Szkolenia sprzedażowe

 

Konferencje sprzedażowe 2020  

 • 25.11.2020 X Konferencja Morfologia Sprzedaży 2020 Gdańsk MORFOLOGIA SPRZEDAŻY to konferencja przeznaczona dla menedżerów sprzedaży i osób nadzorujących sprzedaż. To największa tego typu cyklicznie odbywająca się konferencja w północnej Polsce. Pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2012. To wydarzenie dla menedżerów odpowiadających za sprzedaż w firmie szukających sposobów na: MORFOLOGIA SPRZEDAŻY to konferencja przeznaczona dla menedżerów sprzedaży i osób nadzorujących sprzedaż. To największa tego typu cyklicznie odbywająca się konferencja w północnej Polsce. Pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2012.

 • 15.10.2020 Konferencja Retail Expo 2020. Technology & Design. Warszawa Podczas Retail Expo 2019 zaprezentowana zostanie oferta kilkudziesięciu firm, a wśród gości będzie kilkuset przedstawicieli sektora retail z Polski i Europy - zarówno osoby zarządzające sieciami handlowymi we wszystkich formatach, a także dostawcy technologii, usług i wyposażenia dla branży. Uczestnicy zapoznają się z ofertą wystawców, wezmą udział w konferencji Retail Talks oraz Wieczornym Koktailu połączonym z przyznaniem nagród Retail Innovation Awards 2019. Wszystko w celu wymiany doświadczeń i budowania relacji biznesowych.

 • 27-28.05.2020 Konferencja RETAIL & FMCG CONGRESS POLAND & CEE 2020 Warszawa  RETAIL & FMCG CONGRESS POLAND & CEE to najważniejsze spotkanie dedykowane branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej. Od 13 lat gromadzi kluczowe postaci kreujące najważniejsze trendy na rynku FMCG, top managerów z handlu oraz ekspertów, naukowców i analityków.

 • 12-13.05.2020 Konferencja + Targi I Love Sales & Commerce 2020 Poznań E-commerce i klasyczna sprzedaż przestały być dwoma oddzielnymi światami. Sklepy stacjonarne wchodzą do Internetu, a z kolei sklepy internetowe decydują się na otwieranie stacjonarnych placówek.  Zapraszamy Cię na #iLoveCommerce, czyli największą konferencję poświęconą sprzedaży oraz handlowi offline i online! Jeśli zastanawiasz się, dlaczego nasza konferencja nie nazywa się I E-commerce, to znaczy, że… koniecznie musisz wziąć w niej udział ? Przegapiłeś/aś bowiem moment, kiedy e-commerce i klasyczna sprzedaż przestały być dwoma oddzielnymi światami.

 • 24.04.2020 Konferencja World Sales Congress 2020 Poznań Skorzystaj z tej wyjątkowej możliwości poznania skutecznych i sprawdzonych narzędzi do rozwoju Twojego biznesu!!‼️ Sukces to cele, cała reszta to komentarze. Skupienie się na celach to cecha wszystkich ludzi sukcesu. Umiejętność wyznaczania celów i sporządzania planów ich realizacji to kompetencja kluczowa do osiągnięcia sukcesu.  Życe podobne jest do zamka szyfrowego, tylko ma znacznie więcej kombinacji. Jeśli tylko ustawisz numery we właściwej kolejności zamek otworzy się - to żaden cud ani kwestia szczęścia. Jeśli dysponujesz odpowiednim zestawem liczb, nie ma znaczenia kim jesteś, pozwól sobie na dojście do MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ.

 • 16.04.2020 Konferencja Sprzedaż w branży hotelowej 2020 Warszawa Rynek hotelowy w Polsce od ostatniej dekady przeżywa intensywny rozwój. Do 2022 roku mają podwoić swoje zyski, w porównaniu do ostatnich 10 lat. Nieustannie rośnie popyt na usługi hotelowe, zarówno ze względów turystycznych, ale również biznesowych. Wg raportu Hotel Marketing & Technology Trends opracowanego przez ekspertów Profitroom przy współpracy z partnerem - firmą doradczą Deloitte, w kolejnych latach zaobserwujemy dalszy wzrost sprzedaży usług hotelarskich przez internetowe kanały sprzedaży. W świecie zdominowanym przez agresywne działania marketingowe i wykorzystanie technologii, coraz więcej wymagań stawianych jest przed sprzedażą bezpośrednią. To w niej drzemie największy potencjał, aby zarabiać więcej.

