Konferencje marketingowe

 

Konferencje marketingowe 2020

 • 9-10.09.2020 Festiwal Marketingu 2020 Warszawa

 • 4-5.06.2020 Konferencja soap! 2020 | the best content conference Kraków soap! 2019 is coming! We'll be back on June 3-5, 2020. Go and talk to your manager and book the date for you now! These three days filled with workshops and talks will greatly help you grow professionally and as a person!  So, have you already talked to your manager? No? Ok, let's talk details! Here's what we'll do:

 • 1-2.06.2020 Konferencja Polishopa Design Thinking Conference 2020 Bydgoszcz POLISHOPA Design Thinking Conference to największa w Polsce platforma zrzeszająca pasjonatów i praktyków metodyki Design Thinking. Konferencja to niepowtarzalna szansa na poszerzenie swojej wiedzy w zakresie Design Thinking, Service Design oraz szeroko rozumianej innowacji. Specjaliści podczas wystąpień opowiedzą o własnych doświadczeniach, wyzwaniach oraz perspektywach pracy w metodyce Design Thinking.

 • 25-26.05.2020 Konferencja Customer Care Festival 2020 Warszawa Największe święto obsługi KLIENTA w Europie Środkowej 500 uczestników festiwalu  W tegorocznej edycji wydarzenia udział weźmie do 500 przedstawicieli branży customer care z krajów środkowo-europejskich. Nie musisz zabierać ze sobą wizytówek. Dostaniesz je od nas! luźna atmosfera od początku stawiamy na nieformalny styl wydarzenia, który sprzyja nieskrępowanemu networkingowi. Naszych gości obowiązuje styl casual. Wszak to festiwal, a nie gala wręczenia Oskarów transmitowana w wielu stacjach telewizyjnych. nowe doświadczenia i wiedza dla chętnych przygotowaliśmy wiele krótkich warsztatów, które odbywać się będą równolegle w mniejszych grupach. Bez obaw nie przegapisz niczego - otrzymasz nagranie video z głównej sceny! pełna rejestracja video dla posiadaczy biletów PLUS, oraz PREMIUM zapewniamy dostęp do nagrań video wszystkich wystąpień na scenie głównej. Oznacza to, że bez przeszkód posiadacze tych biletów mogą skorzystać z bezpłatnych dla nich warsztatów!

 • 22.05.2020 8. Konferencja Festiwal SEO 2020 Katowice Festiwal SEO odbędzie się 22 maja 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To najważniejsza i największa konferencja branży SEO. Prelegenci pokazują interesujące studia przypadków, wymieniają się nowościami w marketingu w Google, prezentuj własne analizy i wyniki. To tu można spotkać kilkaset uczestników, którzy interesują się SEO. To już ósma edycja Festiwalu SEO, która odbędzie się w nowoczesnym kompleksie kongresowym w bezpośrednim sąsiedztwie katowickiego Spodka. Każdego roku setki osób odwiedzają Festiwal SEO, a w tym obiekcie będzie można usłyszeć i zobaczyć program w komfortowej sali. Od zawsze gościliśmy kilkudziesięciu doświadczonych specjalistów i specjalistek, którzy podzielili się swoją wiedzą i ciekawymi przykładami. W tym roku także wysłuchamy kilkunastu praktyków, a jak zawsze, wielu z nich przed publicznością w Katowicach wystąpi po raz pierwszy. Poniżej przedstawiam tych, którzy już potwierdzili swoją obecność.

 • 15-16.05.2020 Konferencja User Conf 2020 Wrocław User Conf to wydarzenie, którego celem jest dzielenie się z uczestnikami wiedzą o projektowaniu rozwiązań pod kątem potrzeb użytkownika. To konferencja nie tylko dla designerów. Łączymy świat UX Designerów, Service Designerów i Product Designerów z biznesem. Podczas tej edycji spotkamy się w Mercure Wrocław Centrum. Tegoroczna edycja to 2 dni warsztatów, prelekcji, debat i paneli dyskusyjnych prowadzonych przez specjalistów i praktyków w Customer Experience, Service Design, Design Thinking oraz User Experience.

 • 23-24.04.2020 Kongres Profesjonalistów Public Relations 2020
 • 7-8.04.2020 5. Konferencja Marketing w Kulturze 2020 Gdańsk Komunikacja – trendy – praktyka to doroczne, ogólnopolskie spotkanie osób zajmujących się promocją, komunikacją i marketingiem w instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych czy oddolnych inicjatywach. To dwa dni spotkań z ekspertami i ekspertkami z Polski i z zagranicy oraz tematyczne warsztaty. 5. edycja odbędzie się 7-8 kwietnia 2020 roku w Gdańsku.
 • 21.04.2020 XIX Kongres Online Marketing 2020 Jak skutecznie pozyskiwać nowych klientów w internecie? Warszawa Na scenie najlepiej ocenieni prelegenci dotychczasowych edycji oraz najbardziej gorące tematy, których nie znajdziesz na żadnym innym wydarzeniu. Nie możesz tego przegapić! XIX Kongres Online Marketing 2020 to:  7 SZKOLEŃ MARKETINGOWYCH Starannie dobraliśmy tematykę pod potrzeby uczestników. Podczas jednego dnia aż 7 pełnowartościowych szkoleń! 6 PRAKTYCZNYCH WARSZTATÓW Dzień po Kongresie możesz wziąć udział w jednym z całodziennych warsztatów odbywających się w małych grupach 40! MINUT PEŁNYCH I WARTOŚCIOWYCH PRELEKCJI SZKOLENIOWYCH Nie traktujemy tematów pobieżnie, po każdej prelekcji zdobędziesz rzeczywiste umiejętności. GWARANCJA BRAKU PRELEKCJI SPONSORSKICH Jako jedyni gwarantujemy brak prelekcji sprzedażowych – zarówno tych jawnych, jak i ukrytych. Dla nas liczy się prawdziwa wiedza i wartość dla Uczestników 10 000+ UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH EDYCJI Widzimy efekty naszych szkoleń po każdej kolejnej edycji poprzez kampanie, które są obecne w sieci. Mamy przyjemność i przywilej gościć najlepszych marketerów w Polsce! 92% NAJWYŻSZYCH OCEN MERYTORYKI I PRELEGENTÓW U nas nie spotkasz przypadkowych prelegentów oraz mało przydatnych na co dzień treści. Znamy najbardziej gorące potrzeby marketerów.

 • 3.04.2020 Konferencja New Trends in Tourism 2020 Gdańsk Przed nami 11 edycja New Trends in Tourism. Będzie to wyjątkowe spotkanie, bo po raz pierwszy o zasięgu międzynarodowym. Bazując na 10 latach doświadczenia, postanowiliśmy rozwinąć formułę naszej konferencji – uczynić ją jeszcze lepszą, bardziej interesują i angażującą osoby z całego świata. To co nie ulegnie zmianie to fakt, że każdy uczestnik spotkania otrzyma potężną dawkę użytecznej wiedzy i najnowszych rozwiązań w branży turystycznej.  Dlatego, zachęcamy Cię do udziału w naszym wydarzeniu bo jesteśmy pewni, że dzięki niemu zdobędziesz „know-how” potrzebny do rozwinięcia swojej działalności i dalszego wzrostu zadowolenia Twoich klientów.

