Konferencje Katowice

 Konferencje Katowice 2020

 • 22.05.2020 8. Konferencja Festiwal SEO 2020 Katowice Festiwal SEO odbędzie się 22 maja 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To najważniejsza i największa konferencja branży SEO. Prelegenci pokazują interesujące studia przypadków, wymieniają się nowościami w marketingu w Google, prezentuj własne analizy i wyniki. To tu można spotkać kilkaset uczestników, którzy interesują się SEO. To już ósma edycja Festiwalu SEO, która odbędzie się w nowoczesnym kompleksie kongresowym w bezpośrednim sąsiedztwie katowickiego Spodka. Każdego roku setki osób odwiedzają Festiwal SEO, a w tym obiekcie będzie można usłyszeć i zobaczyć program w komfortowej sali. Od zawsze gościliśmy kilkudziesięciu doświadczonych specjalistów i specjalistek, którzy podzielili się swoją wiedzą i ciekawymi przykładami. W tym roku także wysłuchamy kilkunastu praktyków, a jak zawsze, wielu z nich przed publicznością w Katowicach wystąpi po raz pierwszy. Poniżej przedstawiam tych, którzy już potwierdzili swoją obecność.

 • 26-27.03.2020 Konferencja Galaktyka Eventu 2020 Katowice Jedyna taka konferencja dla organizatorów wydarzeń w Polsce Pracując przy organizacji wydarzeń musisz posiadać nie tylko unikalne, ale przede wszystkim różnorodne umiejętności. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nasza agenda uwzględnia wszystkie kierunki rozwoju zawodowego! W 2020 roku naszym celem jest edukować, inspirować i integrować branżę. Czekamy na Ciebie, jeśli – tak jak my – stawiasz na rozwój, ale praca jest także Twoją pasją.

 • 22-23.02.2020 Konferencja Komunikat Akcja - Konferencja Szkoleniowa 2020 Katowice To zdecydowanie wyjątkowa konferencja szkoleniowa poświęcona tematyce komunikacji. Uczestnicy konferencji będą się przyglądać zagadnieniu z perspektywy – biznesowej, - językowej, - stylu działania i myślenia, - psychologicznej, - behawiorystycznej, - społecznej. Dlaczego komunikacja to najważniejsza umiejętność XXI wieku? Co tak naprawdę mieści się w pojęciu komunikacji?

 • 23.01.2019 IV Kongres HR 2020 Katowice  Jakie wyzwania czekają headhunterów, rekruterów, HR managerów i właścicieli firm? Co przyniesie nowy rok dla działów personalnych oraz firm rekrutacyjnych? Eksperci z branży zarządzania zasobami ludzkimi są zgodni, iż jednym z głównych czynników wpływających negatywnie na rozwój firmy jest obecnie niedobór talentów. Zmiany demograficzne powodują, iż coraz trudniej znaleźć najbardziej utalentowane osoby – które są motorem napędowym rozwijającym firmy. Obecnie na rynku pracy zmagamy się z walką o talenty.

 

 

Konferencje Katowice 2019

 • 5.12.2019 Konferencja Meet IT 2019 Katowice  Spotkania Meet IT to inicjatywa skierowana do profesjonalistów i sympatyków telekomunikacji i informatyki, której celem jest upowszechnianie wiedzy i doświadczeń z zakresu wykorzystania infrastruktury i rozwiązań IT. Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia jest Grupa 3S. Pierwsze spotkanie w ramach Meet IT odbyło się 18 października 2012 roku w Katowicach.

 • 4-5.12.2019 Konferencja Impact fintech’19 2019 Katowice Najważniejsze wydarzenie dotyczące przyszłości usług finansowych w CEE powraca! Impact fintech'19 to miejsce, w którym trzeba być, jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób sektor FinTech ma wpływ nie tylko na usługi finansowe, ale także na całą gospodarkę. Nie pozwól, aby przyszłość finansów Cię mijała!

 • 27.11.2019 IX edycja Konferencja Perspektywy HR 2020 Katowice  Wciąż zbyt mało jest wydarzeń pozwalających spojrzeć na rynek HR nie tylko w skali makro, ale też regionalnej. A przecież tylko znając wyzwania i potrzeby swoich odbiorców – kandydatów, pracowników czy partnerów biznesowych - firmy mogą tworzyć odpowiedzialnie angażujące miejsca pracy. Zresztą właśnie tego społecznego zaangażowania i obywatelskiej postawy oczekuje dziś od firm ich otoczenie, w tym klienci.