 • 2.04.2020 IV Konferencja National Sales Congress Mistrzowskie Strategie Sprzedaży 2020 Warszawa National Sales Congress Mistrzowskie Strategie Sprzedaży - to już III edycja wydarzenia dedykowanego managerom sprzedaży każdego szczebla oraz osobom zarządzającym sprzedażą i zespołami handlowymi. Istnieje duża zależność pomiędzy dążeniem do mistrzostwa w sporcie a osiąganiem sukcesu w biznesie. Dyscyplina, wytrwałość, umiejętność podnoszenia się po porażkach - to cechy wspólne dla mistrzów każdej branży. Doświadczeni mówcy motywacyjni, trenerzy sprzedaży, managerowie znanych brandów i sportowcy dostarczą Państwu wartościowych wskazówek do skutecznej realizacji postawionych celów.

 • 1-2.04.2020 XII Konferencja Poland & CEE Retail Summit 2020 Warszawa Forum odbędzie się 1-2 kwietnia 2020 w Warszawie i będzie obfitować w nowości, które ułatwią nawiązanie relacji z najważniejszymi sieciami handlowymi oraz producentami. Będą one także źródłem inspiracji i pomysłów na rozwój firmy z doświadczeń liderów. Pozwolą również poznać handel przyszłości oraz najnowsze technologiczne rozwiązania.

 • 26-27.03.2020 Konferencja Galaktyka Eventu 2020 Katowice Jedyna taka konferencja dla organizatorów wydarzeń w Polsce Pracując przy organizacji wydarzeń musisz posiadać nie tylko unikalne, ale przede wszystkim różnorodne umiejętności. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nasza agenda uwzględnia wszystkie kierunki rozwoju zawodowego! W 2020 roku naszym celem jest edukować, inspirować i integrować branżę. Czekamy na Ciebie, jeśli – tak jak my – stawiasz na rozwój, ale praca jest także Twoją pasją.

 • 13-14.03.2020 II Konferencja E-Commerce we Wrocławiu Dolina Krzemowa sprzedaży na marketplace’ach BEOMNI 2020 Wrocław Zapraszamy na II edycję konferencji – studium przypadków o sprzedaży na marketplace’ach.  BEOMNI jest pierwszą konferencją promująca ideę sprzedaży omnichannel, czyli stawania na conajmniej dwóch silnych nogach w sprzedaży internetowej. Konferencja BEOMNI jest jedyną konferencją, gdzie ze strony speakerów usłyszysz tylko wnioski z praktycznego doświadczenia oraz wieloletniej wiedzy oparte o case study. Żadnych informacji o usługach, czy produktach! BEOMNI to świetna okazja na czerpanie wiedzy z doświadczeń wieloletnich sprzedawców Amazona oraz eBaya, licznego grona specjalistów i praktyków z branży eCommerce oraz gości, wśród których są sprzedawcy, dostawcy i usługodawcy. Udział w konferencji pomoże Ci poznać tajniki zwiększenia efektywności i jakości sprzedaży internetowej.

 • 5-6.03.2020 Konferencja Legal Market Day 2020 Warszawa  Konferencja Legal Market Day 2020, to:  LEGAL MARKET DAY 2019 to szósta edycja ogólnopolskiej konferencji dla prawników, którzy chcą tworzyć i rozwijać nowoczesne kancelarie. Celem LEGAL MARKET DAY jest łączyć doświadczenie      z rozwojem i nowoczesnością.  Wierzymy, że takie idee przyświecają również Twojej firmie. Jeśli chcesz zaprezentować swoją markę kilkuset prawnikom     z całej Polski, ta konferencja  to świetna okazja dla Ciebie     i Twojej firmy.

 • 5.03.2020 Konferencja Pro na eTrade Show 2020 Warszawa Customer Experience w Twoim e-sklepie czyli wszystko o dostawie w sklepie internetowym, budowaniu lojalności wśród klientów, skutecznych kampaniach marketingowych dla e-commerce oraz technikach wyróżniających sklep internetowy w tłumie. Masa wiedzy z zakresu e-shop management, e-logistyce,  e- płatnościach, e- marketingu i sprzedaży przez internet za granicę.

 • 30.01.2020 II Konferencja Sztuka Sprzedaży 2020 Warszawa SZYMON LACH – Czego nienawidzi, a co uwielbia każdy klient, TOMASZ F. GRZELAK – Sprzedaż inteligentna, ROBERT JASIŃSKI –  Przywództwo osobiste w sprzedaży, czyli co musisz wiedzieć o sobie zanim zaczniesz pracować z klientami, ROBERT NOWOROLSKI: Możesz osiągać dużo więcej i mieć przy tym sporo przyjemności. Poznaj Silnik Sprzedażowy, KAROL BARTKOWSKI: Od czego zacząć i jak prowadzić nowoczesny Cold Calling, ŁUKASZ BIELIŃSKI – Odporność psychiczna w sprzedaży – czyli jak odblokować swoją motywację wewnętrzną i radzić sobie ze stresem, ARKADIUSZ CHLUDZIŃSKI – Sprzedażowy Graal. Kluczowe kompetencje działów sprzedaży.