 • 2-3.04.2020 Konferencja 2. Media Relations 2020 Warszawa Czy jesteś odpowiednio przygotowany do rozmowy z dziennikarzami? Wiesz jak dobierać komunikaty i formę ich przekazu do poszczególnych mediów? Znasz techniki, za pomocą których przedstawiciele redakcji będą słuchać tego, co masz do powiedzenia? Po raz drugi zapraszamy Cię na konferencję „Media Relations”, gdzie w roli trenerów będą wybitni dziennikarze, a Ty dzięki interaktywnej formule wydarzenia będziesz mieć możliwość zadania im pytań oraz wejścia w bezpośrednią dyskusję. To jedyne miejsce, w którym spotykają się czołowi dziennikarze prasy, radia, telewizji i mediów online.

 • 1-2.04.2020 Konferencja Golden Marketing Conference 2020 Poznań Golden Conference Marketing to cykl konferencji marketingowych w trzech polskich miastach- Poznaniu, Warszawie i Katowicach podczas których gościmy największych ekspertów w dziedzinie marketingu, brandingu, social media oraz budowania strategii marketingowej. Ciekawe panele dyskusyjne, prelekcje oraz inspirująca sesja networkingowa sprawiają, że Golden Conference Marketing to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tej branży. Uczestnicy konferencji to doświadczeni specjaliści w dziedzinie marketingu, influencerzy czy PRowcy. To wyjątkowa okazja do wymiany zdań, spostrzeżeń oraz pozyskiwania nowych kontaktów.

 • 1-2.04.2020 6. Konferencja Label Innovations 2020 Warszawa Konferencja odbędzie się podczas tragów Packaging Innovations

 • 18.03.2020 Konferencja CMO SUMMIT 2020 Warszawa Już po raz trzeci spotykamy się na CMO Summit, konferencji skierowanej do CMOs i Dyrektorów Marketingu, organizowanej przez Shortlist Consulting we współpracy z IAA Polska. CMO Summit 2020 to wydarzenie ‘by invitation only’ i ‘must be’ dla top managerów marketingu reklamodawców. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest “CMO Next: Talent, Technology, Transformation”. Jakie kompetencje będą kluczowe dla CMO w przyszłości, jak radzić sobie z wypaleniem zawodowym i stresem podczas procesu cyfrowej transformacji, jak skutecznie wykorzystać dla siebie, firmy i konsumentów marek najnowsze technologie? Podczas konferencji będziemy dyskutowali o roli dyrektora marketingu w firmie i o wyzwaniach stojących przed nim w przyszłości. Prelegenci wraz z zaproszonymi gośćmi podzielą się z nami swoją wiedzą, doświadczeniem i najnowszymi studiami przypadków a także postarają się zainspirować i zachęcić do wykorzystania nowych narzędzi w obszarach takich jak retail, e-commerce, media, data czy marketing management.

 • 17-20.03.2020 IX Konferencja I love Marketing 2020 Warszawa 17-20 marca w Warszawie odbędzie się już IX edycja konferencji I ❤ Marketing. Wydarzenie potrwa aż cztery dni, a 18 marca odbędzie się pierwsza edycja konferencji I ❤SEO&Content! Jest to niewątpliwie jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w polskiej branży marketingu internetowego. Specjaliści podczas swoich wystąpień opowiedzą o pojawiających się trendach i nadchodzących zmianach w marketingu.

 • 12-13.03.2020 Konferencja Mobile Trends Conference 2020 Warszawa  Mobile Trends Conference to święto branży mobile, na którym pojawiają się wszyscy najbardziej znaczący gracze. W dniach 12-13 marca 2020 roku odbędzie się już 9. edycja wydarzenia. W Starej Zajezdni mieszczącej się w samym sercu krakowskiego Kazimierza spotkają się praktycy, by wymienić się doświadczeniami oraz poznać nadchodzące trendy. Sprawdź, dlaczego nie możesz tego przegapić!

 • 26-27.02.2020 Konferencja Digital marketing 2020 Warszawa Zapraszamy do udziału w III edycji konferencji: Digital marketing. Jak co roku będzie praktycznie i konkretnie. A doskonałe połączenie rzeczowej treści i ciekawej formy stanowić będzie o sile tej konferencji. Podpowiemy jak uczynić Państwa działania atrakcyjnymi dla klienta, zaprezentujemy ciekawe case' y oraz rozwiązania, które efektywnie wdrożyli inni. Konferencja Digital marketing 2020 tematy m.in.: co nas czeka w digitalu jakie pułapki czyhają na budżet kampanii podstawy budowania kontentu atrakcyjnego, w którego kreacji wezmą udział userzy  ciekawe case' y skutecznej współpracy między markami co zrobić, aby nie pojawili się hejterzy jak zbudować ekosystem technologii, który przyniesie realną wartość algorytmy w marketingu czego oczekuje klient w digitalu

 • 29.01.2020 Konferencja RODO w marketingu 2020 Warszawa Nie mamy wątpliwości, że dane – w tym dane osobowe – stanowią bardzo istotny element działalności wszystkich przedsiębiorców, których biznes funkcjonuje online. To przecież dzięki danym jesteśmy w stanie zaoferować lepsze produkty lub usługi wybranym kategoriom klientów, do których chcemy jak najszybciej docierać. Z drugiej strony, ustawodawca nakłada na przedsiębiorców wymogi tworzące ramy prawne, w obrębie których musimy się poruszać. Będą one przedmiotem naszej konferencji, na którą zaprosiliśmy zarówno prawników kancelarii, jak i przedstawicieli biznesu. Opowiemy o tym, w jaki sposób tworzyć klauzule informacyjne i klauzule zgody, niezbędne do prowadzenia szeroko rozumianej komunikacji marketingowej, zgodnej z prawem, oraz o tym, jak od 2018 r. kształtowało się najbardziej interesujące orzecznictwo w tym zakresie.

 • 22.01.2020 Kongres For Social Media 2020 Warszawa  Bardzo intensywny dzień o konkretnych i przemyślany działaniach Marketingu społecznościowego jakie możesz przełożyć na wymierne korzyści dla biznesu. Social Media dla biznesu Tematyka ściśle dotyczy obecności konta firmowych. Jak oceniać potencjał poszczególnych możliwości i wykorzystać go w codziennej pracy.

 • 16-17.01.2020 Konferencja You Cannot Not Design 2020 Poznań You cannot not design to pierwsza tak cross-dyscyplinara konferencja poświęcona projektowaniu w Polsce.
  W biznesie zaprojektowane jest wszystko…. Nie tylko produkt i usługa, ale też kultura organizacyjna, ścieżka obsługi klienta, edukacja, doświadczenia, wrażenia, modele biznesowe…

 

Konferencje marketingowe 2020 to lista wydarzeń, seminariów, spotkań z praktykami. Lista konferencji marketingowych 2020 jest na bieżąco aktualizowana i uzupełniana. Na podstawie zgłoszeń organizatorów, dodajemy do niej kolejne wydarzenia marketingowe. W ciągu całego roku 2020 możesz spodziewać się ponad 30 konferencji marketingowych 2020. Większość z nich odbędzie się w Warszawie, są też bardzo popularne cykle wydarzeń marketingowych odbywających się w innych miejscach w Polsce. Konferencje marketingowe 2020 to kolejne, nowe odsłony już znanych i cenionych wydarzeń: Konferencja Marketing w Kulturze 2020, Konferencja User Conf 2020, Konferencja WUD Silesia 2020, Konferencja Golden Marketing 2020, Konferencja I love Social Media 2020, Konferencja I love Marketing 2020, Kongres Public Relations i Komunikacji 2020, Kongres Online Marketing 2020, Konferencja in_Digital marketing 2020, Konferencja Mobile Trends 2020, Konferencja Marketing MIX 2020, Konferencja InternetBeta 2020, Konferencja WUD Silesia 2020, Konferencja PR Day 2020. Tutaj wymieniliśmy tylko, te najbardziej znane konferencje marketingowe.

