych pokazujemy nowości branżowe, konkretne narzędzia, metody pracy z ludźmi tworzymy standardy, poruszamy trudne tematy, dyskutujemy o bieżących problemach.
 • 19.10.2016 6. Forum Employer Branding 2016 Na 6. Forum Employer Branding będziemy debatować na temat „HR i Marketing – partnerzy czy rywale w budowaniu marki pracodawcy?” W Forum biorą udział przedstawiciele pracodawców oraz zaproszonych mediów (patronów medialnych). Prelegentami są przede wszystkim przedstawiciele pracodawców i instytucji naukowych. Gospodynią Forum jest Julita Dąbrowska, inicjatorka Forum i autorka unikalnej książki „Employer branding. marka pracodawcy w praktyce”
 • 18-19.10.2016 III Konferencja HR w Centrach Usług biznesowych i IT 2016 Trzecia edycja wyjątkowego Forum Managerów i Kluczowych Specjalistów „HR w Centrach Usług Biznesowych i IT” odbędzie się w tym roku w dniach 18-19 października. Celem organizacji tej ogólnopolskiej Konferencji jest poszerzanie wiedzy, wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska osób związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającym się sektorze gospodarki – SSC / BPO / ITO. W programie III edycji Konferencji znalazły się różnorodne propozycje, zainspirowane cennymi wskazówkami Uczestników poprzedniej edycji. Dlatego też w tym roku dominują zajęcia warsztatowe. Zadbano również o czas przeznaczony na networking w gronie wysoko wyspecjalizowanych managerów HR. Formy te będą doskonałą okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń oraz inspiracji wiedzą i najlepszymi praktykami.
 • 18.10.2016 Konferencja Digital Age Coaching 2016 Konferencja Digital Age Coaching 2016 skierowana jest do biznesu: zarówno do HR Managerów, HR Business Partners, osób zarządzających zespołem (średni i wyższy poziom), osób planujących zmiany w swojej karierze zawodowej czy prowadzących własny biznes, a także coachów, trenerów i doradców zawodowych. Celem głównym Konferencji jest dyskusja na temat potrzeb współczesnych organizacji, które wynikają ze zmian zachodzących w otoczeniu każdej organizacji oraz intensywnych przemian jakie te organizacje przechodzą - głównie w obszarze kultury organizacyjnej. Potrzeba budowania kultury leadership i empowerment to wyzwania obecnych organizacji w erze cyfryzacji. W tym organizacyjnym kontekście wyłania się coaching - jako naturalny sposób, narzędzie, które wspiera organizację w jej przemianach.
 • 24.09.2016 Konferencja Inspiration Day 2016 W tym roku na naszych gości czeka szereg nowości. Najważniejszą z nich są oczywiście prelegenci. Będą to osoby z absolutną charyzmą, wiedzą i doświadczeniem, świetnymi historiami i wieloma sukcesami na koncie. Tegoroczny Dzień Inspiracji to także nowe miejsce i przestrzenie pełne atrakcji, które doskonale uzupełnią wystąpienia zaproszonych gości.
 • 14.09.2016 VIII Konferencja HRcamp 2016. To miejsce rozmowy o przyszłości HR, nowych kompetencjach i zmianach jakie czekają ten zawód. Tematy które poruszymy w tym roku: Technologie w HR, Komunikacja Employer Branding, Kieruenk digital w HR
 • 8-9.06.2016 X Konferencja HR Factor. X edycja Konferencji HR FACTOR będzie wkroczeniem na wyższy poziom nie tyle od strony organizacyjnej, co merytorycznej. Nieustannie przyglądamy się temu, jak zmienia się sytuacja na polskiej scenie HR-owej i z jakimi wyzwaniami macie do czynienia na co dzień. Wnioski oraz inspiracje czerpiemy z prowadzonych dla Was szkoleń, projektów doradczych, spotkań think-tankowych i badań HR-owych.
 • 1-2.06.2016 Konferencja Forum HR to Millennials. Pierwsze w Polsce spotkanie praktyków HR w całości poświęcone tematowi specyfiki zarządzania pracownikami w wieku 18-36 lat, gromadzące przedstawicieli działów HR z listy 2000 największych firm w Polsce. Dzięki dzieleniu się doświadczeniami i wymianie najlepszych praktyk – jeszcze lepsze dopasowanie kultury organizacyjnej i polityki HR do specyfiki funkcjonowania i sposobów pracy nowej grupy pracowników, jaką są Millennialsi – w celu ich przyciągnięcia, utrzymania i pełnego wykorzystania potencjału w biznesie
 • 11.05.2016 Konferencja  Power of Diversity  – Konferencji dla biznesu… czas na Szczecin, czas na Diversity Management! 2016 już 11.05.2016 roku o godzinie 11:00 w hotelu Silver rozpocznie się ogromny event konferencyjny, który zatytułowaliśmy POWER of DIVERSITY. Bo czyż nie są potężnymi i silnymi firmy, w których świetnie kieruje się największym potencjałem, jakim są pracownicy?