 • 22-23.01.2020 Konferencja Marketplace Academy 2020 Warszawa Marketplace Academy 2020 - Największa w Polsce konferencja o sprzedaży na marketplace'ach! Sprzedaż Crossborder Zarządzanie Ofertą Optymalizacja Sprzedaży Kwestie Prawne i Księgowe

 • 14-15.01.2020 Konferencja Analiza i narzędzia w sprzedaży 2020 Warszawa  Zapraszamy Państwo do udziału w wyjątkowej konferencji poświęconej analitycznemu podejściu do procesów sprzedaży, obsługi klienta i relacji z pracownikami. Chcemy pokazać jak skutecznie realizować założenia sprzedażowe w oparciu o rzetelną analizę naszej sytuacji. Spojrzymy na sprzedaż praktycznie i narzędziowo. Nie będziemy mówić o przyszłości i trendach, powiemy jak optymalnie pracować by zrealizować cele, usprawnić współpracę z działem marketingu czy zarządem poprzez efektowne zaprezentowanie naszych planów i dokonań.

Konferencje sprzedażowe 2020, wiele z nich to kontynuacja cykli konferencji sprzedażowych w 2019 i wcześniejszych latach. Z pewnością pojawią się tez nowe, inspirujące i dostarczające ceną wiedze konferencje. Warto już dzisiaj śledzić wydarzenia, seminaria, konferencje sprzedażowe, które się odbędą w 2020. Lista, którą widzisz jest na bieżąco uzupełniana. Do końca 202 roku będzie uzupełniana i aktualizowana. Według nas jest to najbardziej pełna lista konferencji sprzedażowych 2002 roku.

Konferencje sprzedażowe 2019

 • 27-28.11.2019 XI Forum Sales Performance 2019 Warszawa Liderzy, stratedzy, wojownicy – razem by zwyciężać! W tym meczu zagramy do jednej bramki. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wszystkich graczy wspólnie osiągniemy najwyższy wynik! Kompletujemy najlepszy team, omawiamy taktykę, planujemy każde ryzykowne zagranie i… rozpoczynamy decydującą rozgrywkę! Doskonale wiemy, że sprzedawcy są zawsze na pierwszej linii frontu – kochają adrenalinę i nie boją się ryzykownych ruchów. Mamy świadomość, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest gra zespołowa i precyzyjne podania, które doprowadzają do domknięcia sprzedaży.

 • 26-27.11.2019 Konferencja Morfologia Sprzedaży 2019 Gdańsk MORFOLOGIA SPRZEDAŻY to konferencja przeznaczona dla menedżerów sprzedaży i osób nadzorujących sprzedaż. To największa tego typu cyklicznie odbywająca się konferencja w północnej Polsce. Pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2012.
 • 21-22.11.2019 VI  Forum Szefów Sprzedaży 2019 Warszawa 5 kroków do zwycięstwa w bitwie o współczesnego klienta. Czy to już koniec ery "uniwersalnych żołnierzy"? Jeżeli jesteś szefem sprzedaży i: chcesz poznać odpowiedź na pytanie: kto lepiej sprawdzi się w bitwie o współczesnego klienta – uniwersalny żołnierz czy wyspecjalizowana jednostka zastanawiasz się, która strategia będzie bardziej skuteczna: atak frontalny czy wojna podjazdowa, zależy Ci na poznaniu sprawdzonych sposobów na zrekrutowanie prawdziwego sprzedażowego “Terminatora”, który pozostanie wierny swojemu oddziałowi, chcesz stać się dowódcą oddziału, z którego żaden żołnierz nie będzie próbował zdezerterować, poszukujesz wiedzy na temat zasad wyboru najlepszego ekwipunku: sprzętu i amunicji

 • 20.11.2019 Konferencja Retail Congress 2019 Warszawa 20 listopada, pierwszego dnia targów RetailShow w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się 10 edycja konferencji Retail Congress.

 • 19.11.2019 Konferencja  Direct Booking Kongres 2019 Kraków Potrzebujesz skutecznej strategii dla swojego hotelu? Zastanawiasz się jak zwiększyć efektywność swoich działań? Chcesz wiedzieć wszystko o światowych trendach w branży hotelarskiej? Zależy Ci na poznaniu aktualnych i przyszłych rozwiązań technologicznych? Zrozumieć działanie narzędzi wspierających konwersję? Świadomie optymalizować sprzedaż bezpośrednią, podnosząc rentowność swojego hotelu?