Konferencje marketingowe 2019

 • 4-5.12.2019 Konferencja Customer Care Management 2019 Warszawa Potrafią mówić ludzkim głosem, mają zaprojektowane procesy kontaktu z klientem, znają odpowiedź na wszystkie pytania, reagują dużo szybciej niż człowiek, a ponadto są całkowicie samodzielne. Boty i sztuczna inteligencja przybierają na sile. Automatyzacja poszczególnych elementów obsługi klienta, szybka analiza i interpretacja zachowań, zapewnienie unikatowego customer experience – czy Al może zupełnie zastąpić człowieka? Czy człowiek nauczy się współpracować z robotami, czy zostanie odsunięty na drugi plan?

 • 4-5.12.2019 IV Konferencja Akademia Marketingu 2019 Kraków (Z)mierz się z Content Marketingiem  Content marketing od lat jest królem. To wiedzą wszyscy, którzy choć trochę zagłębili się w digital marketing. Czy jednak król nie jest nagi? O tym, jak sprawdzić królewskie karty i dokładnie zmierzyć wyniki działań władcy, porozmawiamy w czasie 4. edycji Akademii Marketingu: (Z)mierz się z content marketingiem. Gwarancją merytorycznego poziomu jest 17 inspirujących prelekcji od najlepszych praktyków z zakresu content marketingu oraz 8 praktycznych warsztatów do wyboru w zależności od profilu zainteresowań.

 • 29.11-01.12.2019 Konferencja Element Urban Talks 2019 Kraków Element Urban Talks to wydarzenie o świadomym projektowaniu otoczenia współczesnego człowieka. Porozmawiamy między innymi o strategii rozwoju miast, transportu i technologii oraz o tym przed jakimi wyzwaniami stoimy my i przyszłe pokolenia. Oprócz tego nasi prelegenci (m.in. architekci, projektanci i urzędnicy) podzielą się swoimi doświadczeniami i pokażą jak rozwiązują konkretne, codzienne problemy.

 • 29-30.11.2019 Konferencja Design Ways Conf 2019 Kraków Pierwsza konferencja w Polsce tworzona metodami Lean przez jej uczestników. Jakie trendy technologiczne 2019 roku spełniły pokładane nadzieje? Która technologia to must-have współczesnego designera? Czym będzie żyła branża kreatywna w 2020 roku?

 • 29.11.2019 Konferencja Homo Innovaticus 2019 Warszawa Homo Innovaticus to człowiek ciekawy świata, skupiony na rozwoju i wyznaczaniu nowych granic. Dlatego podczas spotkania w Dentsu Aegis Network porozmawiamy o tym, jak przełożyć te cechy na pracę z nowymi technologiami. Opowiemy o trendach, predykcjach na nadchodzące lata i o tym, jak technologię ujarzmić i stworzyć dla niej odpowiedni kontekst w odniesieniu do marki. Wraz z zaproszonymi gośćmi połączymy prezentacje merytoryczne z inspiracjami z całego świata. Różnorodność technologii i jej zastosowań sprawia, że najważniejszym elementem pracy z nią staje się kontekst, w jakim osadzamy planowane działania. Dzięki doświadczeniu w pracy z różnorodnymi markami zawsze na pierwszym miejscu stawiamy narrację oraz odpowiednie dopasowanie rozwiązań technologicznych do wyzwań stawianych nam przez Klientów.

 • 26-27.11.2019 5. Konferencja Customer Congress 2019 Warszawa Customer Congress to miejsce spotkań liderów rynku usług i rozwiązań w obszarze obsługi klienta i osób odpowiedzialnych za budowanie i wdrożenie strategii obsługi klienta w firmach. Nowe technologie i coraz wyższe oczekiwania klientów wyznaczają zupełnie nowe zasady obsługi klienta. Rozwiązania digitalowe napędzają zmianę, a dzięki możliwościom jakie dają, klienci chcą więcej, lepiej i szybciej. Zmienia się rola doradców klienta i pracowników obsługi. Zmiana dotyczy całej ścieżki kontaktu z klientem począwszy od obsługi leadów sprzedażowych, zamykania transakcji czy też tworzenia trwałego modelu biznesowego. Oczekiwania klientów można spełnić poprzez inwestycje w nowe technologie, kreowanie cyfrowego doświadczenia klientów, zmianie profilu i roli doradców klienta.

 • 22-23.11.2019 10. Konferencja WUD Silesia Tu i Teraz 2019 Katowice 10-ta edycja interdyscyplinarnej konferencji poświęconej badaniom UX i projektowaniu zorientowanemu na człowieka.  Mimo coraz doskonalszych narzędzi modelowania i planowania, oraz zaawansowanym możliwościom analizy danych i informacji historycznych, stosunkowo mało uwagi poświęcamy chwili bieżącej. Jak mamy projektować dla przyszłości, skoro nie rozumiemy teraźniejszości – tak istotnego punktu odniesienia dla naszych planów i projektów?

 • 21-22.11.2019 X Konferencja e-m@rketing Strategies for Pharma 2019 Warszawa Dart to sport, w którym liczy się precyzja. Obciążenie i typ lotek, ustawienie nadgarstka, balans całego ciała, sposób rzutu – wiele czynników decyduje o tym, czy trafisz w środek tarczy, czy miniesz się z celem. Podobnie jest z komunikacją marketingową w branży Pharma – nie ma jednego, uniwersalnego „chwytu”. HCP, apteki, pacjenci – każda z tych grup jest inna, ma różne oczekiwania i potrzeby.

 • 21.11.2019 Konferencja Brand Summit 2019 Warszawa Przez dziesiątki lat silne marki umiały zgromadzić wokół siebie fanów, często wiernych przez całe lata. Ale współczesny świat, coraz bardziej wymagający i pełen marek, wymaga czegoś nowego. Marka to coś więcej niż tylko nazwa i logo. Marka staje się najważniejszym aktywem, który posiadają firmy, i którym mogą przyciągnąć uwagę klientów. Sztuką staje się umiejętne komunikowanie marki i dbanie o jej wizerunek. Mocna marka ma znaczenie, jakiego nie miała nigdy wcześniej.

 • 20-21.11.2019 Konferencja Golden Marketing 2019 Katowice Tematem konferencji będą nowe perspektywy dla marketingu, zmieniająca się rola marketingu w organizacjach, nowe, niezbędne kompetencje szefów marketingu, którzy chcą mieć większy wpływ na wzrost biznesu, narzędzia, technologie i dane oraz procesy, które sprawiają, że marketing staje się głównym motorem napędowym w czasie transformacji biznesu. Poruszony zostanie ważny temat social mediów w kreowaniu wizerunku i promocji sprzedaży

 • 7.11.2019 Konferencja IAB HowTo: Programmatic behind the scenes 2019 Warszawa Konferencja IAB HowTo: Programmatic – behind the scenes to solidna dawka wiedzy na temat działania ekosystemu programmatic oraz możliwości jego wykorzystania w strategii promowania produktów i usług każdego biznesu.

 • 5-6.11.2019 11. Forum Marketingu Zintegrowanego Marketerze – czy nadal jesteś w grze? 2019 Warszawa FMZ to dwudniowa konferencja dla osób związanych z marketingiem i światem reklamy. To jedno z najważniejszych wydarzeń polskiej branży marketingowej, które organizowane jest przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB już od ponad 10 lat.