 • 22-23.11.2019 10. Konferencja WUD Silesia Tu i Teraz 2019 Katowice 10-ta edycja interdyscyplinarnej konferencji poświęconej badaniom UX i projektowaniu zorientowanemu na człowieka.  Mimo coraz doskonalszych narzędzi modelowania i planowania, oraz zaawansowanym możliwościom analizy danych i informacji historycznych, stosunkowo mało uwagi poświęcamy chwili bieżącej. Jak mamy projektować dla przyszłości, skoro nie rozumiemy teraźniejszości – tak istotnego punktu odniesienia dla naszych planów i projektów?

 • 20-21.11.2019 Konferencja Golden Marketing 2019 Katowice Tematem konferencji będą nowe perspektywy dla marketingu, zmieniająca się rola marketingu w organizacjach, nowe, niezbędne kompetencje szefów marketingu, którzy chcą mieć większy wpływ na wzrost biznesu, narzędzia, technologie i dane oraz procesy, które sprawiają, że marketing staje się głównym motorem napędowym w czasie transformacji biznesu. Poruszony zostanie ważny temat social mediów w kreowaniu wizerunku i promocji sprzedaży

 • 21.10.2019 Konferencja 4Developers 2019 Katowice  4Developers Katowice to lokalna edycja największego Festiwalu technologicznego w Polsce ! Znając potrzeby uczestników Festiwalu 4Developers, po raz kolejny wychodzimy im na przeciw i organizujemy lokalne edycje w kilku miastach Polski. Tej jesieni spotkamy się w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu!

 • 29-30.10.2019 Konferencja CYBERSEC - European Cybersecurity Forum 2019 Katowice Zapoczątkowany w 2015 roku CYBERSEC jest coroczną konferencją typu public policy, poświęconą strategicznym aspektom cyberprzestrzeni oraz globalnej rewolucji technologicznej, wykorzystującą sprawdzoną formułę opartą na połączeniu wiedzy ekspertów i profesjonalistów z różnych dziedzin, w celu opracowania praktycznych rekomendacji. CYBERSEC to nie tylko konferencja, to także proces tworzenia prężnie rozwijającej się międzynarodowej społeczności, skupionej na cyberbezpieczeństwie i partnerstwie pomiędzy sektorem publicznym a prywatnym. Naszą misją jest budowa europejskiego systemu cyberbezpieczeństwa oraz platformy współpracy dla rządów, organizacji międzynarodowych i kluczowych firm sektora prywatnego.

 • 28.10.2019 VI Konferencja PM Mania 2019 Katowice Zrzeszamy praktyków i pasjonatów zarządzania projektami. Na tej podstawie budujemy centrum najlepszych praktyk w zarządzaniu projektami, które przedstawiamy na seminariach, warsztatach i konferencji „PM Mania”.

 • 18.10.2019 1. Konferencja SoDA 2019 Katowice Po sukcesie poprzednich 8 edycji naszych Meetup'ów postanowiliśmy zorganizować jeszcze większe wydarzenie - SoDA Conference #1. Pierwszą odsłonę naszych konferencji zorganizujemy jako wydarzenie towarzyszące 9. edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, dlatego konieczna jest też dodatkowa rejestracja (w pełni darmowa)
 • 9-10.10.2019 Konferencja Impact mobility rEVolution’19 2019 Katowice  Jaka jest Twoja definicja mobilności? Nowe sposoby myślenia o tym, jak używać technologii i danych, by łączyć ze sobą ludzi i miejsca. Większa efektywność, mniej szkód dla środowiska, bezpieczeństwo miast i systemów transportowych. Zmieniające się trendy, potrzeby i modele biznesowe. Keynote'y i dyskusje w połączeniu ze strefą Expo.

 • 19-21.09.2019 VI Europejski Kongres Lean Manufacturing 2019 Katowice  To cykliczne spotkanie dyrektorów, managerów oraz kierowników wyższego szczebla, a także wszystkich zainteresowanych szczupłym zarządzaniem.

 • 16-17.09.2019 Konferencja Meet Magento Polska 2019 Katowice

  Meet Magento to międzynarodowy cykl konferencji, który organizowany jest przez lokalnych przedstawicieli środowiska związanego z platformą Magento. W Polsce konferencja odbywa się od 2012 roku i cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest to największe tego rodzaju wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

 • 10.06.2019 Konferencja Just DevOps 2019 Katowice Just DevOps is a conference for folks who want to gain the in-depth knowledge about the latest technologies and methodologies for lean businesses. Join us to listen about accelerated delivery cycles, faster changes in functionality and increased quality in delivery - and much more!