 • 19.11.2019 Konferencja Przyszłość sprzedaży: co się stanie z naszym biznesem, jeśli nic nie zmienimy? 2019 Warszawa  Jak nadążyć za cyfrowymi zmianami w sprzedaży? Stale rosnące oczekiwania klientów sprawiają, że dotychczasowe metody zapewniające sukces w sprzedaży radykalnie tracą na znaczeniu. W szybko zmieniającym się świecie firmy muszą ciągle poszukiwać nowych sposobów już nie tylko na zwiększenie zysków ze sprzedaży, ale i utrzymanie dotychczasowej rentowności. Indywidualne, dopasowane do potrzeb klientów rozwiązania, potrzeba budowania silnych relacji z kupującymi, coraz większy wzrost znaczenia rozwiązań technologicznych w pracy handlowców – to tylko niektóre z trendów, które zmieniają branże retail i e-commerce. W jaki sposób możemy przełożyć je na realne działania w naszych organizacjach? Co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na nowe rozwiązania? Jak będzie wyglądała przyszłość sprzedaży?

 • 18.10.2019 3. Konferencja: Lunch z e-commerce 2019 Warszawa  O biznesie, marketingu i e-commerce nigdy nie można powiedzieć za dużo. Dlatego chcemy się spotkać z Wami po raz trzeci i… powiedzieć jeszcze więcej o tym jak generować większą sprzedaż w sklepach internetowych! W październiku zaserwujemy Wam trzeci lunch z e-commerce!

 • 7.11.2019 Konferencja Traffic Day 2019 - Konferencja dla e-commerce 2019 Warszawa Tak, mamy świadomość, że praktycznie każda konferencja wysuwa na czoło praktyków biznesów i przekonuje, że nie będzie to nieprzyjazna, akademicka forma. My jednak poszliśmy krok dalej: Traffic Day 2019, to konferencja, która w stu procentach oparta będzie o case study. Każdy najmniejszy blok tematyczny prowadzony będzie jako opowieść o sukcesie konkretnego sklepu. Co więcej, wiele tych historii opowiedzą Wam nie tylko praktycy stojący za danym zagadnieniem, ale i właściciele sklepów!

 • 10-11.10.2019 Konferencja Commerce Transformation Days 2019 Kraków Dołącz do uczestników konferencji i zyskaj najwyższej jakości wiedzę pochodzącą wprost od liderów w branży oraz inspiracje sprzyjające transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Dowiedz się, jak sprostać zmianom na rynku, gdy granice pomiędzy sprzedażą online i offline coraz bardziej się zacierają, a e-commerce zamienia się po prostu w… commerce.

 • 17.10.2019 Konferencja Rhenus 2019 Warszawa Czy customer experience zaczyna się w magazynie? Porozmawiajmy o żywym organizmie logistyki e-commerce i roli dostawcy usług logistycznych w budowaniu wizerunku sklepu internetowego.

 • 9.10.2019 Kongres Szefów Kuchni 2019 Warszawa Największe spotkanie Szefów Kuchni w Polsce

 • 8-9.10.2019 Konferencja E-commerce Standard 2019 Warszawa Najciekawsze case studies poświęcone skutecznej sprzedaży produktów i usług przez Internet. To jedno z ważniejszych wydarzeń na polskim rynku, dedykowane dyrektorom i menedżerom e-commerce z dużych i średnich firm. Pierwszy dzień to kilkanaście prelekcji, prezentacje najświeższych raportów. Drugi dzień – interaktywne warsztaty.

 • 8-9.10.2019 Konferencja Pipeline Summit digital sales conference 2019 Gdynia get ideas which you can immediately use to scale your business, learn the strategies of American companies, (from speakers who will present for the first time in Poland), learn how to gain more valuable leads, Improve your conversion rate and optimize your selling funnel, Integrate new online tools to boost your sales skyrocket!

 • 26.09.2019 II Kongres Sprzedażowy National Sales Congres 2019 Warszawa Mistrzowskie wydarzenia dedykowane specjalistom, managerom i dyrektorom sprzedaży. Inspirujące wykłady, pigułka wiedzy z zakresu skutecznej sprzedaży i zarządzania. Nasi prelegenci to doświadczeni i uznani praktycy sprzedaży oraz wybitni specjaliści. Program dopasowany do oczekiwań wszystkich osób związanych zawodowo ze sprzedażą, na różnych szczeblach kariery.

 • 24.09.2019 Konferencja Outsourcing Expo 2019 Warszawa Akademia Outsourcingu Ponad 5 godzin inspiracji, gotowych rozwiązań, trendów branżowych. Różnorodna tematyka, bogaty program, wiedza merytoryczna Jak rekrutować i wdrożyć nowego pracownika? Jakie procesy warto outsourcować? Wizerunek Twojej firmy i działania na LinkedIn Jak efektywnie zarządzać czasem i więcej

 • 24.09.2019 Konferencja Social Selling 2019 Warszawa Dostrzegasz jak wszyscy wokół Ciebie korzystają z telefonów? Widzisz, ile czasu klienci spędzają na linkedin? To właśnie portale społecznościowe są miejscem, gdzie znajdują się Twoi klienci! Weź udział w jedynym na polskim rynku wydarzeniu w całości poświęconemu sprzedaży B2B w mediach społecznościowych. Razem z ekspertami z Signify, Mondi, Hays Poland, Audience Network, 3m Projekt, Canon:

 • 20.09.2019 Konferencja FinAdTech Warsaw 2019 Od organizatorów największej międzynarodowej konferencji branży finansowej z marketingu FinAdTech, partnerska sieć Leadgid wraz z Polskim Związkiem Instytucji Pożyczkowym Na jednodniowej konferencji FinAdTech Warszawa czekają na Ciebie najlepsi spikerzy, którzy podzielą się swoimi pomysłami, narzędziami pracy i wizjami trendów rynkowych

 • 12-13.09.2019 Konferencja E-wolucja 2019 Praktyczna wiedza o zagranicznym e-handlu 2019 Warszawa  Konferencja E-wolucja z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Z sentymentem wspominamy poprzednie edycje wydarzenia, które zostały docenione przez Uczestników za wysoką wartość merytoryczną. Wasze opinie są dla nas motorem do dalszego działania! Zapraszamy do obejrzenia krótkiego podsumowania zeszłorocznej edycji konferencji.

 • 12.09.2019 Targi eCommerce Konferencja PRO 2019 Warszawa Prowadzisz działalność online? Szukasz skutecznych i sprawdzonych rozwiązań dla Twojego sklepu internetowego? Targi eTrade Show to wydarzenie, gdzie poznasz najnowsze trendy branży e-commerce, nawiążesz wartościowe relacje biznesowe oraz zdobędziesz wartościową wiedzę o e-commerce.

 • 12.09.2019 Targi eCommerce Konferencja Lite 2019 Warszawa  Prowadzisz działalność online? Szukasz skutecznych i sprawdzonych rozwiązań dla Twojego sklepu internetowego? Targi eTrade Show to wydarzenie, gdzie poznasz najnowsze trendy branży e-commerce, nawiążesz wartościowe relacje biznesowe oraz zdobędziesz wartościową wiedzę o e-commerce.

 • 11-12.09.2019 Konferencja Retail Challenge Poland 2020 Warszawa Handel detaliczny w Polsce ulega dziś dynamicznym przeobrażeniom. Cyfrowa rewolucja, ograniczenie handlu w niedzielę czy ciągłe poszukiwanie sposobów podnoszenia rentowności to tylko wybrane wyzwania sektora retail. Zmieniają się strategie sieci i dostawców, zmieniają się sposoby dokonywania zakupów, zmieniają się zachowania konsumentów.

 • 29.08.2019 V Konferencja Sales Team level up 2019 Warszawa Sprzedaż jest sztuką łączenia bardzo wielu umiejętności, ale także współcześnie wymaga gruntownej analizy i ciągłego poszerzania wiedzy. Podstawą sukcesu jest umiejętność wyróżnienia się, skutecznego pobudzania wzrostu oraz wiedzy, gdzie jest nas klient i czego potrzebuje.

 • 4.06.2019 Konferencja Negocjacje w Sprzedaży 2019 Warszawa Tradycyjne techniki negocjacyjne przestają działać. Czas na nowe podejście! Współcześni klienci mają nieograniczony dostęp do informacji o produktach i usługach, co znacznie zwiększyło rolę negocjacji w sprzedaży. Obecnie wykracza ona poza tradycyjnie przypisywane jej funkcje i jest jednym z kluczowych instrumentów budowania silnej polityki cenowej nastawionej na obronę marży. Niestety większość firm nie dysponuje spójną infrastrukturą negocjacyjną porządkującą zasady utrzymywania wysokiej marżowości. Przez to z każdym etapem procesu sprzedażowego zyski firmy maleją, a ceny ulegają obniżeniu.

 • 30-31.05.2019 Sales&Operations Planning w praktyce 2019 Warszawa Stabilny proces S&OP gwarantuje organizacjom synchronizację planów operacyjnych z prognozowanym popytem, a co za tym idzie efektywną realizację celów biznesowych i konkurencyjność na rynku. Istnieje wiele zasad rządzących właściwym podejściem do procesu, dlatego też część wdrożeń zakończyła się niepowodzeniem lub nie spełniło oczekiwań biznesowych.

 • 28-29.05.2019 12. Kongres Rynku FMCG 2019 Warszawa Kongres Rynku FMCG – Market Roku i Drogeria Roku to kluczowe spotkanie branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej, które od 11 lat gromadzi kluczowe postaci rynku polskiego oraz podmiotów działających na najważniejszych rynkach europejskich. To jedna z największych w regionie Europy Centralnej i Wschodniej konferencji, poświęcona lokalnym i globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości sektora retail, e-commece i przemysłowi FMCG oraz ich otoczeniu usługowo-technologicznemu.