 • 25.10.2019 Konferencja I love Social Media 2019 Warszawa Zgrywalizowana konferencja o marketingu 22-25 października w Warszawie odbędzie się VII edycja konferencji I ❤ Marketing. Tym razem wydarzenie potrwa aż trzy dni – 24 października odbędzie się trzecia edycja konferencji I ❤ Influencer.

 •  24.10.2019 III konferencja I love Influencer 2019 Warszawa Zgrywalizowana konferencja o marketingu 22-25 października w Warszawie odbędzie się VII edycja konferencji I ❤ Marketing. Tym razem wydarzenie potrwa aż trzy dni – 24 października odbędzie się trzecia edycja konferencji I ❤ Influencer.

 • 23.10.2019 Konferencja MMP Insight Day 2019 Warszawa Marketerzy na ogół nie grają w „Fortnite", nie korzystają z TikToka i Twitcha, nie używają smartfonów Xiaomi. Nie fascynują się też elektrycznymi hulajnogami i dronami. Zrozumienie i dotarcie do pokolenia Y i Z to wyzwanie dla marek, ale także skomplikowane zadanie dla mediów i twórców treści. Na konferencji MMP Insight Day chcemy popatrzeć na młodych konsumentów z szerokiej perspektywy. Chcemy poznać ich pasje, dowiedzieć się, jak spędzają czas, jak konsumują media i jakie marki wybierają.

 • 23.10.2019 Konferencja Oracle Modern CX Summit 2019  Warszawa Czy chcesz się dowiedzieć już dziś, jak kontaktować się z klientami przyszłości? Zarejestruj się na konferencję Oracle CX Summit w Warszawie 23 października 2019 r.

 •  23.10.2019 VII Konferencja I love Marketing 2019 Warszawa Zgrywalizowana konferencja o marketingu 22-25 października w Warszawie odbędzie się VII edycja konferencji I ❤ Marketing. Tym razem wydarzenie potrwa aż trzy dni – 24 października odbędzie się trzecia edycja konferencji I ❤ Influencer.

 •  22.10.2019 Konferencja I love Ads & Analytics 2019 Warszawa Zgrywalizowana konferencja o marketingu 22-25 października w Warszawie odbędzie się VII edycja konferencji I ❤ Marketing. Tym razem wydarzenie potrwa aż trzy dni – 24 października odbędzie się trzecia edycja konferencji I ❤ Influencer.

 • 15-16.10.2019 15. Kongres Public Relations i Komunikacji 2019 Warszawa Digital, social media, podcasty, influncerzy … możliwości dla PR-owca jest więcej niż kiedykolwiek! Nowe ścieżki komunikacji, nieprzewidywalne kryzysy, ewoluujący krajobraz biznesowy zmieniają oblicze PRu, zmieniają charakter Twojej pracy!

 • 13.10.2019 Konferencja Grafconf 2019 Toruń Cenieni polscy projektanci opowiedzą o realiach codziennej pracy twórczej i technikach, które mogą ją usprawnić. Podczas GrafConf skupiać się będziemy na praktycznych aspektach pracy kreatywnej, dzieleniu się rzetelną wiedzą i doświadczeniami. Poruszać będziemy tematy związane z projektowaniem stron i UXem, brandingiem i identyfikacją wizualną oraz ilustracją.

 • 10-11.10.2019 18. Kongres Online Marketing 2019 Warszawa Już 10 października zapraszamy Was na wyjątkową edycję Kongresu Online Marketing. Będzie to 18. edycja najważniejszej konferencji dotyczącej marketingu online w Polsce! Od 2010 roku dwa razy do roku organizujemy dla Was wydarzenie po którym wracacie do firm z ogromną ilością porad i gotowych koncepcji, które wdrażacie z sukcesami w swojej pracy.

 • 9-11.10.2019 10. Konferencja UX Poland 2019 Warszawa UX Poland - jedna z największych konferencji UX-owych w Europie. Wydarzenie, które w tym roku obchodzi swoją jubileuszową 10. edycję!. Zgromadziliśmy dotychczas już łącznie blisko 3,5k uczestników i 260 speakerów z całego świata.

 • 9-10.10.2019 Konferencja in_Digital marketing 2019 Warszawa, Ty wybierasz obszar marketingu, który Ciebie interesuje. Świetni polscy i zagraniczni eksperci, których wiedza wsparta jest praktyką.

 • 9.10.2019 Konferencja Marketing afiliacyjny 2019 Warszawa Zapraszam na konferencję poświęconą tematyce marketingu afiliacyjnego. W trakcie spotkania w kompleksowy sposób zaprezentujemy Państwu wszystkie aspekty, które pozwalają zbudować efektywny program partnerski.

 • 9.10.2019 III Konferencja Video Marketing Conference 2019 Warszawa Wideomarketing * Współpraca z influencerami * Badanie efektywności wideo w internecie * Budowanie wizerunku marki w sieci W dniu gali Grand Video Awards 09.10.2019 r

 • 3-4.10.2019 Konferencja Mobiconf 2019 Kraków connecting designers and developers The beating heart of Mobiconf is shaped by mobile development & UI/UX design. But the future is here… mind to come for Big Data and Machine Learning related talks! This international conference is bringing together over 400 developers, designers, and managers from almost every continent. Our goal is know-how sharing, talking about latest trends, tech novelties, and networking.

 • 3-4.10.2019 Konferencja Mobile Trends for Banking 2019 Warszawa Mobile Trends Conference for banking to wyjątkowa edycja przygotowana specjalnie z myślą o sektorze finansowym i bankowym. Wydarzenie będzie niezwykłe również ze względu na swoją lokalizację. Po raz pierwszy MTC zagości w Warszawie! W dniach 3-4 października 2019 roku spotkamy się w Kinotece. Sprawdź, dlaczego nie możesz tego przegapić!

 • 26-27.09.2019 VIII Konferencja Next Generation Consumer Care 2019 Total Experience Management Warszawa Hasło tegorocznej edycji wydarzenia 'Total experience management’ odnosi się do holistycznego podejścia do doświadczeń nie tylko samych klientów, ale również coraz większego nacisku stawianego na podejście organizacji do pracowników. W dobie automatyzacji procesów i wkraczania algorytmów sztucznej inteligencji do naszej codzienności, emocje i ludzki wymiar obsługi klienta, nabierają ogromnego znaczenia. Z jednej strony przedstawimy kulisy projektów robotyzacji i innowacji w obszarze customer service, a z drugiej będziemy mocno skupiać się na empatii oraz roli doświadczeń pracowników w kształtowaniu właściwego CX.

 • 23-24.09.2019 Konferencja Brand in Digital World 2019 Warszawa Konferencja Brand in Digital World ma na celu pokazać jak efektywnie wykorzystywać kanały digital do realizacji celów biznesowych marki, do budowania przewagi konkurencyjnej biznesu i zwiększenia sprzedaży. Wydarzenie ma inspirować oraz promować najlepsze praktyki.

 • 23-24.09.2019 Konferencja Golden Marketing 2019 Warszawa Nowe kompetencje CMO jako lidera zmiany w organizacji. Data Science, AI, Machine Learning, Business Intelligence - jako nowe narzędzia wzrostu. Consumer Experience - jak technologia i wiedza o konsumencie poprawiają doświadczenia ludzi z markami. Blok Case Studies – innowacje, efektywność, transformacja. Social media marketing . Influencer marketing

 • 19.09.2019 V Konferencja MARKETING MIX 2019 Warszawa  MARKETING MIX to: Networking – możliwość przeprowadzenia indywidualnych spotkań w komfortowych warunkach. Wiedza – okazja do wymiany doświadczeń z ponad setką uczestników. Inspiracja – kreatywne case study. Narzędzia – praktyczne rozwiązania marketingowe, dzięki którym będziesz o krok od konkurencji!