 • 20-21.05.2019 Konferencja CyberTek 2019 Katowice CyberTek to nowoczesna, interaktywna konferencja. Będziemy poruszać tematy, które są ważne i na czasie. Będziemy szukać odpowiedzi na rzeczywiste pytania.

 • 14-15.05.2019 European Startup Days 2019 Katowice European Startup Days  to impreza towarzysząca – X Europejski Kongres Gospodarczy

 • 14.05.2019 Dynamics Business Forum 2019 Katowice Dynamics Business Forum on tour to ogromne spektrum wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań dla biznesu. Spotkanie rozpoczniemy od wprowadzenia naszych gości w świat cyfrowej transformacji. Omówimy dlaczego nadchodzące zmiany są tak ważne i jak wpłyną na przedsiębiorstwa. Przedstawimy narzędzia, które warto wdrożyć w strategię rozwoju swojej firmy, by nie pozostać za konkurencją. Wskażemy branżowe innowacje, czyli jakie rozwiązania oferowane są dla firm z branży produkcyjnej, logistycznej i retail.

 • 13-15.05.2019 XI Europejski Kongres Gospodarczy 2019 Katowice XI Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w dniach 13-15 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i w Hali Widowisko-Sportowej Spodek w Katowicach.
 • 10.05.2019 Festiwal SEO 2019 Katowice Festiwal SEO odbędzie się 10 maja 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To najważniejsza i największa konferencja w branży SEO. Prelegenci pokazują interesujące studia przypadków, wymieniają się nowościami w marketingu w Google oraz można tu spotkać kilkaset osób, które także interesują się tym tematem. To już siódma edycja Festiwalu SEO, która odbędzie się w nowym i komfortowym kompleksie kongresowym w bezpośrednim sąsiedztwie katowickiego Spodka. Każdego roku setki osób odwiedzają Festiwal SEO, a w tym obiekcie będzie można usłyszeć i zobaczyć program w nowoczesnej sali.

 • 10.04.2019 Konferencja SAP Inteligentne przedsiębiorstwo produkcyjne 2019 Katowice XXI wiek to najintensywniejszy czas rozwoju techniki w naszych dziejach. Sprawia on, że nie tylko nasze życie staje się prostsze, ale coraz większą uwagę przykładamy do otaczającego nas środowiska i zrównoważonego rozwoju.

 • 27.02.2019 Konferencja Nowe zasady odpowiedzialności podmiotów zbiorowych oraz odpowiedzialność karno-skarbowa członków zarządu 2019 Katowice  Zapraszamy przedsiębiorców, członków zarządów, dyrektorów działów prawnych i compliance na seminarium informacyjne dotyczące przyjętego projektu nowej ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary. Ustawa ta ma stanowić podstawę dla przedsiębiorców do wprowadzenia stałych reguł zgodności działania firmy z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

 • 5-6.02.2019 VI konferencja Kogeneracja - technologie, realizacja inwestycji, finansowanie 2019 Katowice Konferencja skierowana jest do przedsiębiorstw energetycznych i ciepłowniczych, samorządów, firm współpracujących z szeroko pojętą branżą energetyczną, naukowców zajmujących się problematyką wytwarzania w kogeneracji.

 • 18.01.2019 Konferencja Dzień Social Media 2019 Katowice Wyjątkowy skład: 5 ekspertów w ciągu jednego dnia, których w tym zestawieniu nie spotkasz nigdzie indziej. Wyjątkowa formuła, umożliwiająca bezpośrednią interakcję Uczestników z ekspertami. Wyjątkowe miejsce: spotkamy się w komfortowych i sprzyjających kreatywnej dyskusji lokalizacjach.

 • 10.01.2019 III Kongres HR Hr dzisiaj i jutro 2019 Katowice Jakie wyzwania czekają headhunterów, rekruterów, HR managerów i właścicieli firm?

 

Ponad 100 konferencji w Katowicach i na Śląsku. Zobacz wybrane  kolejnych latach. Ponad 100 konferencji w Katowicach i na Śląsku. Zobacz wybrane  kolejnych latach. Konferencje w Katowicach wpisały się w stały trend, zauważalny w polskiej branży promowania i dystrybucji wiedzy z różnych obszarów biznesowych. Konferencje są coraz popularniejsze, zyskują coraz wyższą rangę i gromadzą coraz więcej uczestników. Niektóre z nich stanowią edycje konferencji organizowanych cyklicznie. Dodatkowo kalendarz tego typu wydarzeń wzbogacają imprezy związane z nowymi trendami czy technologiami.

 Wybrane konferencje w Katowicach i na Górnym Śląsku.

 

 

Kalendarz konferencji

Marzec   2021
P W S C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Newsletter

captcha 

Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce Polityka prywatności.