 • 29.05.2019 Konferencja E-commerce Summit 2019 Cała prawda o e-commerce Warszawa Personalizacja w email marketingu - jak to zrobić inaczej? Omnichannel w B2B, czyli słów kilka o tym jak pracować mniej, robiąc więcej Nowości prawne w działalności e-commerce Rewolucja digital w motoryzacji: 2019 - co dalej? Jeszcze szybciej, jeszcze prościej

 • 24.05.2019 Konferencja World Sales Congress 2019Łódź  Skuteczne Budowanie Personal Brandu w sprzedaży

 • 23.05.2019 III Konferencja Skuteczna Sprzedaż 2019 Warszawa Jak pozyskać klienta i podtrzymać z nim stałą relację? #budowanie relacji Jak dobrze poznać klienta i dotrzeć do niego we właściwy sposób? #odbudowanie relacji Jak ponownie przekonać do siebie klienta, który zakończył z nami współpracę? #podtrzymywanie relacji Jak prowadzić tę samą rozmowę po raz tysięczny i nie popaść w rutynę? #wspieranie relacji Jak poznać, że wysiłki związane z budowaniem relacji przyniosły zamierzone efekty?

 • 16-17.05.2019 Konferencja Zgrupowanie Asów Sprzedaży 2019 Warszawa Weź udział w Zgrupowaniu Asów Sprzedaży, podczas którego najlepsi trenerzy w Polsce przedstawią rozwiązania, które pozwolą Ci zająć najwyższy stopień podium wśród najlepszych handlowców!

 • 10.05.2019 Konferencja I Love Commerce 2019 Poznań Jeśli zastanawiasz się, dlaczego nasza konferencja nie nazywa się I love commerce, to znaczy, że… koniecznie musisz wziąć w niej udział. Zapraszamy Cię na największą konferencję poświęconą commerce, czyli handlowi offline i online! Na I ♥️ Commerce zobaczysz, jak wejść do świata offline oraz jak wejść w świat online, maksymalizując efekty dzięki synergii, robiąc to sprawnie, czyli skutecznie i ekonomicznie.

 • 17.04.2019 VIII Kongres eHandlu 2019 Kraków  Kongres to największe wydarzenie konferencyjne w Polsce w obszarze e-commerce - ponad 4000 Uczestników, 18 prelegentów i ponad 2000 m2 powierzchni networkingowej. Odbędzie się w dniu 17 kwetnia w EXPO Kraków. Celem kongresu jest zorganizowanie spotkania specjalistów e-commerce, którzy dzieląc się swoją wiedzą będą mogli się wzajemnie inspirować i szerzyć dobre praktyki.

 • 17.04.2019 Konferencja Sztuka Sprzedaży 2019 Warszawa Jak sprzedawać więcej, efektywniej i czerpać z tego satysfakcję? Motywacja to podstawa, dlatego bądź świadomy, że jesteś dobry w tym co robisz! Poznaj techniki, które sprzedają. Umiejętność sprzedaży to fundament każdego przedsiębiorstwa. Dowiedz się, jak zdobyć zaufanie Klienta, a tym samym pokonaj jego obiekcje oraz poprowadź sprzedaż tak, by zakończyła się sukcesem.

 • 17.04.2019 Konferencja podczas wydarzenia Targi eHandlu 2019 Kraków Dlaczego wierzymy w kliknięcia? Czy śledzenie konwersji po kliknięciu w reklamę ma sens? Dlaczego nie ufamy konwersjom po wyświetleniu? Czy modelowanie atrybucji da odpowiedź na pytanie o wartość kampanii?

 • 11-12.04.2019 Konferencja Trendy Contact Center 2019 Warszawa mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji konferencji. W tym roku skupimy się na PRACOWNIKACH, KLIENTACH I DOBRYCH DECYZJACH. Podpowiemy jak mieć ryzyka pod kontrolą, minimalizować straty i podejmować właściwe decyzje biznesowe.

 • 3-4.04.2019 XI Poland & CEE Retail Summit 2019 Warszawa  Przyspieszamy rytm bicia serca polskiego handlu! Poland & CEE Retail Summit to najważniejsze spotkanie polskiego sektora handlu, które dzięki swojej rozbudowanej formule i obecności kluczowych rynkowych graczy, od 10 lat realnie wpływa na jakość i dynamikę rozwoju polskiego handlu oraz ma wymierne przełożenie na biznesy uczestników. Doroczne spotkanie sieci handlowych oraz firm z branży FMCG i dóbr trwałych. Tu bije serce polskiego handlu!