 • 18-19.09.2019 Spotkanie markethink - jak zbudować markę bez korpo-budżetów 2019 Poznań markethink – pomysł na marketing to wyjątkowe wydarzenie na styku marketingu i biznesu. Już we wrześniu, nad jednym z poznańskich jezior, spotkają się praktycy marketingu i założyciele świetnie działających biznesów. Podzielą się z Wami konkretną wiedzą i patentami na skuteczne działania marketingowe, które pomogły im osiągnąć sukces.

 • 18-19.09.2019 Festiwal Marketingu 2019 Warszawa Festiwal marketingu, to unikalne połączenie formuły ekspozycji targowej, szkoleń, pokazów i konferencji. Wystawcami targów są firmy z rynku reklamy.

 • 18.09.2019 Konferencja Event MIX 2019 Warszawa EVENT MIX, to WYJĄTKOWE spotkanie praktyków i autorytetów w branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz rozwiązań na rynku eventowym. EVENT MIX to unikalne połączenie prelekcji, paneli dyskusyjnych oraz strefy wystawienniczej. Dajemy Ci narzędzia do skutecznego event marketingu!

 • 17-18.09.2019 4. Konferencja Digital Consumer Care Kierunki Transformacji 2019 Warszawa Jak często zastanawiasz się, dlaczego Twoi klienci wybierają konkurencję lub rezygnują z Twoich usług? Podpowiedź: nie odchodzą z powodu wysokich kosztów, odchodzą, ponieważ Twoja usługa nie dostarczyła im wartości lub nie są tej wartości świadomi. Jeżeli Twój klient nie odniesie sukcesu, Twoja firma również tego nie zrobi. Obsługa klienta ewoluuje w zawrotnym tempie. Zmiany technologiczne, gospodarcze i społeczne wpływają na kształtowanie strategii przedsiębiorstw. Szybkość adopcji technologii oraz przeprowadzania zmian są kluczem do budowania przewagi konkurencyjnej. BĄDŻ KROK PRZED KONKURENCJĄ!

 • 11-13.09.19 10. Konferencja InternetBeta 2019 Tyczyn k. Rzeszowa Konferencja InternetBeta to w opinii większości uczestników dotychczasowych edycji, najlepsza impreza tego typu w Polsce. Cieszymy się z takiej oceny i co roku staramy się podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej.

 • 5.09.2019 Konferencja Retail Marketing Forum 2019 Warszawa Retail Marketing Forum to wydarzenie poświęcone marketingowi i sprzedaży w wielokanałowym handlu detalicznym, obejmującym: handel stacjonarny (sieci detaliczne, sklepy, centra handlowe), sklepy tymczasowe (pop-up stores), e-handel (sklepy internetowe).
 • 17.07.2019 Konferencja impact seminar #it's all about you 2019 Warszawa Wakacje to najlepszy moment, by zadbać o siebie, zrobić coś dla własnego rozwoju, zastanowić się, czy jesteśmy we właściwym miejscu i czasie. Mamy nadzieję, że zarówno urokliwe miejsce, pełne spokoju i chłodu, jak i specjalnie dobrany program warsztatów stworzą do tego sprzyjającą atmosferę.

 • 12.07.2019 Konferencja Design talks Business Summit 2019 Gdynia Jak design może pomóc w biznesie? Jak stosować narzędzia i metody zarządzania tak, aby zwiększać potencjał biznesowy w czasach dynamicznych zmian rynkowych? Jak wprowadzić kulturę innowacji jako paliwo do pracy nad tworzeniem produktów, usług i modeli biznesowych odpowiadających na zupełnie nowe potrzeby klientów?

 • 27.06.2019 Konferencja Rozwój produktów i usług 2019 Warszawa Menedżerze produktu od dawna słyszysz o zwinnych metodykach pracy, koncentracji na użytkowniku i rozwiązywaniu jego problemów czy o stosowaniu design thinking w tworzeniu nowych produktów i usług.

 • 13-14.06.2019 Konferencja Social Media Week 2019 Warszawa Maciej Orłoś, Gabrielle Nouhra (Global Video Specialist, Google), Yolanda Valery (Head of Social Media, BBC World Service), Emmanuel Cohen (Head of Social Media, Wix.com) i inne wyjątkowe nazwiska. Idea Social Media Week wywodzi się z Nowego Jorku. To tam odbywały się pierwsze wydarzenia. Teraz cykl odbywa się równolegle w kilkudziesięciu miastach, na kilku kontynentach m.in. w NY, Londynie, Rzymie, Toronto i Chicago.

 • 13.06.2019 Konferencja PR day 2019 Warszawa PRday to must have na liście branżowych wydarzeń dla osób, które na codzień odpowiadają za działania public relations w firmach! Podczas jednego dnia pokażemy najaktualniejsze zagadnienia i jak je wykorzystać w wyzwaniach każdego dnia. Na prawdziwych przykładach udowodnimy, że inspirujące modele działań Ty też możesz wprowadzić u siebie od zaraz.

 • 12.06.2019 3. Konferencja Polzak Marketing 2019 Warszawa Marketing w erze technologii. Efektywne zakupy komunikacji i mediów To już trzecia edycja Polzak Marketing 2019 – konferencji trzech środowisk – Zakupów, Marketingu i Agencji. W tym roku spotykamy się wokół tematu „Marketing w erze technologii. Efektywne zakupy komunikacji i mediów”.

 • 11.06.2019 Konferencja Komunikacja w Erze Algorytmów  2019 Warszawa  Algorytmy nie znikną – a będą coraz bardziej złożone. Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami. Samo tworzenie i publikowanie treści to nie wszystko. Aby skutecznie pozyskać ruch z wyszukiwarki Google treści muszą być z jednej strony angażujące użytkownika, aby chciał się podzielić się nimi ze swoimi znajomymi, z drugiej zaś przygotowane „pod Google”. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych warsztatach, w czasie których uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się

 • 5-7.06.2019 Konferencja Soap! 2019 the best content conference Kraków Konferencja poświęcona treści, skierowana do autorów, architektów informacji, project managerów, projektantów i osób profesjonalnie zajmujących się tworzeniem treści. Tegoroczna, to już siódma edycja wydarzenia.

 • 5-6.06.2019 Forum IAB 2019 RE: GROWTH. Między innowacją a efektywnością.  Warszawa Temat przewodni Forum IAB 2019 RE: GROWTH. Między innowacją a efektywnością.

 • 5.06.2019 Konferencja Expo Marketing 2019 Warszawa  Jak odnieść sukces na targach w czasach nowych oczekiwań klientów?

 • 5.06.2019 Konferencja Product Camp 2019 Gdynia WEDNESDAY: INSPIRING CONFERENCE Open up to the wisdom, experience and charisma of our seasoned speakers. Listen in to 9 inspiring talks that will likely change the way you: plan projects, talk to users, design logic or ... listen to your boss. Mingle with the like minded digital product creators.

 • 4-5.06.2019 13. Konferencja Interact 2019: Growing change. Changing growth Warszawa Już 4–5 czerwca w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się trzynasta edycja Interact – wydarzenia organizowanego przez IAB Europe, które od lat gromadzi przedstawicieli wiodących agencji, wydawców, reklamodawców i branżowych ekspertów z całej Europy. W tym roku, we współpracy z IAB Polska, wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie.