 • 9-11.05.2016 XXIII Kongres Kadry 2016 Zapraszamy praktyków i konsultantów z międzynarodowym doświadczeniem prezentujemy sprawdzone wdrożenia z firm polskich i korporacji międzynarodowych pokazujemy nowości branżowe, konkretne narzędzia, metody pracy z ludźmi tworzymy standardy, poruszamy trudne tematy, dyskutujemy o bieżących problemach.
 • 25.04.2016 Konferencja HR Tech Summit 2016 Od kilku lat trudno znaleźć podsumowanie roku, w którym eksperci HR nie zwróciliby uwagi na to, że HR i IT to związek PRZYSZŁOŚCI. W trakcie Konferencji HR TECH Summit zapytamy, dlaczego nie TERAŹNIEJSZOŚCI. Co powstrzymuje organizacje przed wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych w obszarze HR? Celem większości przedsiębiorstw jest przecież stanie się ORGANIZACJĄ PRZYSZŁOŚCI.
 • 3.03.2016 Konferencja Narzędziownia HR 2016 Wrocław Konferencja „Narzędziownia HR” jest odpowiedzią na potrzebę Poznania aktualnych trendów, sprawdzonych rozwiązań i wdrożeń oraz niezbędnych narzędzi dla działów HR, zarówno z małych, średnich, jak i dużych firm. Spotkanie podzielone jest na 2 części. Podczas pierwszej wszyscy uczestnicy wezmą udział w prelekcjach uznanych w środowisku HR ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie nowoczesnych technologii, innowacyjnych rozwiązań, aktualnych trendów dla HR. W tej części spotkania swoje produkty i rozwiązania zaprezentują także kluczowe firmy świadczące usługi dla HR. Po lunchu uczestnicy Konferencji będą brali udział w wybranych przez siebie prelekcjach spośród 2 zaproponowanych ścieżek: Rekrutacja i Rozwój, HR i Biznes.

 • 21.01.2016 VII Konferencja HR Directors Summit 2016 Tak, jak w poprzednich latach znacząca część Konferencji przeznaczona została na dyskusje i debaty. Wielu inspiracji dostarczyły wystąpienia case study, które ujęte zostały w ramach trzech ścieżek tematycznych: „Nowe wyzwania”, „Kreowane zmiany”, „Nowe role i kompetencje”. Ponad 30 prelegentów i wielokrotnie więcej doświadczeń, którymi podzielili się prelegenci i uczestnicy - to efekty VII edycji HR Directors Summit.

 

Kalendarz konferencji

Luty   2019
P W S C P S N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Newsletter

captcha 

Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Z zastrzeżeniem Twojego wyboru, ComminT Sp. z o.o. może również stosować pliki cookies w celu polepszenia Twojego doświadczenia, w celu zabezpieczenia i zapamiętania danych do logowania, w celu zarządzania sesją, dla celów statystycznych, aby usprawnić funkcjonalność i zapewnić spersonalizowaną zawartość stron internetowych zgodną z Twoimi zainteresowaniami. Szanujemy Twój wybór, zarówno tu jak i w aplikacjach, gdzie wymagane są zaawansowane ustawienia cookies. 
Aby zapewnić płynną nawigację, Twoje preferencje dotyczące plików cookies będą udostępnione następującym domenom internetowym ComminT: Severso.pl, Google.com
Przeznaczenie i użytkowanie plików cookies na tych domenach pozostanie niezmienione. Kliknij "Wyraź zgodę i kontynuuj ze standardowymi ustawieniami ComminT" w celu akceptacji plików cookies i przejdź bezpośrednio do strony internetowej lub kliknij "Sprawdź ustawienia plików cookies", aby uzyskać szczegóły opis rodzajów plików cookies i/lub określić własne ustawienia plików cookies.