 • 29.03.2019 10. Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2019 Gdańsk #ntt19 Nowe Trendy w Turystyce obchodzą w tym roku okrągły jubileusz – to już 10 raz spotkamy się w gronie branży turystycznej, aby dzielić się doświadczeniami, pozyskać cenną wiedzę i nawiązać nowe kontakty. Będą z nami praktycy i teoretycy – managerowie i pracownicy wszystkich szczebli. Podobnie jak w zeszłych latach miejscem naszej konferencji będzie Europejskie Centrum Solidarności, które ugości nas 29 marca.
 • 29.03.2019 Konferencja Kluczowe wskaźniki efektywności czyli KPI w Call Contact Center 2019 Warszawa

  To jedyne w Polsce wydarzenie gdzie tematem przewodnim jest zaplecze pracy każdego managera – analiza wskaźników pod względem ich jakości, efektywności i przydatności. Czy można dobrać wskaźniki lepiej? Czy przedstawiane dane są prawdziwe? Jak korygować i podejmować decyzję w oparciu o liczby? Czy właściwie określamy cele organizacji/działu? Jak analizować efektywność wskaźników?

 • 28.03.2019 Kongres Sprzedażowy National Sales Congress 2019 Warszawa National Sales Congress Mistrzowskie Strategie Sprzedaży - to już II edycja wydarzenia dedykowanego dla właścicieli firm, a także dla managerów każdego szczebla zarządzających sprzedażą i zespołami handlowymi.

 • 26.03.2019 Konferencja Sales Hunter 2019 Warszawa Sales Hunter to wyjątkowe spotkanie z Karolem Froniem – ekspertem i praktykiem sprzedaży, konsultantem i doradcą oraz autorem wielu publikacji z zakresu przywództwa i samorozwoju. Karol Froń jest również wykładowcą akademickim i trenerem Brian Tracy International w Polsce. Od 2007 roku aktywnie sprzedaje do dziś. Zaczynał jako telemarketer w największym call w Polsce, wykonując dzięki swojej wytrwałości i determinacji ponad 30 000 rozmów z klientami.

 • 26.03.2019 Konferencja Neurosprzedaż 2019 Warszawa Wzmocnij swoją sprzedaż dzięki odkryciom neuronauk, które rewolucjonizują sprzedaż w wymiarze rozmowy z klientem oraz motywacji i zarządzania handlowcami. Wbrew pozorom cyfrowe realia sprzedaży nie deprecjonują roli handlowców. Jednak aby skutecznie sprzedawali, musisz zweryfikować ich dotychczasowe metody i dopasować je do nowej wiedzy z zakresu neuronauk oraz genetyki. Przełomowe odkrycia w tych dziedzinach pozwalają optymalizować techniki sprzedażowe pod kątem wzbudzania zaufania, sympatii czy zapadania w pamięć klientom.

 • 25.03.2019 Konferencja SalesHuner 2019 Warszawa Konferencja SalesHuner 2019 to Umiejętności Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i czujesz, że sprzedaż to obszar, w którym chcesz być coraz lepszy, zapraszamy Cię do udziału w I edycji wydarzenia Sales Hunter! Rozwój Dołącz do wydarzenia już teraz, aby zdobyć wiedzę, która nie tylko wesprze firmę, którą reprezentujesz, ale przede wszystkim zaprocentuje w obszarze Twojego rozwoju. Wiedza Czeka na Ciebie solidna wiedza, mnóstwo inspiracji i wiele gotowych rozwiązań, które pozwolą Ci stać się liderem w Twoim zespole sprzedaży!

 • 22.03.2019 Konferencja BE OMNI – pierwsza taka konferencja w Polsce 2019 studium przypadków o sprzedaży na marketplace’ach Kraków Zapraszamy na I edycję konferencji – studium przypadków o sprzedaży na marketplace’ach. „Kiedy spotykają się doświadczenie, wiedza i otwartość – pojawiają się wielkie pomysły!” Konferencja BE OMNI to:  Wiedza To spotkanie ma wymiar praktyczny. Scena należy do klientów, nie do gwiazd z branży sprzedających swoje usługi i szkolenia. Tu posłuchasz historii sukcesów, poznasz trudności, jakich doświadczyli, ci którzy na co dzień zajmują się sprzedażą w kanałach eBay, Amazon, Rakuten... Networking Wyjątkowe miejsce i czas, aby wymienić się wiedzą, ale również, by nawiązać nowe kontakty, poznać ludzi, którzy na co dzień dotykają materii sprzedaży na marketplace’ach typu - eBay czy Amazon. Społeczność Staniesz się członkiem społeczność która, jak każdy ma swój „Everest” – sprzedaż na marketplace’ach. Dołącz do społeczności właścicieli, twórców, kreatorów biznesów eCommerce, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem.

 • 21.03.2019 Konferencja Big Hearts Conference - E-commerce & Big Data 2019 Kraków Jak wykorzystać dane w biznesie Online? Jak przełożyć je na przychody? Jakie znaczenie ma zmiana perspektywy myślenia w nowoczesnym biznesie i jak przeprowadzić transformację firmy? Co to znaczy tworzyć nowoczesny content? Jak wygląda w praktyce atrybucja? Jak budować skuteczne działania oparte o LTV pozyskiwanego usera i planować długoterminową strategię Online?