 • 3-6.06.2019 Konferencja POLISHOPA Design Thinking Conference 2019 Bydgoszcz Konferencja POLISHOPA Design Thinking Conference to największa w Polsce platforma zrzeszająca pasjonatów i praktyków metodyki Design Thinking. Konferencja to niepowtarzalna szansa na poszerzenie swojej wiedzy w zakresie Design Thinking, Service Design oraz szeroko rozumianej innowacji. Specjaliści podczas wystąpień opowiedzą o własnych doświadczeniach, wyzwaniach oraz perspektywach pracy w metodyce Design Thinking.

 • 29.05.2019 Konferencja Power of Content Marketing Trends Technology Tools 2019 Warszawa 29 maja w Centrum Nauki Kopernik będziemy słuchać, inspirować się content marketingowo. W tym roku ważna jest dla nas technologia, data driven content (czyli treści, które tworzone są, bo wiemy, czego potrzebują odbiorcy), ale sam człowiek (klient, pracownik, partner) w tym wszystkim też.

 • 27-28.05.2019 Konferencja Customer Care Festival 2019 Warszawa Customer Care Festival - niepowtarzalne wydarzenie, które pokaże w jaki sposób za sprawą cyfryzacji i automatyzacji zmienia się obsługa klienta i w biznesie, i w urzędzie. Customer Care Festival to jedyne, tak oryginalne połączenie tematyczne konferencji dotyczące szeroko rozumianej, wielokanałowej obsługi klienta. W jednym miejscu spotykają się wszyscy praktycy związani z obsługą klientów w biznesie, outsourcingu i administracji publicznej.

 • 24.05.2019 Konferencja #ThinkDigital Masterclass 2019 Kraków  #ThinkDigital Masterclass to konferencja biznesowa mająca na celu dzielenie się wiedzą na temat najnowszych trendów oraz efektywnych i innowacyjnych rozwiązań marketingowych wspierających funkcjonowanie biznesu w sieci, sprzedaży a także pozyskiwania pracowników z użyciem nowych mediów.

 • 23.05.2019 12. Konferencja Havas Group Conference Make A meaningful difference 2019 Warszawa Havas Group Conference to cykliczna konferencja organizowana przez polski oddział międzynarodowej sieci agencji komunikacji marketingowej Havas. W dotychczasowych jedenastu edycjach udział wzięło 92 prelegentów z 14 krajów, a ich wykładów miało okazję wysłuchać blisko 3 tys. uczestników. XII edycja tego wydarzenia pod hasłem „Make a meaningful difference” odbędzie się 23 maja 2019 r. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

 • 22-23.05.2019 Konferencja In Digital Marketing 2019 Warszawa In Digital Marketing to wydarzenie w całości poświęcone digital marketingowi. To czas na przyjrzenie się rewolucyjnym zmianom oraz nowym technologiom wspierającym marketing i komunikację. in DM to merytoryka, wybitni specjaliści, praktycy i twórcy trendów z Polski i z zagranicy.

 • 17-26.05.2019 Łódź Design Festival 2019 Łódź  Łódź Design Festival powstał w 2007 roku jako przegląd osiągnięć polskiego wzornictwa. Od początku prezentuje design w różnych jego odsłonach – od wzornictwa przemysłowego, poprzez projektowanie graficzne, architekturę, rzemiosło, aż po kreowanie usług i interakcji. Łódź Design Festival 2019 to już 12 edycja łódzkiej imprezy, w której każdy fan dobrego designu znajdzie coś dla siebie. Festiwalowi towarzyszy wiele wydarzeń pobocznych jak Makeme! – międzynarodowy konkurs dla młodych projektantów na Łódź Design Festival czy plebiscyt dla projektantów musthave! W tym roku hasłem przewodnim festiwalu jest Dobre Życie, hasło mi szczególnie bliskie, gdyż jestem wciąż w pogoni za lepszej jakości życiem.

 • 15.05.2019 Konferencja Analityka internetowa w praktyce 2019 Warszawa  Absolutna nowość szkoleniowa! Wyjątkowo zróżnicowana formuła konferencji, obejmująca szkolenia online, materiały szkoleniowe oraz spotkanie stacjonarne, podczas którego przećwiczysz najbardziej newralgiczne elementy analityki internetowej.

 • 11-12.05.2019 Konferencja Influencer LIVE Poznań 2019 Influencer LIVE Poznan (dawniej Blog Conference Poznań) to wydarzenie dla najlepszych twórców internetowych oraz osób związanych z Influencer marketingiem. Stawiamy na merytoryczne i praktyczne prelekcje, uczymy jak budować własną markę i relacje z klientem. Potwierdzamy, że tworzenie w sieci to praca i jest poważnym zajęciem z bardzo dużym potencjałem reklamowym. Nie zapominamy
 • 10.05.2019 2. Ogólnopolska Konferencja Włącz się na PR 2019 Kraków W tym roku tematem przewodnim  Konferencji będą nowe trendy w Influencer Marketingu oraz rola i znaczenie “Nowych mediów” . Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji najlepszych ekspertów z branży PR i marketingu oraz wziąć aktywny udział w  przebiegu konferencji, za sprawą platformy networkingowej. Ponadto poza częścią wykładową organizatorzy zaplanowali panele dyskusyjne, w których czynny udział wezmą zarówno prelegenci jak i uczestnicy.

 • 10.05.2019 Festiwal SEO 2019 Katowice Festiwal SEO odbędzie się 10 maja 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To najważniejsza i największa konferencja w branży SEO. Prelegenci pokazują interesujące studia przypadków, wymieniają się nowościami w marketingu w Google oraz można tu spotkać kilkaset osób, które także interesują się tym tematem. To już siódma edycja Festiwalu SEO, która odbędzie się w nowym i komfortowym kompleksie kongresowym w bezpośrednim sąsiedztwie katowickiego Spodka. Każdego roku setki osób odwiedzają Festiwal SEO, a w tym obiekcie będzie można usłyszeć i zobaczyć program w nowoczesnej sali.

 • 9-10.05.2019 Konferencja Marketing Trends 2019 Szczecin Szczecin po raz kolejny będzie polską stolicą marketingu. 9 i 10 maja ponad setka przedsiębiorczych i aktywnych spotka się by posłuchać czołowych polskich ekspertów - marketerów, strategów, analityków i wizjonerów rynku. Konferencja SR Marketing Trends 2019 odbędzie się w prestiżowych wnętrzach Starej Rzeźni Szczecinie.

 • 7.05.2019 Konferencja CMO SUMMIT 2019 Warszawa CMO SUMMIT 2019 to kolejna edycja merytorycznej konferencji skierowanej do CMOs i Dyrektorów Marketingu, organizowana przez firmę doradczą Shortlist Consulting we współpracy z IAA Polska.

 • 25-26.04.2019 XIX Kongres Profesjonalistów Public Relations 2019 Social media, Influencerzy i zabezpieczenie kryzysowe Rzeszów Zaproszeni prelegenci będą dyskutować o tym czy influencerzy są dla reklamy i promocji tym, czym niegdyś gwiazdy filmowe oraz w jaki sposób skutecznie z nimi współpracować.

 • 18.04.2019 Konferencja Digital Signage 2019 Warszawa Wszystkich entuzjastów praktycznego zastosowania innowacyjnych technologii zapraszamy do wzięcia udziału w I edycji Konferencji poświęconej Digital Signage. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie: jak komunikować określone treści w sposób skuteczny i jednocześnie atrakcyjny, nie może zabraknąć Cię na naszym spotkaniu.

 • 16.04.2019 Konferencja Digital Adventure 2019 Gdańsk Digital jako część współczesnego życia. Jak zwiększyć sprzedaż w e-commerce bez wzrostu końcowego kosztu pozyskania zamówienia? Voice marketing - redefiniowanie ścieżki konsumenta. Fast Actionable Insights – atrybucja nie tylko na papierze.