 • 20.03.2019 Konferencja Retail & Consumer Products Day | Changing the game 2019 Warszawa Wiemy, że Twój czas jest cenny - ale Twój biznes jest tego wart. Spotkaj się z nami 20 marca, żeby: posłuchać wizjonerów branży, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat wyzwań biznesowych i współczesnych trendów, poznać rozwiązania biznesowe, które pomogą Ci nie tylko zachować konkurencyjność, ale także wygrywać w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu, spojrzeć na branżę przez pryzmat innowacyjnych projektów.  Spotkanie jest dedykowane przedstawicielom kadry zarządzającej z sektora handlu detalicznego oraz dóbr konsumenckich. Część wspólna konferencji oraz ścieżka Fashion będą tłumaczone symultanicznie.

 • 24.01.2019 Konferencja dla Przedsiębiorców 2019 Warszawa Jak prowadzić Twój biznes, aby sprzedaż była przewidywalna i stale rosła do poziomu stabilnych 7- i 8-cyfrowych przychodów?

 • 22-23.01.2019 Konferencja Pipeline Summit 2019 Gdynia Podczas Pipeline Summit otrzymasz sprawdzone pomysły do natychmiastowego wdrożenia i budowy skalowalnego biznesu. Przyjdź i poznaj największych praktyków sprzedaży, posłuchaj eksperckich wystąpień i weź udział w merytorycznych warsztatach. Konferencja Pipeline Summit to również doskonałe miejsce do powiększania sieci wartościowych kontaktów.

 • 15-16.01.2019 Konferencja Trendy Sprzedaży 2019 Warszawa 2018 rok był bez wątpienia trudny i przełomowy dla działów sprzedaży. Wejście w życie RODO, wyraźny trend jakim jest "rynek pracy pracownika" to tylko niektóre trudności, które trzeba było pokonać. Podczas Konferencji Trendy Sprzedaży 2019  nie zabraknie m.in. kwestii: Customer Experience, Sztucznej inteligencji i machine learning, Omnichannel, Rekrutacji sprzedawców, Komunikacji z pracownikiem, Motyowowania, Social sellingu

 

Lista Konferencji sprzedażowych

 

W przypadku wielu dziedzin biznesu optymalnym sposobem zdobywania wiedzy jest udział w konferencjach. Jednak w przypadku handlowców dyskusja czy wykład to za mało – dlatego w tej dziedzinie największą popularnością cieszą się Konferencje sprzedażowe. Trudno byłoby wyodrębnić wśród nich określone kategorie. W konferencjach sprzedażowych uczestniczą zarówno przedstawiciele handlowi, pracownicy call center czy też sprzedawcy w sklepach stacjonarnych, jak i dyrektorzy ds. sprzedaży, twórcy serwisów internetowych oraz organizatorzy kampanii promocyjnych.

Tak ogromne zainteresowanie konferencjami sprzedażowymi można łatwo wyjaśnić, jeśli spojrzy się na miejsce, jakie sprzedaż zajmuje w strukturze każdego przedsiębiorstwa. To właśnie procesy z nią związane generują bezpośrednio zyski dla firmy. To właśnie dzięki niej przedsiębiorcy mogą realizować cele biznesowe, zatrudniać pracowników, podejmować nowe aktywności. Mówiąc najprościej: właśnie od skuteczności sprzedaży będzie zależało być albo nie być firmy na rynku – to, czy będzie ona potrafiła „zarobić na siebie”.

To, jak szeroko może być pojmowany temat sprzedaży, znajduje odzwierciedlenie również w treści samych konferencji sprzedażowych. Znajdziemy tu zarówno spotkania warsztatowe poświęcone komunikacji interpersonalnej, mowie ciała czy perswazji słownej, jak i warsztaty dotyczące projektowania sklepów internetowych oraz stron produktowych. Co więcej – w ramach konferencji sprzedażowych omawia się również metody konstrukcji materiałów wspierających sprzedaż – tekstów, grafik, narzędzi informatycznych.

Do bardzo rozbudowanych konferencji sprzedażowych należą te, które poświęcone są strategii sprzedaży czy też realizacji szeroko zakrojonych kampanii. Kierowane są one przede wszystkim do specjalistów wyższego szczebla – menedżerów i dyrektorów ds. sprzedaży, marketingu czy też właścicieli firm.

Informacje dot. plików cookies

ComminT Sp. z o.o. stosuje pliki cookies, które są niezbędne w celu odpowiedniego funkcjonowania ich stron internetowych. Nasza strona internetowa używa plików „Cookies” w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Masz możliwość zmiany ustawień dotyczących plików „Cookies” w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dalsze informacje znajdują się w zakładce Polityka prywatności.