 • 16.04.2019 Konferencja Innovation 2019 Warszawa Zapraszamy międzynarodowych ekspertów, przedstawiając światowe trendy, nie zapominając przy tym o polskich innowacjach. Stawiamy na FUTURE THINKING i jego prawdziwe przykłady, dlatego prócz innowatorów z całego świata, podczas Konferencji można poznać także nagrodzonych Konkursu Innovation oraz w specjalnej strefie spotkać najciekawszych startupowców.

 • 12-14.04.2019 Konferencja User Conf 2019 Wrocław USER CONF jest konferencją skierowaną do wszystkich zainteresowanych projektowaniem usług i produktów na podstawie doświadczeń klientów. Merytoryczna wiedza przekazana w ciekawy sposób to gwarancja User Conf.

 • 10-11.04.2019 7. Konferencja M@il My Day. Konferencja Email Marketingowa 2019 Warszawa Już po raz siódmy czekamy na Ciebie z dawką inspirujących prelekcji i case study nie tylko z rynków polskich, lecz także zagranicznych. Drugiego dnia w trakcie warsztatów dowiesz się jak efektywnie wykorzystać email marketing i łączyć go z innymi działaniami.
 • 8-9.04.2019 Konferencja FIRE Real Estate Marketing Forum 2019 Warszawa FIRE – Real Estate Marketing Forum, którą firma Nowy Adres S.A. organizuje 8 i 9 kwietnia w warszawskim hotelu Westin. Podczas FIRE będziecie mogli poznać dokładne preferencje klientów zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i komercyjnym, zaznajomić się z najnowszymi trendami i narzędziami marketingowymi, jak również zweryfikować swoje poglądy na temat skuteczności kanałów reklamowych obecnie wykorzystywanych w branży nieruchomości.

 • 5-6.04.2019 Konferencja Marketingowa I DESIGN 3 2019 Wrocław I DESIGN to trzecia edycja 2-dniowego wydarzenia promującego skuteczne działania marketingowe, przede wszystkim poprzez znajomość i zrozumienie potrzeb klienta. Prelegentami będą przedstawiciele różnych branż, którzy opowiedzą o swojej ścieżce kariery i udzielą wskazówek dotyczących budowania własnej marki.

 • 4-5.04.2019 Konferencja Design talks Business Conference 2019 Gdynia  Odkryj wyzwania i możliwości strategicznego działania, reaguj na dynamicznie zmieniające się potrzeby konsumentów i dowiedz się jak próbować, budować i uczyć się na błędach. Zamiast generować setki pomysłów, zwracaj uwagę na otaczającą Cię rzeczywistość - głos klientów, realizowane projekty i tematy spotkań w firmie. Rozpocznij  zmiany z nami podczas konferencji Design talks Business Conference 4 i 5 kwietnia w PPNT Gdynia.

 • 4.04.2019 Konferencja marketingowa marketingON 2019 Bydgoszcz Szukasz konferencji dla praktyków? Chcesz poznać strategie, które możesz wykorzystać bez angażowania znacznego budżetu? Jeśli tak – marketingON jest dla Ciebie! Już 4 kwietnia zapraszamy na konferencję poświęconą marketingowi internetowemu

 • 4.04.2019 Konferencja IAB HowTo: win SEARCH in 2019 Warszawa Konferencja IAB HowTo: win SEARCH in 2019 to trzecia edycja wyjątkowego wydarzenia, które tworzą najlepsi branżowi eksperci SEO, PPC i content marketingu. W oparciu o swoje wieloletnie doświadczenia oraz case studies z własnej praktyki pokażą, jak skutecznie łączyć płatną reklamę w wyszukiwarce z działaniami SEO i content marketingiem. Na konferencji IAB HowTo: win SEARCH in 2019 otrzymasz potężną dawkę eksperckiej wiedzy na temat marketingu w wyszukiwarkach!

 • 3.04.2019 4. Konferencja Multiscreen Day 2019 Warszawa CONTENT IS KING, DISTRIBUTION IS QUEEN A GRAALA ZNAJDZIESZ NA MULTISCREEN DAY Multiscreen Day to konferencja poświęcona komunikacji marketingowej na wielu ekranach. Wraz z ekspertami marketingu, przedstawicielami domów mediowych i nadawców, przyglądamy się trendom, związanym z obecnością marek w TV, mobile, social oraz wideo w internecie. Nie zabraknie kejsów czołowych brandów i agencji. W trakcie wydarzenia przedstawimy też wyniki specjalnie przygotowanego na tę okazję badania na temat serwisów VOD, korzystania z treści wideo oraz gier na różnych urządzeniach. Badanie przygotowały „Media & Marketing Polska" oraz Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna.

 • 2-3.04.2019 Konferencja Media Relations 2019 Warszawa Czytelnik był kiedyś biernym odbiorcą, internet i social media zmieniły obieg informacji. W 2012 roku na YouTube co minutę wrzucano co najmniej 20 godzin filmów, a ich obejrzenie zajęłoby Ci setki lat. A DZIŚ? Gdzie jest miejsce na Twój komunikat? Digitalizacja przekształciła nie tylko Twoją pracę, ale internet przemienił również pracę dziennikarzy. W redakcjach brakuje czasu, podaj im pomocną dłoń i bądź niezastąpionym źródłem informacji!

 • 29.03.2019 Konferencja Marketing Workout 2019 Warszawa Najważniejszym celem, jaki przyświeca nam przy organizacji konferencji, jest wymiana doświadczeń związanych z działalnością marketingową oraz najlepszymi praktykami prowadzonymi w mediach zarówno tradycyjnych, jak i społecznościowych.

 • 28-29.03.2019 Kongres Best Of Online Marketing 2019 Warszawa Najważniejsze wydarzenie branży online marketingu tej wiosny! Best of Online Marketing to NOWA odsłona Kongresu Online Marketing.

 • 22.03.2019 Konferencja Dzień Social Media 2019 Gdańsk Wyjątkowy skład: 5 ekspertów w ciągu jednego dnia, których w tym zestawieniu nie spotkasz nigdzie indziej. Wyjątkowa formuła, umożliwiająca bezpośrednią interakcję Uczestników z ekspertami. Wyjątkowe miejsce: spotkamy się w komfortowych i sprzyjających kreatywnej dyskusji lokalizacjach.

 • 21.03.2019 Konferencja Multichannel Marketing. Włącz Direct Mail! 2019 Warszawa MULTICHANNEL MARKETING. WŁĄCZ DIRECT MAIL! to konferencja dla osób związanych z marketingiem i światem reklamy. To wydarzenie, którego celem jest edukacja rynku i dostarczanie jego uczestnikom najwyższej jakości praktycznej wiedzy w zakresie skutecznego marketingu wielokanałowego. MULTICHANNEL MARKETING. WŁĄCZ DIRECT MAIL! To wyjątkowe spotkanie, służące wymianie wiedzy oraz budowaniu relacji biznesowych.

 • 21.03.2019 Konferencja Social Media Show 2019 Gdańsk Po raz szósty zabieramy Was w niesamowitą wyprawę po świecie mediów społecznościowych i marketingu. Tym razem Social Media Show powraca w lekko odświeżonej, jednodniowej formule. Kaloryczne prezentacje czy tłuste przykłady znajdą dla siebie nie tylko eksperci, którzy na co dzień pracują z social mediami, ale również Ci, których ten temat fascynuje. Zaproszeni przez nas prelegenci przez cały dzień otwierać będa przed Wami kolejne drzwi do tego niesamowitego świata. Organizatorami wydarzenia są Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER oraz Miasto Gdańsk.

 • 19-20.03.2019 Konferencja Golden Marketing 2019 Poznań  dlaczego warto być na konferencji Golden Marketing 2019? DZWUDZIESTU PRELEGENTÓW Zamiast długiej listy prelegentów zaprosiliśmy najciekawsze osobowości - osiemnastu ekspertów w swoich branżach. To świetni praktycy i ludzie z ogromną charyzmą, którzy przekażą Ci swoją wiedzę i doświadczenie z humorem i zaangażowaniem. Spodziewaj się wystąpień na najwyższym, światowym poziomie!

 • 13-15.03.2019 VII. Konferencja I love  marketing & social media 2019 Warszawa Konferencja I love  marketing & social media 2019  jest adresowana zarówno dla przedstawicieli małych i średnich firm, jak i dla osób zajmujących się marketingiem w dużych firmach i korporacjach. I ❤ Marketing to zastrzyk praktycznej wiedzy podanej w formie 18 minutowych prezentacji.
 • 14.03.2019 5. Kongres Konsument 2019 Warszawa Budowanie długofalowych relacji – z perspektywy konsumenta i przedsiębiorcy. Na etapie pozyskiwania klienta przedsiębiorcy wykazują ogromne zaangażowanie, troskę o nasze potrzeby, indywidualne podejście. Niestety, zdarza się, że nie możemy liczyć na takie traktowanie po zawarciu umowy - na przykład podczas postępowania reklamacyjnego. Czy tak być musi? Zdaniem Federacji Konsumentów – nie. Przedsiębiorcy coraz częściej dostrzegają, jak ważne jest zadowolenie ich klientów w dłuższej perspektywie.
 • 14.03.2019 Konferencja Data Integration and Attribution for Marketing Pros 2019 – Warsaw by ROIVENUE™ Microsoft and ROIVENUE™ have teamed up to provide a glimpse into the benefits of integrating all your marketing data with a free conference dedicated to marketing professionals. Learn about the latest advancements in data management powered by Azure and how ROIVENUE™ helps marketers identify where to best allocate their digital spend with our Attribution models and Budget Optimizer™.

 • 7-8.03.2019 Konferencja Mobile Trends Conference 2019 Kraków Mobile Trends Conference to święto branży mobile, na którym pojawiają się wszyscy najważniejsi gracze. 7-8 marca 2019 roku odbędzie się już po raz 8. W Starej Zajezdni spotkają się praktycy, by wymienić się doświadczeniami oraz poznać nadchodzące trendy.

 • 7-8.03.2019 4. Konferencja Marketing w Kulturze 2019 Komunikacja — trendy — praktyka! Gdańsk Konferencja Marketing w Kulturze. Komunikacja – trendy – praktyka to doroczne, ogólnopolskie spotkanie osób zajmujących się promocją, komunikacją i marketingiem w instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych czy oddolnych inicjatywach.

 • 5.03.2019 Konferencja IAB HowTo Drive Consumers to the Store? New Opportunities to Retail 2019 Warszawa Konferencja IAB HowTo: Drive Consumers to the Store? New Opportunities to Retail to unikatowe wydarzenie, podczas którego zajmiemy się zagadnieniem nie eksplorowanym do tej pory nigdzie indziej na taką skalę. Pokażemy, jak przenikanie się światów online i offline w codziennym życiu konsumentów  finalnie wpływa na decyzje zakupowe podejmowane w punktach sprzedaży POS.

 • 25-26.-02.2019 II Konferencja Digital Marketing 2019 Warszawa W świecie digital marketingu zderzają się sprzeczne trendy, wiele miejsca poświęcane jest nowinkom technologicznym i futurystycznym prognozom.

 • 22.02.2019 11. Konferencja SemKRK 2019 Kraków Ponad 1200 różnych osób uczestniczyło we wcześniejszych spotkaniach, zostawiając wysokie oceny zarówno organizacji, tematyce i prelegentom. Zobacz, dlaczego warto pojawić się na semKRK #11

 • 13-15.02.2019 Konferencja RemaCongres 2019 Nadrzyn Podczas RemaDays Warsaw 2019 uczestnicy RemaCongress będą mieli okazję uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez zaproszonych gości.

 • 8.02.2019 Konferencja Dzień Social Media 2019 Poznań Wyjątkowy skład: 5 ekspertów w ciągu jednego dnia, których w tym zestawieniu nie spotkasz nigdzie indziej. Wyjątkowa formuła, umożliwiająca bezpośrednią interakcję Uczestników z ekspertami. Wyjątkowe miejsce: spotkamy się w komfortowych i sprzyjających kreatywnej dyskusji lokalizacjach.

 • 23.01.2019 Forum Reklamy Kreatywnej 2019 Warszawa Forum Reklamy Kreatywnej 2019 Czyli jaką reklamę wybrać by skutecznie się promować?

 • 18.01.2019 Konferencja Dzień Social Media 2019 Katowice Wyjątkowy skład: 5 ekspertów w ciągu jednego dnia, których w tym zestawieniu nie spotkasz nigdzie indziej. Wyjątkowa formuła, umożliwiająca bezpośrednią interakcję Uczestników z ekspertami. Wyjątkowe miejsce: spotkamy się w komfortowych i sprzyjających kreatywnej dyskusji lokalizacjach.

 • 14-15.01.2019 Konferencja RODO w marketingu - pierwsze doświadczenia i interpretacje 2019 Podczas Konferencji przedstawimy, jak przebiegają i jaki mają efekt pierwsze postępowania kontrolne, sankcje na gruncie RODO, pierwsze doświadczenia i interpretacje.

 

Ponad 50 konferencji marketingowych 2019 r na jednej stronie www. Główne zagdanienia konferencji marketingowych w 2019 to: Contact Management, Customer experience, User Experience, Lead Generation, Marketing Autmation, Omnichanneli Email Marketing, Programmatic Marketing.

Konferencje marketingowe 2019 stanowią po części kontynuację znanych i cenionych wydarzeń z lat poprzednich, po części natomiast są wyrazem poszukiwania nowych trendów, nowych możliwości i nowocześniejszego spojrzenia na marketing oraz jego rolę w organizacji. Z tego względu na liście ważnych konferencji marketingowych 2017 koniecznie wymienić należy:

Konferencje marketingowe należą do najbardziej lubianych i obleganych wydarzeń w branży. Spotykają się na nich zarówno pracownicy i dyrektorzy działów marketingu, jak i właściciele agencji reklamowych. Bez marketingu nie sposób wyobrazić sobie funkcjonowania współczesnej firmy, a właśnie konferencje marketingowe umożliwiają obserwowanie najnowszych trendów, udział w dyskusjach oraz gromadzenie konkretnej wiedzy, informacji i metod działania.

Niezwykle cennym pokłosiem konferencji marketingowych są publikacje pokonferencyjne i inne materiały, które można otrzymać lub kupić podczas wydarzenia. Dodatkowo udział w konferencjach marketingowych stanowi okazję do pozyskania nowych kontaktów biznesowych i rozmowy ze specjalistami, którzy na co dzień są dla firmy niedostępni. Ogromne zainteresowanie tego typu wydarzeniami pokazuje, jak bardzo są one potrzebne.

Ponad 400 konferencji marketingowych na jednej stronie www. W już ponad 30 konferencji marketingowych, które odbyły lub odbędą się w 2017 roku. Głównymi miastami, w których konferencje marketingowe się odbywają to Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice oraz Gdańsk.

Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce Polityka prywatności.